המלצה למערכת 2.1 טובה, תקציב 300-700 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למערכת 2.1 טובה, תקציב 300-700 ש"ח

DarkLloth

Recommended Posts

לא שמעתי / ראיתי את המערכות שציינת אז להגיד לך מה מהם עדיף אני לא ממש יכול.

את ה X-230 יש לי, אז המלצתי.

חוץ מזה אני רק יכול להגיד לך שאלטק לנסינג היא חברה מצויינת. ובעלת מוצרים איכותיים מאוד.

פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-230 כלל לא מומלצים, אם כבר לך על הATP3 שמומלצים ומהוללים כאן בלי סוף.

הX-230 "סובלים" לדעת האנשים שקנו אותם (ביקורות תוכל למצוא בזאפ) מ: באסים גבוהים מדיי, זיוף ברמות גבוהות ועוד.

שוב, לעניות דעתי לך על הATP3.

אבל כיוון שהתקציב שלך עד 700 ואתה מעוניין להשקיע יותר, אז כדאי שתחכה למשתמשים שמבינים יותר ממני וימליצו לך על שיכולים להיכנס בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושים לב שב"זאפ" למרות הבקורות האלה הרמקולים מדורגים מאוד גבוהה.

הבעיה של עודף באס היא לא בעיה, טיפה כיוון אקוליזר כמו שאמרתי מקודם וזה מסתדר.

וכמובן שאם מנסים להוציא מרמקולים פשוטים 2.1 מה שהם לא מסוגלים בעוצמות גבוהות מדי אתה מקבל זיופים.

אבל בשמיעה רגילה עד חזקה הם מצויינים!

שוב, ישלי אותם ואני ממליץ.

פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.

אני רשמתי רק חלק מהחסרונות שרשמו האנשים שקנו בזאפ, אני לא זוכר את כולן.

אך למה לא להשקיע עוד 70 שקלים ולקבל איכותיים יותר, שהוכיחו ומוכיחים את עצמם יותר, שלא מפסיקים לקבל תשבוחות מחברי הפורום ובכלל? לגבי חסרונות - לא ראיתי חיסרון אחד שלהם (מלבד זה שאין להם יציאה לאוזניות, אבל בשבילי זה שולי במיוחד שכיום לכל מחשב יש את זה בפאנל הקידמי של המארז. סביר להניח שאם היה אז המחיר היה עולה, אז טוב שלא שמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכרח לציין שיש לי את הATP3 במשך כשבוע בתור קדמיים וסאב שישלימו את הצליל של המערכת שלי במשחקים

ואני לא כ"כ מתלהב מהם במיוחד לאחר שהיו לי הX-230 במשך שבועיים קודם. הצליל של הרמקולים של הATP3 טוב יותר אבל

הסאב נחות משמעותית מהX-230. כמו שהוזכר כאן קודם שני הרמקולים האלו נמצאים בטווח התחתון של המחירים שלך תנסה

למצוא המלצה לרמקולים איכותיים (ויקרים...) יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AltecLansing VS-2321 עולים בארץ 450 ש"ח הם יותר טובים מ Atp3 ?

כמו כן איך אני מבין לפי נתונים האם הרמקולים טובים ? יש נתון חוזר של טווחים נגיד מ 30-20000 זה מצביע על איכות גבוהה יותר מאשר רמקולים עם תדרים של 100-16000 ? מה שכן אני קונה מחו"ל , יש מצב שזה יהיה מיצרן מקומי שאני בספק שמישהו פה מכיר אבל רמקולים מעץ נחשבים ליותר איכותיים ?

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=501319

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע את המערכות הבאות שנכנסות בתקציב הזה ולדעתי הם מומלצות..

השאר זה כבר החלטה של האוזן שלך.

I-Trigue 3200

עם חריגה קלה I-Trigue 3600

וה AltecLansing 4121

מה שכן יש את הלוגיטקים למיניהם

Z4 , Z4I , Z3

אותם לא יצא לי לשמוע.. אבל לפי הנייר הם נשמעים סבבה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

z4 נשמעים נורא ולא שווים את הכסף ATP3 נשמעים הרבה יותר טוב,אני אומר שתיקח את ה ATP3 וכרטיס קול audigy 2 zs שעולה 400 ש"ח זה יוצא בערך 700 ש"ח, או כרטיס קול יותר פשוט או שפשוט תשתמש באון בורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

z4 נשמעים נורא ולא שווים את הכסף ATP3 נשמעים הרבה יותר טוב,אני אומר שתיקח את ה ATP3 וכרטיס קול audigy 2 zs שעולה 400 ש"ח זה יוצא בערך 700 ש"ח, או כרטיס קול יותר פשוט או שפשוט תשתמש באון בורד.

את הZ4 כמו שאמרתי לא יצא לי לשמוע,

בכל מקרה אני מאמין שבתקציב של 300 שקל לרמקולים ההבדל שיהיה בקניית כרטיס קול חדש לא יהיה מהותי.

מה עם I-Trigue 3330 ?

באמת שחכתי להכניס אותם, אבל לא יצא לי לשמוע אותם בפועל.

לפני שאני חיפשתי הלכתי לכל מיני מקומות כגון Officedepot, Bug וכאלה

הסתובבתי עם הiPod וביקשתי לחבר לכל מערכת בנפרד ולשמוע

אתה מוזמן לעשות את זה גם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול אני לא מתכוון לקחת אני יסתפק במה שיש ב dsl3 , חוץ מזה את ה atp3 אני לא יכול לקנות אין את זה בחנות בחו"ל שקונים לי ממנה כרגע האופציות הם :

http://oldi.ru/catalog/show.php?idx=15849&cod=94741&pgf=%2Fcatalog%2Findex.php%3Fmgrp%3D487%26nch%3D0%26idf%3D94%26idp%3D65%26sort_by%3D1

http://oldi.ru/catalog/show.php?idx=8369&cod=26893&pgf=%2Fcatalog%2Findex.php%3Fmgrp%3D487%26nch%3D0%26idf%3D96%26idp%3D65%26sort_by%3D1

http://oldi.ru/catalog/show.php?idx=8750&cod=26887&pgf=%2Fcatalog%2Findex.php%3Fmgrp%3D487%26nch%3D0%26idf%3D76%26idp%3D65%26sort_by%3D1

האופציה האחרונה היא של חברה מקומית אולי מישהו שמבין בנתונים טכניים יוכל לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...