מסתבר שיש בחורות ממש יפות בטייבה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסתבר שיש בחורות ממש יפות בטייבה

silky

Recommended Posts

גלשתי להנאתי הרבה באחד מהאתרים האיכותיים שקיימים במרחב הדיגיטלי ותקלתי בפרסומת שאני די רגיל לראות(בוא לפגוש בחורות יפות באיזורך).

לא ציפיתי שהם יחשבו שאני גר איפה שהם חשבו....

אם הייתי בעלה(והיו קוראים לי יוסוף) של זאת עם החוטיני הייתי מאוד כועס עליה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו הרמה של הדיונים ירדה בזמן האחרון

למה אני מגיב בכלל לעזאזל

אתה מבין שמה שעשית מקביל ללעמוד בתור ולצעוק "איזה טיפש כל מי שעומד בתור הזה, למה אני בכלל עומד פה?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שמה שעשית מקביל ללעמוד בתור ולצעוק "איזה טיפש כל מי שעומד בתור הזה, למה אני בכלל עומד פה?".

אתה מבין שמה שכתבת מקביל ללנסוע ברכב ולצעוק: "מי נתן לכל הנשים בעולם הזה רישיון?!!?"

ואז לגלות שאתה בעצם אישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו..התחלנו עם התגובות המפגרות :-\. אין לכם משהו חכם להגיד - אל תגיבו, על מי אתם מנסים לעשות רושם ??

עד עכשיו קראו את הנושא הזה 240+ אנשים, תחשבו מה היה קורה אם כל אחד היה כותב שזה לא מעניין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו..התחלנו עם התגובות המפגרות :-\. אין לכם משהו חכם להגיד - אל תגיבו, על מי אתם מנסים לעשות רושם ??

:lol: :lol: :lol: :lol:

עד עכשיו קראו את הנושא הזה 240+ אנשים, תחשבו מה היה קורה אם כל אחד היה כותב שזה לא מעניין אותו.

ממש שוק.

כבר אפשר לראות מה מטרת התראד הזה... >>>לצחוק.

אני אגיד את זה כי לא אמרו פה, לאלה שלא יודעים, זה מזהה את האייפי שלך ואומר לך שיש כבייכול, בנות כוסיות הכווו שרמוטה שרוצות להזד**ן איתך ממש ביישוב שלך.

-לסיכומו של דבר, אל תאמינו, כי מבחינה הגיונית אני לא חושב שתהייה כמות של כוסיות גדולה בטייבה, לפחות לא בעשור הקרוב... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...