אזהרה למשתמשי Ad-aware !! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה למשתמשי Ad-aware !!

BMD

Recommended Posts

אני משתמש בתוכנה כבר המון זמן ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות עד לגירסה 6

כשמהבעיה האחרונה פשוט יצאתי דפוק !!

לפני יומיים איבדתי את החיבור לאינטרנט (מהיר בכבלים) במחשב הראשי שלי עם חלונות 2000

עכשיו אני גולש מה לפטופ .(אם אותו חיבור)

פשוט מאוד עידכנתי את התוכנה יש לה UPDATE כמו לכל אנטי וירוס מצוי - הרצתי סריקה להורדת SPYWARE

ולחצתי NEXT וכאן והלאה איבדתי את הקישור לאינטרנט !!

כל מה שעשיתי כולל שיחזור הרגיסטרי 6 ימים אחורה אגב מה שהחזיר גם דריברים של הכרטיס מסך לקודמים לא עזר!!

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה לי , בפעם הראשונה לא יחסתי לזה חשיבות אבל עכשיו אני יהיה ממש זהיר ?

בפעם הראשונה זה היה במחשב בעבודה שם התוכנה פגעה ב תוכנת ה FTP החינמית תוך שהיא נותנת הודעת שגיעה שחסרים

לה פתאום DLL ים ...

ניסיתי לעשות RESTORE אך גם זה לא עזר ! בדיוק כמו ב 2000 אגב האופציה המובנת של התוכנה לשיחזור גם

לא עזרה, היא אולי כתבה שהכל שוחזר אבל בפועל שום דבר לא עזר , גם אחרי דיבור אם בזק בינלאומי ותבל

התברר שהתקלה במערכת והם לא יכולים לסדר אותה , ממש מרגיז העניין !

עובדה הלפטופ עובד מעולה עם אותו חיבור.

אגב גם שמוש ב S&D הביא לתוצאה מאוד הרסנית ב win ונאלצתי להשתמש ב RESTORE המובנה

רק ששם המערכת באמת שוחזרה וחזרה לתפקד.

שימו לך התוכנות האלה באות לפתור בעיות ויוצרות בעיות חדשות ! נא להשתמש בזהירות .

ואם למישהו יש עצה מה לעשות בקשר לחיבור שלי אני ישמח לשמוע , אני יחכה כשבוע ואם שום דבר

לא יעזור אני כניראה יפרמט .

נ.ב. -הבעיה נשלחה לחברת לבהסופט - ואני מחכה לתשובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור נותק מייד לאחר לשמתי את הזבל ה SPYWARE בהסגר .(לא תוך כדי סריקה,אחרי לחיצה על NEXT )

שיחזרתי בחזרה עם התוכנה אבל משום מה למרות שהשחזור מתבצע החיבור לאינטרנט לא חזר .

לי נראה שהשחזור שלהם משחזר רק את הרגיסטרי אבל התוכנה מוחקת גם DLLים חשובים ולא משחזרת אותם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז גרסא 6 בעיקר, אני ממש סולד מ Ad aware. אני ממליץ לכולם להשתמש ב SpyBot - Search & Destroy. היא תוכנה חינמית במאה אחוז, עם ממשק נורמלי, לא מפוצץ כמו של Ad Aware 6 ועם עדכונים מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לפני כשבוע קרה מקרה דומה כשהשתמשתי בS&D ואח"כ הWIN לא עלה לי בכלל(קיבלתי NTLDR IS MISSING) ולצערי גם REPAIR של המערכת לא כ"כ עזר כי לא היתה לי אפשרות להגדיר וכל זה ונאלצתי לפרמט(לא נורא זה עשה לי קצת ניקיון בHD אחרי כשנה ללא פורמט) קיצר צריך להזהר במהלך הורדת SPYWARE וכאלה ולהזהר לא למחוק קבצים קריטיים וגם ממומלץ בחום לדאוג לעשות IMG לHD בעזרת GHOST או תוכנה דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים מצאתי את הבעייה.

התוכנה פשוט ניסתה להסיר את New Net, Inc. (NewDotNet) DLL, זוהיא תוכנה זדונית שלמעשה מחליפה DLL ים

של האקספלורר וכו'.

הנה לינק איך להסיר את זה :

http://cexx.org/newnet.htm

הנה ציטוט :

DO NOT simply delete the DLL, as it tampers with the default Winsock settings and manual removal will cause you to lose access.

Do not use Lavasoft's AD-Aware to remove New.net, WebHancer or CommonName. At the time of this writing (Feb. 17 2003), AD-Aware is reported to be intermittently botching removals of these programs, resulting in loss of access. None of the usual fixes (listed below) seem to fix this reliably.

בקיצר אנשים : האינטרנט מקום מסוכן ;D שימו קונדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל האם יש דרך לתקן את הנזק , בכתבה דרך הלינק שסיפקת יש מספר לינקים , אבל האם אם אחד מהכלים האלה

יכול להחזיר את הDLL ים החסרים ולתקן את המצב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) :) :) :) :);) ;D 8) ::) :-* :smoke: :hat::hi:

תודה רבה רבה לך Sol@rWind !!! , היצלת את המחשב שלי !

Lspfix זה שם הקובץ והוא מתקן את ה וין סוק !!!

אני עכשיו גולש דרך ה דסק טופ :)

שוב תודה

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

רק רציתי לומר שגם לי התוכנה Ad-aware 6 גרמה לפירמוט המחשב אתמול.

לא עזר restore ולא נעליים. :AR15:

מזל שהיה לי IMAGE טרי.

(מצטער על הקפצת הדיון - אבל לדעתי חשוב לדווח, כדי שאחרים יזהרו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...