Company of Heroes: Opposing Fronts - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company of Heroes: Opposing Fronts - הדיון הראשי

mega1234

Recommended Posts

אני אישית מאוד התלהבתי מ"ההרחבה" הזו...

מוסיפה המון תוכן שהיה חסר במשחק הראשון בין אם ע"י הוספת הצבאות החדשים ובין אם הוספת פיצ'רים מניבים (ארטליריה וכ')

לדעתי היא כדאית ומומלצת.. למרות הציון ב- gs שלפי דעתי הוא נפשע ושצריך לשקול בדיקה חוזרת..

נ"ב מישהו שיחק במשימה של הכיבוש שטחים ליד השדה תעופה??

המשימה עם הכוחות קומנדו הבריטים (מישהו יודע אם אלו הsas??)

מה שמראה את הכוח של הקומנדו (מן הסתם במציאות זה לא ככה אבל זה עדיין כיפי ברמות!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חרא משחק.

מי שמכיר את המוד "Commando Realism" ל-COH הרגיל יודע על מה אני מדבר.

המוד הזה [גרסה 2.6 - זאת הגרסה הטובה, אל תורידו את 3 ומעלה] גורם לקרב להיות מציאותי.

כשיש לך תת מקלע - הוא לא ירה 10000 כדורים מסביב לאויבים - הוא יפגע בהם.

שם ה-COVER באמת משנה, אם אתם חשופים ויש Armored Vehicle מולכם - הוא יוריד את הפלוגה בשניה.

אם יש טנק - הוא לא יהיה עקום וירה יריות קילומטרים מהאויבים.

המוד גורם לכל החיילים & הרכבים & הכל בכללי להתנהג כמו במציאות [חיילים כן פוגעים במטרות אם הם קרובים אחד לשני]

בגלל שהמוד לא תואם ל-OF כרגע, המשחק פשוט חרא.

זה נראה לכם הגיוני שיש לי 2 Armored Cars 2 מטר מקבוצת לוחמים בריטיים קומנדו - והם לא פוגעים בהם?!

אם הם לא בתוך בניין, לא לוקחים מחסה, לא כלום - שוכבים על הרצפה!!! למה הם לא פוגעים בהם?!?!! הם נוגעים בהם עם הגלגלים כבר!!

בקיצור, אני מחכה ל-Commando Realism Mod תואם ל-OF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הרחבה סוסה אני עדיין משחק, יש עוד מישהו שמשחק בזה?

ההרחבה הזאת הרבה אבל הרבה יותר כיפית מה COH הראשון.. ויש בה גם את הפלישה לנורמנדי + 15 משימות חדשות (מפקדים על הקנדים, בריטים, ובכמה משימות גם על הגרמנים)

יש שם לפחות 10 סוגים של טנקים לכל , ארטילריות, KING TIGER (טנק מפלצת של הגרמנים.. מדהים במשחק)

בקיצור מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אני יודע שאני מקפיץ אבל לפתוח דיון חדש יהיה פשוט מיותר.

אז ככה:

כשאני ניכנס למישחק המשחק אוטמטית מוריד מיליון פאטצ'ים רק כדי שאוכל לשחק ברשת, ואני ביכלל לא רוצה לשחק ברשת, רק הקמפיין מעניין אותי.

איך אני מטפל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

כן' date='זה הביצועים של המחשב שלך :)

[/quote']

זהו שיערתי לעצמי, אז פעם זה מראה שזה מגיע עד הסוף.... זאת אומרת שיש לי את כל הקווים ופעם אחת זה מראה רק קוו אדום וצהוב.

זה לא משהו שאמור להיות אחיד, מה פעם המחשב שלי חזק ופעם לא?! :nixweiss:

נ.ב. קניתי את ה-OP לא מזמן ואני מרוצה מאוד ממנו, שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...