מחפש מערכת /רמקולים למחשב עד 1200 [נערך] - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת /רמקולים למחשב עד 1200 [נערך]

Tomerb1

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מחפש רמקולים או מערכת סטאריו למחשב עד 1200 שקל לשימוש כללי (משחקים, סרטים, וכו')

בנתיים חשבתי על כמה דגמים:

1)logitech x530

2) harman/ kardon soundsticks II 2.1

3)Panasonic scak 640

חשוב לי שיהיה סאב טוב שיתן באסים חזקים ושהאיכות של הרמקולים תיהיה כמה שיותר טובה (חשוב גם שישמעו חזק) אז מה דעתכם?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש בעיקר עוצמה וסאב חזק, אז הLogitech z2300 מתאימים לך, יש למערכת סאב חזק, וגם עוצמה חזקה, עולה 900 ש"ח בשאר הכסף אתה יכול לקנות כרטיס קול, או פשוט להשתמש בכרטיס קול שעל הלוח. יש לך גם את הAltec lansing mx5021 שעולים 1200 ש"ח. עדיף שתלך ותשמע את שתי המערכות לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני מחפש רמקולים או מערכת סטאריו למחשב עד 1200 שקל לשימוש כללי (משחקים, סרטים, וכו')

בנתיים חשבתי על כמה דגמים:

1)logitech x530

2) harman/ kardon soundsticks II 2.1

3)Panasonic scak 640

חשוב לי שיהיה סאב טוב שיתן באסים חזקים ושהאיכות של הרמקולים תיהיה כמה שיותר טובה (חשוב גם שישמעו חזק) אז מה דעתכם?

תודה מראש

מה שמתאים לך לדעתי זה לקנות מערכת קולנועי ביתי רגילה לא למחשב במחיר סביר עם סאב וופר מטורף ולחבר למחשב ושאר עם הכסף תקנה כרטיס קול

הערה :אני קניתי מערכת קולנועי ביתי רגילה עם סאב וופר מטורף במחיר כולו 600 שח ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת בפחות מ3 אלף שקל? [משהו טוב]

נשמע מטורף!

אתה יכול להראות לי איזה דגם של מערכת או משהו?

ועד עכשיו הייתי דיי נעול על המערכת סטאריו אבל אני מעדיף להתייעץ קודם.

לא מטורף ממש מוגזם במחיר עד הגג אלא מטורף אבל חזק

הנה הדגם http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=127594

מתאים למחשב ולטלויזה והסאב שלו חזק מרגישים הרבה באסים מה שאתה אוהב ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק שהבאת זאתי חרא מערכת, אולי טעית בלינק, בכלל לא משהו מוכר או איכותי. אם אתה רוצה בעיקר לשמוע אז יספיק לך 2.1 וישמעו יותר טוב מ5.1 בהרבה במוזיקה, אם אתה בעיקר צופה בסרטים\סדרות ומשחק במשחקים, אז 5.1 אחד יתאימו לך. את הלוג'יטק z2300 אפשר לשמוע בסניפי באג. לגבי הMX5021 אני לא ממש יודע, אומרים שיש להם טווח צלילים יותר רחב, אבל יש להם פחות באס מהלוג'יטק, וזה לא אומר שהם פחות טובים או משהו. ואם אתה בכל זאת רוצה 5.1 ב-1200 ש"ח יש לך את הLOGITECH Z5300 שהיא 5 + סאב , והיא הכי טובה שיש בתקציב הזה.ואם אתה מרחיב את התקציב ב-1000 ש"ח יותר אתה יכול לקחת את הZ5500 שהיא נחשבת ה5.1 הכי טובה בתחום הרמקולים למחשב, כמובן שצריך כרטיס קול שתומך ב5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVGA-yuvalll22 תודה על הלינק היא נראת לא רע בכלל :). ועוד בחצי מהתקציב שלי זה מצויין.

TaLTooL17 בעיקרון התקציב הכי גבוה הוא 1200 כך שאני לא יכול להוסיף עוד 1000 שקל.

