שאלה בנוגע לחיבורים של כ.קול - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לחיבורים של כ.קול

ido-nava

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

שלום, יש לי כרטיס קול Creative x-fi xtreme audio ורמקולים Logitech z-5500.

http://creative.com/products/product.as ... &nav=1

(שלחתי את דודה שלי לקנות בארה"ב xtreme music אבל היא התבלבלה בין השנים וחזרה עם האודיו :\ אבל לא משנה ...)

רציתי לשאול לגבי החיבורים שיש לכרטיס קול, הבנתי שיש חיבור דיגטלי (SPDIF) וחיבור אנלוגי (I/O או משהו כזה) אגב זה החיבור שאני משתמש בו ...

רציתי לשאול לגבי החיבור הדיגיטלי, מה ההבדלים בינו לבין האנלוגי וכמה שיפור יהיה ביניהם? וגם איזה כבל הוא דורש?

תודה מראש, עידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה כי הכרטיס שלך לא יודע לקודד DD או DTS.

בנוגע לכבל, אתה צריך כבל שבצד אחד חיבור קטן ובצד שני חיבור RCA. זה כבל לא נפוץ במיוחד כך שתצטרך להכין לבד או לבקש ממישהו שיכין לך.

לחלופין, אתה יכול לקחת כבל Y רגיל שמחבר בין מחשב למערכות סטריאו ולהשתמש רק בצד השמאלי (צבע לבן בדר"כ).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי ... חיברתי עם כבל של מערכת סטריאו למחשב כמו שאמרת לי ואת האמת אני לא ממש רואה הבדל בין השניים ...

ושוב תודה על הכל, זה לא פעם ראשונה שאתה עוזר לי פה אנטולי, שיהיה לכם חג שמח (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכבל, אתה צריך כבל שבצד אחד חיבור קטן ובצד שני חיבור RCA. זה כבל לא נפוץ במיוחד כך שתצטרך להכין לבד או לבקש ממישהו שיכין לך.

לכל חנות אלקטרוניקה צריך להיות את הכבל הזה, אני קניתי בזמנו כבל כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל PL ל-2xRCA הוא נפוץ. אבל כבל כזה מונו הוא משהו לא קל למצוא. למזלנו, כבל סטריאו ניתן לשימוש גם כן אם משתמשים במוליך השמאלי (או בהגה המיקצועית tip :)).

Anatoli.

מונו בהחלט פחות שכיח, אני משתמש בסטריאו (אדום ולבן) מצד אחד וPL מצד שני כך שהמחשב מחובר למערכת סטריאו ושומעים מצויין.

לגבי מונו לא שאלתי, אבל גם לא יצא לי לראות הרבה כבלים כאלו.

שבת שלום וחג שמח,

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי. הכבל הזה לא נפוץ. הוא צריך בעיקרון כבל מונו בשביל אות דיגיטלי מכרטיס קול של קריאטיב. אז פעם הבא תראה לאיזה כבל מתייחסים, ורק אז תרשום אם הוא נפוץ או לא :silly:

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...