הרשת האלחוטית הפסיקה לעבוד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשת האלחוטית הפסיקה לעבוד

moshmushon

Recommended Posts

אהלן.

בעיה מוזרה. הראוטר האלחוטי שלי (Rotal RTA 1025W של בזק) הפסיק לשדר באופן . הגלישה באינטרנט במחשב שמחובר אליו באופן קווי עובדת בסדר גמור, אבל המחשב הנייד הפסיק לקלוט אותו.

נורית ה-WLAN כבויה והדבר הכי מוזר : בקונפיגורציה של הראוטר נעלמה אופציית הרשת האלחוטית. אני כמעט בטוח שפעם היה אייקון של אלחוטית עם כיתוב Wireless למעלה, לצד כפתור MANAGEMENT (ראו בתמונה המצורפת).

למישהו יש רעיון?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מדבר עם בזק, אני ממליץ לנסות להתקין קושחה חדשה מאתר היצרן (DYNALINK).

http://www.dynalink.com.au/firmware.htm?prod=RTA1025W

הקושחה של ניו-זילנד אני חושב.

אם אתה מתכוון לשדרג קודם אז תרשום פה הודעה אני אפרט לך איך להגדיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן. לא הייתי פה די הרבה זמן.

דיברתי עם שלא ידעו להגיד לי שום דבר מלבד לבוא להחליף את הראוטר....

הורדתי את קובץ התקנת השדרוג אבל אני לא יודע איך להריץ אותו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את קובץ הZIP אתה פותח לספריה במחשב.

אתה מנתק את כל מה שמחובר לנתב חוץ מהמחשב שממנו אתה הולך לשדרג (מחובר בכבל , למרות שאין לך ממש ברירה פה :P).

אתה נכנס לממשק, הולך לMANAGEMENT ושם בצד לUpdate Firmware ויהיה לך שם שדה ריק ולידו כפתור BROWSE, תלחץ עליו ותמצא את הקובץ שפתחת מתוך הZIP ותבחר אותו ותלחץ על הכפתור Update Firmware, תתן לו את הזמן.

כשהוא מסיים (נורית הPWR דולקת ירוק והכל) אתה נכנס חזרה לממשק, עכשיו רוב הסיכויים שהוא ישנה את הטווח כתובות שלו ל*.*.192.168 והכתובת של הנתב תהיה עכשיו 192.168.1.1. אם המחשב שלך מוגדר לכתובת IP ידנית, תשנה אותה בהתאם או שתעביר את המחשב לקבלה אוטומטית.

אחרי שנכנסת תבדוק אם הWIRELESS חזר להופיע, אתה גם תראה שלמעלה בצד במקום DSL יהיה רשום DYNALINK. אם לא אז העדכון לא צלח.

אם כן הבוצע העדכון בהצלחה אתה הולך לQUICK SETUP מצד שמאל.

בדף הראשון אתה מוריד את ה"V" באמצע מהאפשרות המסומנת, יופיע 2 שורות למטה VPI וVCI, הערכים שאתה צריך הם VPI=8 VCI=48 (חשוב מאוד), תרשום אותם במקום 0,35 או מה שלא נמצא שם. NEXT... ויהי ערב ויהי בוקר דף שני.

אתה בוחר פה את האפשרות השניה PPPOE ולמטה תעביר לLLC/SNAP אם לא עבר אוטומטית. NEXT... ויהי ערב ויהי בוקר דף שלישי.

פה אתה מסמן את האפשרות הראשונה (Obtain an IP address automatically), באמצע אתה מסמן Enable NAT ב"V", את הMTU תשאיר 1492. NEXT... וכו'

דף הבא: שם המתשמש (כולל ה@) והסיסמא שקיבלת מהספק,למטה תסמן Always On. הממ... NEXT!

פה זה הגדרות הDHCP (חלוקת הכתובות), אז אם אהבת את ה10.0.0.138 אתה יכול לשנות, אני ממליץ לא לגעת. NEXT

טבלאת הסיכום... FINISH. ובקליק השביעי ינוח מכל מלאכתו אשר עשה.

כשהוא נותן לך הודעה "REBOOT ADSL ROUTER" אתה סוגר את החלון של הממשק ומחכה שנורת הPWR תדלק חזרה ירוק... תן לו עוד דקה שתיים לנורות האחרות להדלק קבוע (DSL וPPP).

הכל אמור לעבוד עכשיו, אם הWIRELESS מופיע אז גם תוכל להתחבר באלחוטי עכשיו.

אם לא עזר... תחליף את הנתב בבזקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...