ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה ברשת על HD2900PRO

lmlm

Recommended Posts

^^ ברוב הבנצ'ים כאן ה-8800GTS 320MB דוורא מוביל על ה-HD2900 לדורותיהם, ובבערך רק 30% ה-HD עוקף אותם.

למרות שלפי דעתי דרייבר טוב יסדר את זה, כי על הנייר הוא אמור להיות הרבה הרבההה יותר טוב מה-8800 (512MB, 512BIT, ובעצם כמעט הכול שם יותר טוב, חוץ מצריכת החשמל ומהחום...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שכל הזמן אומר שאפשר להפוך אותו בOC ל2900XT אז מה? אפשר לעשות OC גם לGTSים זה לא אומר הרבה.

העניין הוא של - HD2900PRO יש יותר מרווח ל - OC (נראה אותך מעלה 200MHZ לליבה ב - GTS על הקירור המקורי, ל - PRO אפשר לעשות זאת).

ובכלל אני מתחיל לסמוך פחות על התוצאות של GURU3D, כל הכרטיסים שם מקבלים הרבה יותר FPS מה שהם אמורים לקבל (8600GTS מריץ את SS 2 עם AFX16 ו - ברזולוציה של 2560X1600 וגם את STALKER, בטח :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב foxpc יש כמה דגמים של 2900PRO , מה יותר עדיף , כתוב שם גם שהכמות מוגבלת , אני ממש מתלבט אם לקנות , בעיקר בגלל שיוצאים כרטיסים חדשים עוד מעט , וגם יש הרבה אנשים שאומרים שכרטיסים אלא הם רק כדי למלא פער ... כרגע יש לי 7900GT , כל עצה תעזור ...

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=790

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=777

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=794

נב. מישהו מכיר את החנות הזאת , האם היא אמינה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא של - HD2900PRO יש יותר מרווח ל - OC (נראה אותך מעלה 200MHZ לליבה ב - GTS על הקירור המקורי, ל - PRO אפשר לעשות זאת).

ובכלל אני מתחיל לסמוך פחות על התוצאות של GURU3D, כל הכרטיסים שם מקבלים הרבה יותר FPS מה שהם אמורים לקבל (8600GTS מריץ את SS 2 עם AFX16 ו - ברזולוציה של 2560X1600 וגם את STALKER, בטח :lol:).

אתה מסכים איתי שהביצועים הסופיים אחרי OC הם אלו שקובעים ולא איזה תדר הרכיב?

אם כן אתה צריך להבין לאיפה אני חותר לבד. מה שחשוב הם הביצועים ולא התדר של הרכיב.

GURU3D הוא אתר מאוד מאוד מאוד אמין אין טעם אפילו לנסות להטיל בו ספק.

לפי הביקורת הרצינית הראשונה שאני רואה בגורו אם ה2900PRO לא יעלה כ1200 שח ה8800GTS320 יהיה משתלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורת בגורו3D הכרטיס ממש לא משתלם

הGTS 320 עבור בכל משחק את הפרו באיזה 20 פריימים צורך הרבה פחות חשמל ממנו

הוא רק מקבל פחות ב3DMARK אבל למי אכפת אני לא משחק בזה

וההפרש במחירים הוא 100-150 שקל

אני רואה שעדיין GTS320 משתלם יותר

ולקנות אותו ולעשות איתו OC חלק גדול מהמחשבים צריך לחשוב גם על ספק חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת של גורו זה בולשיט בביקורות אחרות הפרו מנצח בסטוק ברוב המבחנים ומגיע בקלות לרמת XT

רק במשחקים ידידותים להנווידה הGTS מנצח אבל בהם הוא מנצח גם תXT

וחוץ מיזה יש טכנולוגיות בפרו שאין בGTS וכן יהיו בכרטיסים הבאים של הנווידה

וזה עלול להשפיע מאוד בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אמרתי לך חכה ותתיחס רק לביקורות הרציניות ולא אלו שהיו מקודם.

הבדיקה בגורו רצינית מאוד ותמיד היו אמינות לחלוטין.

אתה מוזמן לחכות ביחד איתי לעובד ביקורות מאתרים מובילים אחרים. בינתיים גורו הראו לנו מה הכרטיס הזה שווה.

אני מקווה לטובתך שלא הזמנת עדיין את ה2900PRO ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...