הEP-630 הללו - מקוריים? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הEP-630 הללו - מקוריים?

Track

Recommended Posts

לא IN EAR שאותם לדעתי לא יתנו לך לשמוע גם בחו"ל!

לפותח התרד ,אם אתה עדיין לא סגור על אוזניות אז הנה המלצה שלי SHURE E2G

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39036&postdays=0&postorder=asc&start=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

headphones.co.il

ייתנו לך לשמוע את רוב הדגמים של האוזניות לפני רכישה, יש חנויות של באג שפותחות אריזה אחת מהמלאי [לא במקום כמובן, הם כנראה מקבלים אחת במיוחד בשביל זה] בכדי שהלקוחות יוכלו לשמוע כאלו ואחרות, מתקשרים ובודקים.

יש עוד - פשוט תרים את הטלפון ותבדוק בחנויות הקרובות אליך :)

אני לא מכיר חנויות שקרובות אלי - גבעתיים.

וירושלים זה רחוק מדי.[br]פורסם בתאריך: 20.09.2007 בשעה 22:05:54

לפותח התרד ,אם אתה עדיין לא סגור על אז הנה המלצה שלי SHURE E2G

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39036&postdays=0&postorder=asc&start=0

זה אמור לעלות 1000 ש"ח.. לא מאמין שזה עולה רק 250 ש"ח. זה בטוח מזוייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, טראק - לא שמתי לב למה שרשמת לגבי זה שמכרתי אותן.

אני חוזר על עצמי בכל ת'רד שבו מדובר על והעדפות, זה עניין של העדפה אישית, אתה אולי תאהב את הבאסים - אני לא אהבתי, זה הפריע לי...... יש המון אנשים שיעדיפו EP630 על CX300 בכל מצב.... המוזיקה שאני שומע גם ככה עמוסה בבאסים ולכן זה לא התאים לי, אולי לך זה יתאים בול :) .

לכן אל תראה את מה שכתבתי כהמלצה לקנות דגם כזה או אחר, זו פשוט חוות דעת אישית - לפי הטעם שלי במוסיקה.

בכל מקרה, אתה שוב מחפש את הפתרון הקל. חפש באיזור המרכז (כמובן שתתקשר קודם לכן לחנות לוודא שתוכל לקבל רושם על האוזניות), אני לא גר בעיר מרכזית בעצמי ואני נסעתי לסניפי באג וחנויות אחרות במרחק של שעה+ נסיעה מהבית שלי [באוטו, באוטובוס זה פי שתיים] רק בשביל לקבל רושם לגבי , ארץ היא קטנה :) .

לגבי אילו חנויות יש באיזור המרכז לא אוכל לעזור לך, אני לא מכיר כאלו כי אני לא מהאיזור.

ובכל מקרה, אין לך במקרה איזה חבר עם CX300\EP630? זו לא אוזניה נדירה כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ זה אמור לעלות 550.האמת גם אני חשבתי ככה עד שראיתי שמנהל פורום ששמע אותם שלל את זה.אני אוכל להגיד לך במדויק עוד כמה ימים שהם יגיעו אלי.

אני אשמח לשמוע, אבל איך תוכל לדעת אם האזניות מזוייפות או לא?[br]פורסם בתאריך: 21.09.2007 בשעה 18:51:49

אגב, טראק - לא שמתי לב למה שרשמת לגבי זה שמכרתי אותן.

אני חוזר על עצמי בכל ת'רד שבו מדובר על והעדפות, זה עניין של העדפה אישית, אתה אולי תאהב את הבאסים - אני לא אהבתי, זה הפריע לי...... יש המון אנשים שיעדיפו EP630 על CX300 בכל מצב.... המוזיקה שאני שומע גם ככה עמוסה בבאסים ולכן זה לא התאים לי, אולי לך זה יתאים בול :) .

לכן אל תראה את מה שכתבתי כהמלצה לקנות דגם כזה או אחר, זו פשוט חוות דעת אישית - לפי הטעם שלי במוסיקה.

בכל מקרה, אתה שוב מחפש את הפתרון הקל. חפש באיזור המרכז (כמובן שתתקשר קודם לכן לחנות לוודא שתוכל לקבל רושם על האוזניות), אני לא גר בעיר מרכזית בעצמי ואני נסעתי לסניפי באג וחנויות אחרות במרחק של שעה+ נסיעה מהבית שלי [באוטו, באוטובוס זה פי שתיים] רק בשביל לקבל רושם לגבי , ארץ היא קטנה :) .

לגבי אילו חנויות יש באיזור המרכז לא אוכל לעזור לך, אני לא מכיר כאלו כי אני לא מהאיזור.

ובכל מקרה, אין לך במקרה איזה חבר עם CX300\EP630? זו לא אוזניה נדירה כל כך...

אם אתה אומר שהבאסים היו כל כך לא בסדר שהחלטתה להיפרד עם האזניות רק בשביל זה, אז או שאתה פשוט נורא רגיש למוזיקה, או יש כאן משהו רציני.

אני לא מכיר אף אחד עם האזניות הללו. ואפילו אם הייתי מכיר, לא הייתי יודע איך האזנייה האחרת נשמעת.

חוץ מזה שעכשיו יש פה איזשהו משוגע של הShure E2G. מה אתה אומר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...