עזרה בבחירת מסך VP930 או 971P או 200W6CS - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מסך VP930 או 971P או 200W6CS

kfir9999

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני יודע שהנושא נטחן רבות, קראתי הרבה הודעות אך עדיין לא הצלחתי לקבל החלטה איזה מסך לרכוש.

התקציב שלי 1800 שקל ואני מחפש מסך 19" או 20" איכותי (לא TN) שיחליף את ה CRT שלי (Samsung 959NF).

השימוש העיקרי הינו גלישה באינטרנט וקריאת טקסטים ולכן חשוב לי מאוד חדות של פונטים ודיוק.

כמו כן אני צופה לעיתים (רחוקות יחסית) בסרטים ותמונות וחשוב לי שהצבעים יהיו מדוייקים ותמונות יראו היטב עם צבעים חיים.

ההתלבטות היא קשה, הנטייה שלי היא ל 971P שנראה הכי טוב, האם אתם חושבים אחרת ?

הבנתי ש ה VP930 מאוד מומלץ אבל לא הצלחתי למצוא תיאור פה לגבי תצוגת טקסט וחדות הפונטים, האם מישהו יכול לספר ?

מה לגבי ה 200W6CS ? הבנתי שיש לו גם פאנל MVA, למישהו יש ניסיון איתו בכלל ?

דבר נוסף, יש לי כרטיס מסך 6600GT עם DVI, אני מניח שיתאים גם ל 1680X1050 במידה ואבחר ב ?

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואף לקבל טקסט חד מבחינת גופנים ה- 200W6CS ייתן לך ברזולוציה הטבעית 1680x1050 וגודל נקודה 0.255mm את מבוקשך לרבות שטח עבודה גדול יחסית ל-19" והכרטיס 6600GT תומך ברזולוציה זו. הפנל שלו P-MVA של AUO נותן יחס ניגודיות סביר עבור סרטים ואף נשמר כמעט קבוע עם ההפחתה בבהירות.

מבחינת רפרודוקציית צבעים ה-971P, שהוא מסך שפונה יותר למטרות עיצוב גרפי, יותר עדיף עליו בכיול צבעיו לסרטים ונותן ניגודיות טובה יותר אשר יכולה לרדת אמנם עם ההפחתה בבהירות אבל עדיין לרמה שמעל 1000:1. עם זאת, טקסט ייראה בו מפוקסל יותר. מהירות התגובה של הפיליפס וה-VP930 טובה יותר עבור תכני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה והמקצועית ...

הזמנתי את הפיליפס, אדווח לאחר שאקבל אותו.

מישהו יודע מה מדיניות הפיקסלים שלו ? האחריות היא של איסטרוניקס (קניתי דרך OLSALE)

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...