איך אני קולע עונשין ב-XBOX360 במשחק NBA2K7 ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני קולע עונשין ב-XBOX360 במשחק NBA2K7 ?

9raviv9

Recommended Posts

אתה צריך להוריד את הג'ויסטיק בקו ישר לכיוון למטה, להחזיק אותו לזמן קצר ואז לעזוב. המטרה שלך היא להתקרב כמה שיותר ל-PERFECT RELEASE (זה יהיה רשום לך על המסך) וכמובן שחשוב שלא תסיט את הג'ויסטיק לאחד הצדדים כי זו החטאה בטוחה. שים לב שאצל כל שחקן זמן שחרור הג'ויסטיק הוא שונה וזאת בהתאם לציון שלו בקליעות עונשין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיייי אחד המשחקים האהובים עליי!!! אני מצפה ל2008 שמשתחרר בחודש הבא !

ואם כבר אז שאלה, איך אני יודע מה עדיף לקנות את הNBA LIVE או את הNBA2K?

את הFIFA 08 או את ה Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2008 ?

אני רק יודע שעד עכשיו הNBA2K היה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כמוך כבר מצפה ל-2008 שיצא,משחק מדהים.

אגב יש לי בעיה,אחרי שאני יוצר פרופיל אני נכנס ל-GAMES MODS ואז ל-SEASON ואז אני בוחר קבוצה ואז יש לי כל מיני הגדרות ואחרי זה אני נכנס ל-CALENDER של אותה הקבוצה שלי ורואה את כל המשחקים שלי לפי החודשים ואחרי שאני משחק משחק אחד אז שאני שוב חוזר ל-CALENDER אני רואה למשל על אותה המשבצת של המשחק ששיחקתי L למשל אם הפסדתי ואחרי זה אם אני עושה SAVE ויוצא מהXBOX360 אז אחרי שאני נכנס שוב ורוצה לשחק אני רואה שה-CALENDER שלי ריק ומה ששיחקתי נמחק לי.

נראה לי שאני עושה משהו לא בסדר ואשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כמוך כבר מצפה ל-2008 שיצא,משחק מדהים.

אגב יש לי בעיה,אחרי שאני יוצר פרופיל אני נכנס ל-GAMES MODS ואז ל-SEASON ואז אני בוחר קבוצה ואז יש לי כל מיני הגדרות ואחרי זה אני נכנס ל-CALENDER של אותה הקבוצה שלי ורואה את כל המשחקים שלי לפי החודשים ואחרי שאני משחק משחק אחד אז שאני שוב חוזר ל-CALENDER אני רואה למשל על אותה המשבצת של המשחק ששיחקתי L למשל אם הפסדתי ואחרי זה אם אני עושה SAVE ויוצא מהXBOX360 אז אחרי שאני נכנס שוב ורוצה לשחק אני רואה שה-CALENDER שלי ריק ומה ששיחקתי נמחק לי.

נראה לי שאני עושה משהו לא בסדר ואשמח לעזרה.

באמת שאין לי מושג ???

אני מקווה שב2008 המשחקיות של NBA2K תהיה טובה יותר, הכוונה מבחינת סוגי התקפות וסוגי הגנות תרגילים וכדומה, שיהיו יותר אפשרויות בחירה שהמשחק יהיה יותר קשה ומעניין ולא סתם לרוץ ולקלוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש ב-2K7 סוגי תרגילים והגנות ? ואיך אני עושה צעד וחצי למשל ?

אני פשוט מתקשה לקלוע חוץ מאשר במצב הרגיל שאני פשוט זורק.

אם אפשר איזה מדריך (יש בכלל ???) אז אני אשמח כי אני מתכנן עכשיו לעשות עונה שלמה ולהתחיל להיכנס לזה ברצינות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש ב-2K7 סוגי תרגילים והגנות ? ואיך אני עושה צעד וחצי למשל ?

אני פשוט מתקשה לקלוע חוץ מאשר במצב הרגיל שאני פשוט זורק.

אם אפשר איזה מדריך (יש בכלל ???) אז אני אשמח כי אני מתכנן עכשיו לעשות עונה שלמה ולהתחיל להיכנס לזה ברצינות.

תודה.

בשביל צעד וחצי אתה צריך לרוץ עם טורבו, כשאתה רץ ואתה קרוב לסל פנוי (אפילו מהעמדה של קו העונשין) תלחץ על כפתור הקליעה, הוא לבד יעשה צעד וחצי עם קליעה או הטבעה (תלוי בכושר של השחקן). תבחר באופציה של PRACTICE שזה רק אתה לבד מתאמן מול הסל ותנסה... בקשר לתרגילים יש כפתור שעושה דאבל טים (אבל חלש, לא תמיד עובד ולא תמיד משפיע על המשחק ממש) ואותו כפתור בהתקפה עושה ששחקן יבוא אליך ויעשה חסימה לשחקן ששומר עליך. זה אמור להיות אחד מהכפתורים העליונים.

