חוויות מה-Eacan A200 II שקניתי.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויות מה-Eacan A200 II שקניתי..

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם נשמעים נהדר לטעמי ואני מאוד מרוצה מהקניה..הם גם נראים רציינים ויפים..לא פיצ'פקעס קטנים כאלה שבקושי רואים..

הסאב גם כן יפה עם האור הכחול שלו (למרות שאני כעיקרון לא מת על אורות וכו')

לצערי אין לי כ"כ הרבה זמן לשמוע אותם אבל כשאני שומע אני מאוד נהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרשימים, שוב פעם זאפ הטעו עם התמונות שלהם כמו במקרה של הZ10.

ומאיפה קניתה.

*קנית

כשחיפשתי אתמול בזאפ מצאתי 2 חנויות שמוכרות את הרמקולים (שלא פופולארים/מוכרים), והן גיבורנט וסקייפיסי ב400/415 שקלים, שניהם כמו שהבנתי חנויות מומלצות ואמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ מעניין מה אנטולי יגיד.

שהוא לא שמע אותם אז הוא לא יכול לחוות דעה.

אפשר לניק לאתר החברה ועוד לינק לחנות שמוכרת אותם בארץ

יש אותם בכל מיני חנויות..אבל מצאתי כרגע בוואלה שופס..

http://www.wallashops.co.il/m2/a/ap.aspx?pi=1AZA200118

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה משנה מה אנטולי יגיד?! ;D

שאפשר באותו המחיר להביא משהו טוב יותר? ברור שאפשר אם יש מזל לא נורמאלי (אולי בקרוב תדעו על מה מדובר, אבל זה בהחלט דיל חד פעמי, וזה לא נשאר אצלי, זה הולך למישהו אחר מהפורום - נכון עכשיו אתם מתים לדעת מזה? :P), ויודעים מה כל דבר שווה באמת.

בכל מקרה, לא שמעתי את הסט הזה, ואני באמת לא יכול להגיד יותר מדיי עליו. מה שכן יש לי להגיד זה שנמאס לי מ-ATP3 בכל חור (אפילו לי יש כאלה בשביל סרטונים מהרשת), ה-X230 של לוג'יטק הם לא חלופה טובה יותר (אני יודע, יש לי גם כאלה). אז אולי סוף סוף יש משהו אחר. אולי בהזדמנות ייצא לי לשמוע ואני אוכל להגיד יותר.

ותתחדש!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם את היתרונות שלהם, ואת החסרונות שלהם. לדעתי הבאס שלהם הוא גרוע ביותר. אני אצלי על מינימום ושמתי אותו בתוך כוך של השולחן שנותן לו קצת נפח וגם ככה אני בקושי סובל אותו. ובדומה לכל הסטים של המחשב המיד שלו פשוט כל כך לא נקי שזה כואב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...