אתם מומחים בכל מה שקשור לסאונד למחשב, מה הדברים הכי חשובים ברמקולים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם מומחים בכל מה שקשור לסאונד למחשב, מה הדברים הכי חשובים ברמקולים?

dino

Recommended Posts

שלום, אני יודע שיש כאן בפורום כמה מומחים בעניין למחשב ובכלל בתחום הרמקולים,

רציתי שתגידו לי מה הם הדברים הכי הכי חשובים שצריך להשים לב אליהם כשקונים

רמקולים למחשב.

תודה מראש,

מתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לקבל ממכם כרגע המלצה לרמקולים, אני רוצה לדעת מה הם הדברים החשובים ביותר

ברמקול שצריך לבדוק לפני הקנייה.

משהו כמו: "תדר של כל רמקול".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב - להאזין להם.

בנוסף -מומלץ שיבואו מחברה עם שם ברמקולים , אבל זה כבר שיקול של תקציב ולא חובה, - הכל תלוי באזניים שלך.

לגבי כל המושגים שאתה שואל עליהם - סביר להניח שיבלבלו אותך יותר מאשר יעזרו לך , ובניגוד לציוד מחשבים (שאני מאמין שלאנשים בפורום זה יש זיקה אליו ;) ) אי אפשר בעזרתם להשוות או למדוד איכות - אלא רק בצורה כללית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ענין של טעם אני למשל אוהב בסים אז כשאני חיפשתי לי סט למחשב היה לי חשוב שההספק של הסב יהיה כמה שיותר גבוהה למרות שהתקציב לא היה לי גבוהה

אז מה שאני אומר זה עניין של טעם אם אתה יכול להשוות זה הפתרון הכי טוב ואם לא אז תנסה לקרוא מאמרים ולשאול שאלות ספצפיות לגבי נתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין ברמקולים של מחשב אני מבין בסאונג של מועדונים..

אבל אני יודע שיש לי 6.1 יש לי 2מעל הראש 2מאחוריי בקיר

ועוד אחד בכל צד.. :]

דרך אגב אלה לא קטנים כאלה..

אלה כל אחד ענק כזה של מערכות גדולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את ה-680 ביבוא סדיר פחות ביותר בארץ אם בא לך להשקיע יותר,יחסית למחיר בחו"ל הרבה יותר כדאי לקנות אותם בארץ.

והם פאקינג 505W :o.

במחירים אני מבין טוב מאוד, והמחיר בחו"ל הוא 300$ בערך ל- Z680 ובארץ הוא בערך 800$,

אז מאיפה את ממציא שהם יותר שווים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלתך :

כדי שיהיה לך את השמע הטוב ביותר חשוב לרמקולים שלך יהיה את תחום התדרים הגדול ביותר שתמצא.

כמובן שהספק טוב כולל המגבר שאתה משתמש בו...ואם נכנסים לקטנות אז בשביל אזורי יהיה נחמד כמה שיותר שיהיו ממוקמים בפינות החדר...סאב וופר צמוד לקיר ועל הריצפה...סנטר מולך....וכדאי שרמקולים לוויניים (אם אתה משתמש) שיהיו ממוקמים בכיוון מרכז החדר (בתנאי ששם אתה יושב) כי צלילים בתדר גבוה הם יותר כיווניים...מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלתך :

כדי שיהיה לך את השמע הטוב ביותר חשוב לרמקולים שלך יהיה את תחום התדרים הגדול ביותר שתמצא.

כמובן שהספק טוב כולל המגבר שאתה משתמש בו...ואם נכנסים לקטנות אז בשביל אזורי יהיה נחמד כמה שיותר שיהיו ממוקמים בפינות החדר...סאב וופר צמוד לקיר ועל הריצפה...סנטר מולך....וכדאי שרמקולים לוויניים (אם אתה משתמש) שיהיו ממוקמים בכיוון מרכז החדר (בתנאי ששם אתה יושב) כי צלילים בתדר גבוה הם יותר כיווניים...מקווה שעזרתי.

יש עוד די הרבה דברים חוץ מתחום תדרים כגון

SNR (signal to noise ratio)

ההספק

סוג המגבר אליו הם מחוברים (רמקולים למחשב באים בדרך כלל עם מגבר..)

הנוחות (זה די מעצבן שכל הכפתורים נמצאים על הסאב שנמצא בפינה השמאלית מתחת לשולחן...)

ויש גם THD ( והנה הנוסחה... X [dB] = 20 log (X [%] / 100) זה מסדר את בסוגריים הפוך... אבל זה צריך להיות כמה שיותר נמוך...

לפי דעתי הכי טוב זה לעשות מה שהרבה אומרים פה וזה ללכת לשמוע אותם ולראות אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...