מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם?

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי שאמר שלא צריך לפתח משחקים דימיוניים אז אני ממש שמח שהוא לא בונה משחקים :lol:

אם לא היה בידיוני אז איך היה לנו את HL?? או WOW..

בעיני צריך יותר משחקי מדע בידיוני... אני לא אומר שמשחקים מציאותיים לא צריך דווקה ההפך תמיד טוב שיש לך איזה משחק טוב שבו אתה משחרר בני ערובה או להרוד איזה מחבל אכזרי באיזה מסגד או משהו כזה. צריך אותם אבל גם בידיוני זה טוב.... ואפילו מצויין.. בלי מדע בידיוני לא היה לנו את האגדי וQUACK (הראשונים)..

מה.. אף פעם לא רציתם לחקור איזה כוכב בגלקסייה רחוקה ולהשמיד חייזרים עם רובי פלאזמה?? זה הכיף האמיתי של משחק מחשב.. להכנס לעולם דימיוני ולגלות דברים וללמוד אותם... בכל מקרה אני לא יחפור יותר... אבל אתם מבינים אותי... אם משחקי סיינספיקשן יעלמו מהעולם אני יפסיק לשחק במחשב. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. קודם כל, צריך לאמץ את הרעיון שמשחקי מחשב הם גם יצירות אמנות, והפיתוח שלהם הוא תהליך יצירתי. ועם כל הכבוד למשחקי ריאליזם, הריאליזם מגביל את מרחב היצירה של יוצרי משחקים.

וכשריאליזם מתחיל להיות ה"גביע הקדוש" של מפתחי משחקים, אנחנו מתחילים להיות בבעיה רצינית, כי זה בא על חשבון דמיון.

אני אומר בדיוק ההיפך מ pringles - מספיק עם הסגידה הזו לריאליזם. הגיע הזמן שמפתחי משחקים יהיו מקוריים ויצירתיים באמת, שישפכו קצת השראה אומנותית ודמיון למשחקים.

מה עם משחקים עתירי דמיון כמו LBA? כמו Sacrifice? כמו Deus Ex? כמו סדרת HL? כמו Gears of War? ועוד יצירות מופת, שמה שעשה אותן לכאלה היא העובדה שהיוצרים חשבו מעבר לבועת הריאליזם?

טוב שיש חברות כמו ו Epic שזה מה שבאמת חשוב להן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך יש פה כאלה ש R6VEGAS ו LP איכזבו אותם.. אלה בין המשחקים הטובים (והכבדים)

אני עברתי את LP תוך שבוע(כל יום משימה וקצת) וממש נהניתי.. דילגתי על הסרטונים אבל את הסרטון שבסוף ראיתי וממש השאיר עלי רושם המשחק הזה

אני חייב להגיד ש LOST PLANET זה המשחק היחידי שאני משחק בו למרות שעברתי אותו כבר

גם אותי איכזב STALKER

אין בו כלום.. לא גרפיקה, לא הנאה, סתם מעצבן

LP אחד הפורטים הכי מסריחים שראיתי בחיים שלי

המקשים לא נוחים , התפריט לא נוח , הזה של האקסבוקס מעצבן

סתם פריטה, ואפילו העלילה קצת מעצבנת..

RVegas למרות שאני חובב גדול של משחקי יריה,

הוא פשוט לא עשה לי את זה

לא יודע מה, ווגאס לא אהבתי את GRAW אהבתי מאוד,

לא יודע המשחק פשוט לא עשה לי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מת על ווגאס !! משחק ענק !!

אבל באמת מבחינת ביצעוים הוא סתם פורט, לא נורא, לא יורד אצלי מ 35 ..

גם LP משחק ממש ממש טוב ! וממש כיף לשחק בו אחרי שאתה מסיים אותו...

למרות שמבחינת ביצועים גם הוא פורט, שלא יורד מה- 30 :P !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SERIOUS SAM 2 (אחרי שני הראשונים ציפיתי ליותר, אבל עדיין משחק מהנה).

DEUS EX 2

STARSHIP TROOPERS, אכזבה ענקית, היה להם חומר מקור טוב ורעיונות נחמדים והכול נכשל.

REPUBLIC: THE REVOLUTION, אמנם לא שיחקתי בו אבל אני זוכר שהוא היה פלופ גדול ביחס לציפיות.

FABLE, אחרי כל ההבטחות אנחנו מקבלים H&S בסיסי ומאד קצר לילדים/שחקני קונסולה.

HEROES V, מלבד המנוע הגרפי היפיפה הוא צעד אחורה לסדרה מבחינת משחקיות (ביחס לרביעי המעולה) ותוכן (ביחס ל - 3 ו - 4, ההרחבות מתחילות לכפר על זה)

כל ההמשכים הגרועים שעשו ל - STRONGHOLD המצוין.