ויש לי עוד מערכת בבית. אני יוכל לחבר את המערכת ואת הרמקולים ביחד?

ועד לכאן אני מבין שהמערכת שנתתי [הדגם] אתם אומרים שעדיף למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק שהבאת זאתי חרא מערכת, אולי טעית בלינק, בכלל לא משהו מוכר או איכותי. אם אתה רוצה בעיקר לשמוע אז יספיק לך 2.1 וישמעו יותר טוב מ5.1 בהרבה במוזיקה, אם אתה בעיקר צופה בסרטים\סדרות ומשחק במשחקים, אז 5.1 אחד יתאימו לך. את הלוג'יטק z2300 אפשר לשמוע בסניפי באג. לגבי הMX5021 אני לא ממש יודע, אומרים שיש להם טווח צלילים יותר רחב, אבל יש להם פחות באס מהלוג'יטק, וזה לא אומר שהם פחות טובים או משהו. ואם אתה בכל זאת רוצה 5.1 ב-1200 ש"ח יש לך את הLOGITECH Z5300 שהיא 5 + סאב , והיא הכי טובה שיש בתקציב הזה.ואם אתה מרחיב את התקציב ב-1000 ש"ח יותר אתה יכול לקחת את הZ5500 שהיא נחשבת ה5.1 הכי טובה בתחום הרמקולים למחשב, כמובן שצריך כרטיס קול שתומך ב5.1.

באיזה סניף של באג אפשר למצוא z2300 ולשמוע אותם?

כי אני אפילו לא ראיתי שהם מוכרים אותם.

מה תגידו על Microlab H-200 ב1160?

ולפותח התר"ד אם אתה מחפש באס אז את הsoundsticks אתה יכול למחוק מהרשימה ,כי הבאס שלהם גרוע ,מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ולגבי השאלה שלך אני חושב שאפשר לשמוע אותם בכל סניף כמעט.

והMicrolab H-200 לפי זאפ המחיר שלו זה 1200.

מה דעתכם על המערכת panasonic scak640? היא אולי יותר משתלמת מרמקולים למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, טעות שלי.

אז מה אתם אומרים?

מה יהיה הכי טוב בשבילי בשביל משחקים, , וכו'?

שיהיה צליל נקי וברור, באס חזק עד 1200 שקל.

איך המערכת של פנסוניק לדעתכם? [scak640] שמעתי אותה בחנות הייתי דיי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת סטריאו כמו הפנסוניק, זה בישביל דיסקים ורדיו, לא מערכת שמיועדת למחשב(אפילו שאפשר לחבר אותה אליו). אם אתה רוצה לשמוע דרך המחשב, תקנה למחשב. ועדיף שתלך ותשמע גם את הZ2300 וגם את הMX5021, אם תאהב יותר את הפנסוניק תקח אותה, ואל תקח אותה רק בגלל שרשום שיש לה הרבה וואטים, זה לא אומר שהיא איכותית או משהו, זה פשוט סתם ולא מה שקובע את האיכות, והרבה אנשים חושבים שככל שיש יותר וואטים זה יותר טוב, וזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת סטריאו כמו הפנסוניק, זה בישביל דיסקים ורדיו, לא מערכת שמיועדת למחשב(אפילו שאפשר לחבר אותה אליו). אם אתה רוצה לשמוע דרך המחשב, תקנה למחשב. ועדיף שתלך ותשמע גם את הZ2300 וגם את הMX5021, אם תאהב יותר את הפנסוניק תקח אותה, ואל תקח אותה רק בגלל שרשום שיש לה הרבה וואטים, זה לא אומר שהיא איכותית או משהו, זה פשוט סתם ולא מה שקובע את האיכות, והרבה אנשים חושבים שככל שיש יותר וואטים זה יותר טוב, וזה לא נכון.

אני יודע ברור אבל כבר את הפנסוניק שמעתי בגלל זה העלתי אותה.

אבל עם למחשב יתנו איכות טובה יותר ובאס חזק יותר אני ילך עליהם.

נכון לעכשיו החלטתי לחכות עם הקניה.

תודה בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...