אני לא חושב שאתה צריך מדריך זה משחק דיי קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללמוד להשתמש באנלוג הימני, אתה יכול לעשות איתו מגוון תרגילים החל מכדרור בין הרגליים, סיבוב של 360 מעלות ואפילו זריקת וו. שים לב שזה משתנה משחקן לשחקן וישנם שחקנים עם משחק פנים הרבה יותר מגוון משל אחרים.

אני משחק ב- הרגיל, כרגע אני בעונה החמישית שלי ברמת HALL OF FAME ורק עכשיו הפסדתי אחרי שעונה שעברה לא הפסדתי משחק אחד, ברגע שלמדתי איך להשתמש באנלוג הימני החיים שלי נהיו הרבה יותר קלים ואני מסתמך פחות על קליעות מבחוץ מאשר בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה אני ינסה את זה כי בלי זה (אני ברמה השלישית - ALL STAR) המשחק די תקוע ואני באמת מסתמך של יותר מידי זריקות מבחוץ.

יש לי עוד 2 שאלות:

1 כשאני לוחץ על אחד מהכפתרים השמאליים מקדימה (לא זוכר בדיוק איזה) אז לכל השחקנים יש איזה אות מעל הראש ואם אני לוחץ על אותה האות אז זה מוסר לאותו השחקן אבל שמעתי שאפשר גם לשלוט על אותו השחקן ככה שאני יגיד לו לאן ללכת ושם לקבל את הכדור - איך אני עושה עושה את זה ?

2 האם יש במשחק תרגילים ?

עריכה :

התחלתי להשתמש הסטיק הימני אבל לא ממש הולך לי ז"א שמתי לב שאם אני לא ממש קרוב לסל אז לא משנה לאן אני לוקח את הסטיק הימני כי אז אני מקבל זריקה לסל ואני לא כ"כ מצליח לחדור לסל.

וגם איך אני עושה כל מיני תרגילים כמו כידרור בין הרגליים,סיבסוב וכד' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכדרור בין הרגליים והסיבוב של ה-360 מעלות הוא בעזרת הסטיק השמאלי, שכחתי לגמרי שאני משתמש בו. כדי לעשות כדרור בין הרגליים אתה צריך להזיז את הסטיק השמאלי מצד לצד במהירות ובשביל סיבוב של 360 אתה צריך לעשות סיבוב של 360 מעלות עם אותו סטיק (לא לכל השחקנים זה הצליח אצלי, אני יכול לספור על יד אחת את מספר השחקנים שאיתם יצא לי סיבוב של 360 מעלות).

לעומת זאת בשביל זריקות לסל וכל מיני סוגי הטבעות צריך את הסטיק הימני. למשל אם אתה עם הגב לסל ויש שחקן ששומר עלייך אתה יכול למשוך את הסטיק לצד אחד ומיד אחרי זה לכיוון השני והוא יטעה אותו ויזרוק בהתאם ליכולת של השחקן (אם יש לו כוכב התרגיל יעבוד ביעילות ובתדירות יותר גבוהות, אצלי זה קורה בעיקר עם סנטרים ופאוור פורוורדים).

לגבי השאלה הראשונה שלך אני לא יודע מה לענות לך כי אני משחק ב- הרגיל ולא ב- 360, השלט של ה-360 שונה מעט מזה של ה- הרגיל (הכפתור השחור והכפתור הלבן נעלמו ובמקומו נוספו שני טריגרים מתחת לטריגרים הקיימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה רבה אני ינסה את זה.

אגב אני רואה עכשיו שיצא דמו ל-NBA2K8.

עריכה :

טוב אז עכשיו שיחקתי בדמו של NBA2K8.

זה ישר מתחיל משחק בין סן אנטוניו מול קבוצה ששכחתי כרגע את השם שלה,אין קריין.

בסה"כ לא כ"כ שמתי לב להבדלים מהותיים בגרפיקה ולא יודע אם חידשו הרבה דברים כי אני די מתחיל בזה ולא שולט ממש עדיין אבל כמו תמיד המשחק נראה נהדר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדמו הורדת מהXBOX LIVE? חבל לשמוע שאתה לא מזהה הבדלים. אני הכי שונא שמוציאים משחק חדש שהוא כמעט דומה למשחק הקודם

אז עדיף שלא יוציאו בכלל ולא יגרמו לאנשים לבזבז כסף. ככה הEA SPORTS עושים ועוד אצלם לפעמים המשחק החדש (כולל הגרפיקה) פחות טוב מהמשחק הישן.

לגבי הסטיק הימני חשבתי שהוא קליעה רגילה לא ידעתי שאפשר לזרוק איתו בצורות מסוימות, אני אנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הורדתי מה- LIVE.

המכשיר לא מחובר אצלי ל-LIVE בכלל.

יש לי צ'יפ על המכשיר אבל שקניתי אותו אז אז קניתי אותו עם מפסק שאמרו לי שאם אני מתחבר ל-LIVE להפעיל אותו ככה הוא יתחבר לי.

אין לי מושג אם זה עובד ואם אני לא יקבל באן האמת היא שאני בכלל לא יודע מה עושה ה-LIVE הזה והאם זה שווה לי לחבר.

אני אשמח לפרטים גם לאיך זה הולך החשבון שם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...