תקלה במערכת WINDOWS VISTA HOME PREMIUM - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה במערכת WINDOWS VISTA HOME PREMIUM

rinat_adler

Recommended Posts

שלום, שמי רינת, קניתי לפני כמה חודשים מחשב מארצות הברית קיבלתי איתו WINDOWS רגיל , ערכה בסיסית ויחד איתו קיבלתי דיסק של UPGRADE למערכת HOME PREMIUM התקנתי את הדיסק הכל טוב ויפה.

אבל,

יש לי בעיה שאני כבר בערך שבוע לא מצליחה למצוא את הפתרון אליה..

אני לא מוצאת את האפשרות ACTIVATE או ENABLE של מערכת הממשק החדשה ה AERO ניסיתי כל דרך אפשרית ולא הצלחתי להעלות את הממשק.

והאמת שאני אפילו לא יודעת אם הוא מותקן לי על המחשב או לא.

ניסיתי לעשות חיפוש כללי על כל המחשב על משהו שנקרא ככה ולא מצאתי...

ניסיתי לעשות REINSTALL לדיסק של ה UPGRADE אבל כבר אין באפשרותי לעשות זאת בשנית כי הוא נותן לי רק אופציה נוספת של התקנה של מחדש כי הוא כאילו מזהה שכבר יש גירסא מותקנת של HOME PREMIUM.

מה ביכולתי לעשות?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסא של הווינדוס שלך אין אירו נראה לי

תנסי את מה שאני יגיד לך ותגידי לי אם יש לך את האפשרות הזאת

כפתור ימני על שולחן עבודה---- התאמה אישית (האפשרות האחרונה) -----צבע ומראה חלון(הפשרות הראשונה) ------פתח מאפייני מראה קלאסים...(מסומן בכחול) ושמה בערוכת צבעים תראי אם יש לך אפשרות של האירו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי....אז ככה!

תודה רבה לך על העזרה...אכן כן ביצעתי את מה שאמרת לי ואכן כן יש לי את האפשרות של ה AERO אבל!

איך אני יכולה לבצע מן טסט... או בדיקה כלשהית לוודא שזה באמת עובד... איך אני יכולה לדעת שאני נמצאת על האפשרות הזו

כי אני הבנתי שיש ב AERO אפקט של הסלייד משהו כזה.... איך אני רואה את זה? כי עד עכשיו בנתיים לא ראיתי משהו שונה מווינדוס רגיל.. חוץ מגרפיקה קצת יותר יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני צדדים של הכפתור הזה , אחד באיזור של ה ENTER המקש בין הקונטרול ל-אלט שנראה כמו יומן כזה, ומצד שמאל באיזור של ה CAPS LOCK שיש לי בין הקונטרול ל-אלט שני כפתורים אחד FN ואחד ציור של הווינדוס

ולא הבנתי מה עושים אחריי שאני לוחצת על הכפתור איזה, וגם לא הבנתי איזה מהכפתורים.

ומה זה עושה אחרי כל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לדפדף בין החלונות הפתוחים (במידה ויש מספר חלונות) יש 2 דרכים.

הראשונה היא כמו בXP ללחוץ על alt+tab ואז מקבלים את החלונית הקטנה כמו ב-XP.

והדרך השניה היא ללחוץ win+tab ואז מקבלים את הדפדוף התלת מיימדי הזה:

http://www.mattbrindley.com/images/wintab.html

מה שעמית התחיל להסביר הוא שהתצוגת הזאת מופעלת רק כשהאירו מופעל.

מעבר לזה, באירו תוכלי לשחק עם השקיפות של החלונות וכו...

תתחדשי.

(נ.ב - התארד מתאים לפורום וינדוס ולא לתמיכה טכנית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...