חיבור למערכת קולנוע ביתית עם Hercules Game Theater XP 6.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור למערכת קולנוע ביתית עם Hercules Game Theater XP 6.1

Milford Cubicle

Recommended Posts

בשעה טובה השלמתי את קניית מערכת הקולנוע הביתית החדשה שלי (ותודה לכל העוזרים!), הכוללת:

רסיבר: YAMAHA RX-V430

קדמיים: TANNOY MX-3

סנטר: Infinity REF-100

אחוריים: My Sony's.. בינתיים לפחות..

עכשיו נשאר רק לחבר אותם למחשב...

כרגע יש לי SB Live! Value, ואני מניח שאין שום סיכוי שהוא יתאים למטרה (שהיא, כמובן, חיבור דגיטלי מלא ע"מ להנות מ-AC3 ב-DVD, ובאיכות סאונד מושלמת במוזיקה\משחקים), ולכן חשבתי על Hercules Game Theater XP 6.1 שיתחבר לרסיבר בעזרת כבל אופטי..

אפשרות נוספת היא ה-SB Audigy 2, שאומנם הוא יקר יותר, ואפילו לא כולל פאנל חיצוני, אבל אני עדיין מאמין יותר בקריאטיב בכל מה שקשור לכרטיסי קול..

זה פיתרון טוב? קיים פיתרון טוב יותר \ זול יותר ?

כמו כן, מה ההבדל בין ה 6.1 ל- 7.1 ?

10x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון שלך הוא :

http://www.hoontech.com/english/products/sbdb3/index.html

הוא מתחבר ל HEADER של ה LIVE - VALUE ונותן לך, בין השאר, SPDIF אופטי וקואקסיאלי, כמו גם יציאות נוספות ומעניינות.

הוא לא מצריך שום התקנת תוכנה, וביכולתך להעביר איתו את *כל* ה AUDIO של המחשב, ע"י סימון DIGITAL-OUT ב MIXER של .

בארה"ב הוא עולה משהו כמו 30$ - אני ביקשתי מחבר שנסע לארה"ב שיקנה לי אותו.

ה SETUP האישי שלי הוא DOLBY DIGITAL DECODER של MIDILAND (ads-2000) ו 5.1 של CAMBRIDGE SOUNDWORKS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו בשביל ההחלטה שלך: אל תשכח שאם אתה רוצה להתחבר ל SPDIF ברסיבר שלך, כל מה שאתה צריך זה PASS-THROUGH , ופה הכרטיס למעשה ממש לה משנה, יהיה זה AUDIGY, AUDIGY 2 או אפילו כרטיס של M-AUDIO .

אם ה LIVE מספק אותך, אני הייתי חוסך את הכסף של לזרוק את הכרטיס שיש לך ורק קומה את ה ADD-ON הזה של HOONTECH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the thing is, שאני עדיין לא בטוח איך אני הולך לחבר את הכרטיס קול לרסיבר...

שני הכרטיסים (XP 6.1 ו-Audigy 2) כוללים גם חיבורים אנלוגיים וגם דגיטליים\אופטים. השאלה היא - האם כשהם מדברים על כל האפשרויות במשחקים\סרטים\מוזיקה, הם מדברים על החיבורים האנלוגיים (הרי יש יציאות לרמקולים קדמיים, אחוריים, סנטר\סאב) או לחיבורים הדגיטליים, או לשניהם ?

אם אני אחבר את הכרטיס למגבר דרך החיבור האופטי, אני אקבל AC3 ב- ומשחקים שתומכים בכך, Dolby ProLogic 2 במוזיקה, ויהיו לי את כל אפשרויות האפקטים וכו' כדי לשחק קצת עם הכרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו מערכת דומה (הבדל במגבר)

אז ככה הדרך הכי טובה היא לחבר את היציאות האנלוגיות בכדי לשמוע במשחקים (שמן הסתם לא תומכים ב DTS וAC3 )

וגם דרך היציאה הדיגיטלית (אופטי או קואקס -שיקול של כסף כי מחיר הכבל הוא יקר)

בכדי לשמוע וכו שמן הסתם כן תומכים ה DTS ו AC3 .

למרות שאני חייב לציין שאני מאד אוהב את הדולבי פרולוגיק של המגבר ,אז אני מניח שתצטרך לבדוק את האופציה הזאת ובשביל זה מספיק החיבור הדיגיטאלי .

בקיצור מה שאני אומר -תתחיל בדיגיטלי ואם לא תהיה מרוצה מהפרו לוגיק 2 אז תחבר גם את האנלוגי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, בשביל Pro-Logic 2 אני צריך חיבור דגיטלי (קואקסלי\אופטי) ?

אז בעצם, במצב הנוכחי (עם SB Live! Value), אני יכול לעבוד רק בסטריאו ?

עריכה: יש לי ב Live! Value שלי יציאה צהובה שכתוב עליה Digital out... זאת יציאת S/PDIF ? אני יכול לחבר אותה עם הכניסה הקואקסלית ברסיבר, בעזרת כבל קואקס (RCA -> PHONE) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PL2 יודע לפענח גם מחיבור אנלוגי, העיקר שיגיע אליו סטריאו.

והיציאה אצלך בכרטיס היא coax דיגיטלית ותוכל לחברה למגבר.

עריכה: רק הרגע הבנתי מה כתוב בהודעה שלו, תתעלמו מהשורה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, בשביל Pro-Logic 2 אני צריך חיבור דגיטלי (קואקסלי\אופטי) ?

1. אז בעצם, במצב הנוכחי (עם SB Live! Value), אני יכול לעבוד רק בסטריאו ?

עריכה:

2 יש לי ב Live! Value שלי יציאה צהובה שכתוב עליה Digital out... זאת יציאת S/PDIF ? אני יכול לחבר אותה עם הכניסה הקואקסלית ברסיבר, בעזרת כבל קואקס (RCA -> PHONE) ?

1. לא ,אפשר PL2 מכל חיבור אבל מחיבור דיגיטלי זה נשמע הרבה יותר טוב (באופן שאפשר להבחין).

2. כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PL2 יודע לפענח גם מחיבור אנלוגי, העיקר שיגיע אליו סטריאו.

אבל פרו לוגיק2 זה עיבוד של יחידת הDSP ברסיבר שיודעת לעבד רק אות דיגיטלי, אז איך זה יכול להיות??

במחשבה שניה, באות האנלוגי שנגנס לרסיבר עובר במקודד האנלוגי לדיגיטלי (ADC) ומשם כשהוא בצורה דיגיטלית, הוא מגיע לDSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...