העליתי תמונה בשביל לברר מה כל אחד עושה - אשמח לעזרה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העליתי תמונה בשביל לברר מה כל אחד עושה - אשמח לעזרה

Spring

Recommended Posts

הי,

הסלוט החום (בצבע שחור) הוא פס חיבור לכרטיסי AGP, מיועד לכרטיסי מסך. -- זהו כבר סוג קצת ישן, היום יש חיבור חדש יורת.

הסלוטים הלבנים הם פסי חיבור לכרטיסי PCI, ואלו נועדו לכל מיני סוגים של כרטיסים ובפרט גם לכרטיס קול. כל כרטיסי הכל היום ובשנים האחרונות מגיעים בסטנדרט הזה. (PCI) ולכן לשם צריך לחבר כרטיס קול.

בפועל לא צריכה להיות בעיה לדעת לאן לחבר כי לא תצליח לחבר כרטיס קול לחיבור אחר מלבד אחד הלבנים. (שכולם זהים כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל תודה רבה...

ואתה אומר יענו שאין מצב בחיים לחבר למחשב הזה כרטיס קול? :kopfpatsch:

הבנת לא נכון את מה שהוא אמר.

הוא אומר שהחיבור של הכרטיסי מסך היום השתנה. אבל החיבור של הכרטיס קול הוא עדיין אותו חיבור - PCI.

הפואנטה בסה"כ היא שאתה יכול לחבר איזה כרטיס קול שאתה רוצה... (אני חושב לפחות..)

וכמו שאמרו פה כבר..

תעשה טובה ענקית לעצמך ולמחשב המסכן שלך... ותנקה אותו!! :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הזהו שהסתכלתי על הלבן PCI ועל הכרטיס זיכרון עצמו {באופן מוחשי} וראיתי שהפערים לפחות לדעתי לא דומים..

כמו:

http://www.dragonpc.co.il/product.asp?productid=3017

לא נראלי שיתאים בכלל למחשב...

בכל זאת, ישמצב שכן יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שמה שכתוב לך במפרט הוא המחשב שלך?

כי לי יש את הלוח שכתוב לך במפרט, וזה ממש לא מה שבתמונות, הוא בכלל בצבע כחול (רק אחד מהשינויים שאפשר לראות).

ואני לא מבין מה הקטע שלך לא לענות לאנשים על שאלות, שאלו אותך כמה פעמים פה אם המחשב שלך (מה שלא נראה לי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב כרטיסי הקןל היום עובדים על PCI 2.2 כך שזה מתאים כן למחשב עם AGP מה שכן מחשב ממש ישן ליפני גירסת 2.2 יכול להיות שלא אבל זה ממש מחשבים ישנים.

לא יצא לי לראות כרטיסי קול של PCI-E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...