Vista וג'יפורס 3, יש חייה כזאת? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista וג'יפורס 3, יש חייה כזאת?

fuck off

Recommended Posts

לחבר שלי יש WINDOWS ULTIMATE על 9800PRO (לא שזה עקרוני) ואני בכלל לא מתרגש כשאני אצלו. אז יש אפקט של זכוכית, יש 'ווינדוס פליפ' תלת מימדי, ונכון הממשק נראה ממש NEAT אבל כשאני מסתכל על הגאדג'ט בצד שמראה את רמת השימוש בCPU ובזיכרון אני משתגע. הCPU כמעט ולא יורד מ50% גם כשהוא ל עושה כלום, הזכרון ברובו תפוס. זה, לפחות ממה שאני רואה, "אותה גברת בשינוי אדרת" (אדרת מאוד יפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לXP. אתם משכנעים :]

עוד ניסיתי את זה מזמן אצל חבר אבל הייתי אצלו איזה חצי שעה ולא היה שום דבר טוב, אז חשבתי שזה בגלל שלא השתמשתי בזה הרבה זמן ויש הרבה מה לגלות. אז זהו שטעיתי, סתם אותו דבר. בקיצור, כיף לחזור לXP הישן והטוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו הרבה משתמשי ויסטה, גם הגב שלך ישבר מתישהו, ותחזור ל-, אני מבטיח לא להיות חרא ולהגיד "אמרתי לך".

ויסטה אולי לא מתאים למחשבים חלשים

אבל יצא לי לנסות אותה יותר מחודשים והיא לא גרוע כמו שעושים אותה

נכון היתרון האמיתי היחיד שיש לה זה תמיכה בDX10

ובלי זה לא היתי ממליץ לרוב האנשים לעבור כרגע

גם למחשבים חלשים היא לא מומלצת

אבל זה רק עניין של זמן עד שמחשב חלש יהיה אם 1 גיגה לפחות וכפול וכו

אני במחשב הבא יקנה 4 גיגה ומרובה ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ גם לבעלי 1 גיגה להתקין , ההבדל בין 1 ל-2 בויסטה זה לא משהו שאפשר לוותר עליו בשימוש יומיומי (לטעמי בכל אופן).

מבחינת ביצועים, אתר מחשבים ישראלי אחר (שאני לא אזכיר את שמו) עשה סקירה קצרה עם בדיקת ביצועים בכמה תוכנות ומשחקים ושורה תחתונה היא שחלק עדיפים בויסטה וחלק באקספי, בכל אופן אף אחת מהתוצאות לא היתה משמעותית לשום כיוון.

אני וויתרתי על הויסטה רק בגלל שלא מצאתי בה שום יתרון על האקספי ולעומת זאת היו כמה חסרונות קטנים שלא ראיתי שום סיבה "לבלוע" אם אפשר שלא (באקספי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...