ADVENT RISING

MAELSTROM (לאחר PERIMETER המרענן והמצוין ציפיתי להרבה יותר)

VIETCONG 2 (ההמשך הגרוע למשחק הסינגל הטוב ביותר על מלחמת ויטנאם)

MEN OF VALOR

BAD DAY L.A

AMERICAN CONQUEST 2

SIN EPISODES

DESPERADOS 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEROES V, מלבד המנוע הגרפי היפיפה הוא צעד אחורה לסדרה מבחינת משחקיות (ביחס לרביעי המעולה) ותוכן (ביחס ל - 3 ו - 4, ההרחבות מתחילות לכפר על זה)

ואתה מצפה שמישהו יקח אותך ברצינות אחרי היציאה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי ששונא את הרביעי הוא שמרן, הסדרה צריכה להתקדם קדימה ולא לדרוך במקום.

אני מאד אוהב את השלישי אבל הרביעי הוא פשוט טוב יותר וכל החידושים שהכניסו אליו (מלבד שיטת המצור החדשה שאני מודה שהיא מטומטמת) הם נדרשים ומשפרים את המשחקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה הזכירו את זה אבל אני יזכיר עוד פעם

דום 3

ותבינו אני אוהב FPS אם מפלצות וכל הבלגן

למשחק היה היפ עצום וציונים גבוהים

בפועל אחרי שעתיים הכל חוזר על עצמו

אפילו הורדתי טרינר רק לעבור תמשחק ובכל זאת ניראה לי ארוך מידי

שעות של אותם טקסטורות אותם אויבים אותם נשקים אותה משחקיות

גם מאובוויליון מאוד יתאכזבתי גם משחק כבד מידי ולא היה מתאים להרבה מחשבים בתקופה שהוא יצא כולל שלי

למרות שבתאוריה המחשב שלי הריץ אותו בפועל שמורידים כל כך תהגדרות לקבל פרימים חלקים המשחק ניראה מגעיל לגמרי

בקיצור רק למי שהיה מחשב חזק לאותה התקופה היה יכול להריץ אותו נורמלי

חוץ מיזה המשימות כאלו משעממות והפיתוח דמות ניראה לי מטומטם

יכולתי לקפוץ איזה 4 מטר באוויר כי שיפרתי תיכולת קפיצה :screwy: :screwy: :screwy:

בקונסולות מאוד יתאכזבתי מיושי לN64 שהיה בנוני מאוד ולא קרוב ליושי בSNES

וגם מהמשחקי מאריו מסיבה

טוב הם מתאימים רק לילדים אז אין מה לעשות

היו עוד הרבה אבל אני לא זוכר את כולם כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ET:QW, שנים שחקני ET חיכו למשחק הזה ובסוף זה BF משופר עם קלאסים.

נקווה ש RTCW2 יהיה כמו הראשון.

קראת מה רשמת בכלל

אני בתור שחקן ET אהבתי מאוד את קוייק וארס

חחח הצחקת אותי עאלק BF משופר עם קלאסים אז מה ציפית שזה יהיה? אחרי הכל זה מעיין המשך לET החינמי רק סגנון אחר

אהבתי מאוד את המשחקיות והמשחק נראה מעולה לכל הספקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאמר שלא צריך לפתח משחקים דימיוניים אז אני ממש שמח שהוא לא בונה משחקים :lol:

אם לא היה בידיוני אז איך היה לנו את HL?? או WOW..

בעיני צריך יותר משחקי מדע בידיוני... אני לא אומר שמשחקים מציאותיים לא צריך דווקה ההפך תמיד טוב שיש לך איזה משחק טוב שבו אתה משחרר בני ערובה או להרוד איזה מחבל אכזרי באיזה מסגד או משהו כזה. צריך אותם אבל גם בידיוני זה טוב.... ואפילו מצויין.. בלי מדע בידיוני לא היה לנו את האגדי וQUACK (הראשונים)..

מה.. אף פעם לא רציתם לחקור איזה כוכב בגלקסייה רחוקה ולהשמיד חייזרים עם רובי פלאזמה?? זה הכיף האמיתי של משחק מחשב.. להכנס לעולם דימיוני ולגלות דברים וללמוד אותם... בכל מקרה אני לא יחפור יותר... אבל אתם מבינים אותי... אם משחקי סיינספיקשן יעלמו מהעולם אני יפסיק לשחק במחשב. :-\

חחחחח!!!!!

תשמע אני התכוונתי שבזמן הארחון יוצאים יותרמידי מישחקים כאלה....

מה עם החבר'ה שאוהבים את המציאות יותר?......

אז כן עכשיו סופסופ יגיע הCOD4 אבל איזה אפשרויות כבר יש ?... מלחמת עולם שנייה כבר חרוש כל המשימות שיש כבר עשו

אני פשוט מדבר על עצמי בלבד מה הייתי רוצה לראות ... יותר משחקים מודרניים (לא שאין) אבל השליטה שלהם לא כזאת כיפית כמו ב COD או MOH

יאלה COD4 שיגיע כבר!!! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...