חוויות מה-Eacan A200 II שקניתי.. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויות מה-Eacan A200 II שקניתי..

xtract1

Recommended Posts

בהזדמנות נבקר אותך אולי אז נשמע :)

בנוגע למבצע החד פעמי. בוא רק נגיד שעשיתי אתמול קנייה של כמה (5 ליתר דיוק) במחיר דיי מצחיק, אז ה-2 הקטנים יותר הולכים למישהו אחר פה. מחר הוא כנראה יעבור לקחת אותם, אז אחרי זה אולי הוא יעדכן אותכם. אני בינתיים לא מוסר יותר מדיי מידע :D

עריכה:

ד"א, מי שמסתובב בלוחות הרלוונטיים יצליח לנחש על מה מדובר בלי יותר מדיי בעיות. ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משיחה עם היבואן נאמר לי שהם לא מגיעים עם שלט חוטי אבל כמחווה של רצון טוב הם ישלחו לי שלט חוטי בכל זאת..

בכל זאת נאמר לי שהשלט רק שולט על הווליום ככה שעדיין לא מובן לי איך אני אמור לכבות עת המערכת כשהלחצן כיבוי מאחורי הסאב - לא הגיוני שאני אזיז כל פעם את כל השולחן כדי לגבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווליום? אני לא שומע בלילה..או שהתכוונת שלכוון את העוצמה למינמימום בכל מקרה בלילה..

במקום לכבות תנמיך את העוצמה למינימום, ההבדל בצריכת ההספק יהיה זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בחור :xyxthumbs:

אבל עדיין..אם נשים רגע את צריכת החשמל בצד..זה קצת מוזר שלי שברמקולים שאמורים להיות איכותיים אין דבר כזה. אפילו בשלט שאני אמור לקבל לא טרחו להוסיף כפתור כיבוי קטן ופצפון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה מפגר קצת שאין (כי את הבחירה של לכבות או לא צריך להשאיר לך), יש גם לא מעט ציוד אודיופילי יקר שאין בו מתג כיבוי. הסיבה היא פשוטה. ברגע שהציוד בעוצמה מינימום (לצורך עניין, כל עוד שום דבר לא מתנגן זה אותו הדבר גם בווליום גבוה יותר ממינימום, זה לא קלאס A :)) הוא לא צורך כמעט הספק, והרכיבים נמצאים במצב פעולה תמידי בלי שום "מכות" של כיבוי והדלקה. בעיקרון, במידה והמעגל מתוכנן טוב ככה שלא יווצר חום רב מדיי, זה אמור להאריך את החיים של הרכיבים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...