מחפש המלצה לצורב אמין -מהיר -וזול. ועזרה בקשר לצורב הקודם שלי - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לצורב אמין -מהיר -וזול. ועזרה בקשר לצורב הקודם שלי

Wolf-Net

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. LiteOn=Sony במהיריות מעל X32

סוני יקרים יותר בלי סיבה

2. הלייטאון מצויינים, אני אחרי התלבטות קצרה וקראה של כמה שעות טובות ושקיעה בפורומים הלכתי עליו ואני לא מצטער על זה

3. Liteon LTR-48126s - 48x12x48 יכול להפוך ע"י שדרוג פירמוור (קושחה) ל52x24x52 או ל 48x24x48

אבל זה דבר שלא נותן כלום (אלא אם כן 10 שניות בממוצע ישנו לך את החיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, לא זה ולא זה.

RK, לא יקרים יותר הם זולים יותר בבערך 30 ש"ח.

בנוסף לכך הרשה לי להזכיר לך שעדכון קושחה מסיר באופן אוטומטי ומיידי את האחריות.

לאו דווקא מומלץ.

חוצמזה, ההבדל בין 48X ו52X הוא יותר מ8 שניות ויותר מ10.

בין 18 שניות ל 22.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו החישוב שהעברת בכדי להגיע לזה, כי לפי החישוב שלי, זה אפילו פחות מה8שניות שנידבתי לו. כך אני חישבתי. לפי מה שאתה אומר, אני טועה, אז תסביר לי את החישוב הנכון. בכל אופן- זהו לא זמן הצריבה הכולל, כי חסרים עוד מספר שלבים (אשר בניהם נמצא את ה-Lead In/Out), אבל זה מוביל להפרש זמן הצריבה.

750*1024=768000

768000/7800=98.5

768000/7200=106.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חישובים כאלה מתוסבכים?

וגם אם לא מתוסבכים, למה אתה מחשב בכלל?

לך תראה אצל חברים שלך (אצלך אולי?) מהו הזמן הכי מהיר לצריבה ב48X ואח"כ כנס לאתרים (או אם למישהו מהחברים שלך יש 52X) ותסתכל.

Souless, למרות שלייטאון לא מכירים בכך רשמית, כונן ה48X שלהם (יש שלושה סוגים, שניים מהם) הוא אותו כונן כמו ה 52X והשינוי היחיד ביניהם הוא הקושחה.

לכן הוא יעבוד כ52X אבל אם יקרה משהו והוא ידפק לך, אפילו ינשור לך פלסטיק, ויראו במעבדה שהכונן מסומן עם קושחה של הLTR52 לא יספקו לך אחריות.

עדכון כזה מסיר את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל צורב והסיבות שלו לזמני צריבה מהירים או איטיים יותר. אולי אלו תנאי המערכת שהציבו לו, אולי הוא בעצמו ואף אולי מדית הצריבה.

בעיקרון, אלו 8שניות. זמנים אחרים יהיו בגדר מקריות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסה"כ מחפש צורב טוב לביצואים טובים של צריבה אבל אם כבר אני קונה שיהיה במהירות של 52/24/52

אין לי מושג בצורבים מה לקנות ואני בטוח לא הולך לקנות yamaha כי ראיתי שמשך הזמן הם נדפקים ומפסקים לצרוב.

לכן אני מחפש משהו זול לפחות בין 300 - 500 שקלים בערך ואני מחפש המלצאות לצורב מהיר וחברה אמינה וכמובן זולה :)

בבקשה תנו לי דגם מסויים שאתם באמת חושבים שהוא טוב אבל שיהיה במהירות של 52/24/52 ואם אפשר אם למישהו יש דגם מסוים במהירות שאמרתי והוא ממליץ לי בחום על דגם מסוים שרכש בעבר. כמובן שיהיה לו ניסיון על הצורב

תודה רבה זאביק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לך נסיון אם הדגם של הצורב הזה?

וגם בעקבות אתר שמצאתי ראיתי שלצורב CRW-5224A 52/24/52 CD-RW יש לו יחסית ביצואים טובים ומהירים מ- linon איך שקוראים לו...

מה אתם חושבים????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הלייטאון בראש שקט.

אומנם הם לא מוכרים טוב בארץ, אבל אלו צורבים אמינים, זולים מהירים ואיכותים.

אומנם הASUS 52X מציג ביצועים טובים, אבל לך תדע אם לאורך זמן הוא לא דפק לך כמו האסוס?

Lite-on נחשב לצורב אמין במיוחד וכל מי שקנה אותו כאן לא הצטער.

בעיקרון בצורבים שלושת החברות המובילות ביותר הם:

Lite-On, TEAC, .

ומבחינת מחיר הלייט-און הוא הכי זול, לא בגלל שהוא לא טוב, אלה בגלל שהוא מויצר על ידי חברה טאייונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לקנות צורב שיש לו פחות מ 4 מגה BUFFER הכי מומלץ 8MB לפי דעתי לך אל TEAC 52OEM עולה 450 שקל יש לו BUFFER 8MB הצורב פשוט סוס עבודה ומהיר מאוד פלוס יש לו זמני גישה טובים.

מה זה השטיות האלה? יש לי את הצורב הזה ויש לו רק 2MB באפר.

אם אתה רוצה תסתכל כאן:

http://cgi.teac.de/cgi-bin/pages/en/products.php?prod_id=65

שים לב: Buffer 2 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, אבל תגיד אם אני יקח את

Lite-On LTR-52246S 52/24/52 CD-RW

האם שווה לקנות אותו גם מבחינת אמינות זול ומהירות ?

והאם יש בחברה של Teac יש צורב במהירות 52/24/52 ? ראיתי שהצורבים שלהם יש ביצואים מצויינים .

ותודה על הכל זה באמת חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...