תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 131 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

קיבלתי את הX530 , לכבודם סידרתי את השולחן , הכבלים של המחשב וכו' ממש לא מפריעים לעין גם כשנכנסים לחדר , זה רק נראה ככה בתמונה ואין לי כח לעשות שם סדר..

http://up138.siz.co.il/up1/zdlktm5mimmz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי את הX530 , לכבודם סידרתי את השולחן , הכבלים של המחשב וכו' ממש לא מפריעים לעין גם כשנכנסים לחדר , זה רק נראה ככה בתמונה ואין לי כח לעשות שם סדר..

http://up138.siz.co.il/up1/zdlktm5mimmz.jpg

אחי אם אתה לא מוצא תגרב.. מצאתי היא מתחת לשולחן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את ה 2443BW הסקסי שלי שמה :)

איזו זו? אם היה מקום הייתי משדרג ל 37" / תולה קצת יותר גבוהה.

אתה מוכן לפרט על כל המכשירים שיושבים שמה? :)

איפה הממיר אגב?

אכן :)

LG LC51 בגודל 26" - רשום במפרט שלי, אין מקום לרוחב ליותר מזה, ומבחינת גובה זה אידיאלי - הקיר שממול דיי קרוב.

המחשב, המסך, המקלדת, העכבר, המערכת והדיסק החיצוני שבמפרט שלי + מדפסת Photosmart C3183 All-in-One + טלפון GE + מכונת תספורת Panasonic ER-1610K... שכחתי משהו?

חח כל זה ואתה רואה ערוץ 10 ?

בחור צנוע ;D

האמת שאני באמצע UFC 102...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסטאפ שלי הכי מאגניב ;D

חדר מושקע... הריצוף לא משהו :smile1:

LG LC51 בגודל 26" - רשום במפרט שלי, אין מקום לרוחב ליותר מזה, ומבחינת גובה זה אידיאלי - הקיר שממול דיי קרוב.

אתה יכול להכניס זרוע מפרקית ולעבור את הארון (+ לקרב את הטלוויזיה יותר...) ולתלות 32"... יצא פצצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריצוף באמת לא משהו, כמעט בן 20..

זה לא ייצא פצצה כי אז אני אצטרך לשבור את הצוואר בשביל לראות משהו כשאני על המחשב.. שלא נדבר על זה שאני אצטרך להגביה את כל העסק שלא יפריע למסך המחשב (וזה ייתן לי זווית עוד פחות נוחה מקרוב וגם פחות נוחה מרחוק), וכל ההשקעה הכספית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...