סקירה בגיימספוט - CM:DIRT מקבל 8.5 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה בגיימספוט - CM:DIRT מקבל 8.5

liviur

Recommended Posts

וואי בנאדם, להשוות אותם זה לא מציאותי בכלל, NFS הוא ארקייד לגמרי כמו משחק חלליות, ודירט הרבה יותר משקף נהיגה.. תחושת המהירות היא כשאתה בקוקפיט, כמו שאמורים לשחק. הצורה שבה אתה נשאב למשחק היא גם שונה לגמרי מזו של NFS... בחיים לא הרגשתי אדרנלין ממשחק בצורה כל כך ברורה. ב-NFSC? זה כל כך צפוי וכל כך שטוח שלומדים את המשחק ואת המכונית תוך מירוץ אחד. את המסלול אולי פעמיים. הבעיה בדירט היא לא בפיזיקה שלו, אלא בצורה שהאוטו מרגיש. למרות שבמכוניות מסויימות זה מרגיש מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוק אאוט - תעיף מבט באיזה טריילר של DIRT בHD.

ההבדלים הם עצומים (במיוחד אל מול הNFS:C שהוא החלש ביותר בסידרה)

בגלל ששיחקת בהגדרות נמוכות בDIRT וגבוהות בNFS נראה לך לדעתי.

בקשר למשחקיות - זה 2 דברים אחרים לגמרי ולא ברי השוואה חוץ מזה שבשניהם מדובר במכוניות עם 4 גלגלים.

ליביו

באמת יכול להיות שבHD זה הבדל ענקי אבל אין לי PS3 שתומך ב1080P אז דיברתי על הגירסא של המחשב. ושניהם כן היו במקס'.

וואי בנאדם, להשוות אותם זה לא מציאותי בכלל, NFS הוא ארקייד לגמרי כמו משחק חלליות, ודירט הרבה יותר משקף נהיגה.. תחושת המהירות היא כשאתה בקוקפיט, כמו שאמורים לשחק. הצורה שבה אתה נשאב למשחק היא גם שונה לגמרי מזו של NFS... בחיים לא הרגשתי אדרנלין ממשחק בצורה כל כך ברורה. ב-NFSC? זה כל כך צפוי וכל כך שטוח שלומדים את המשחק ואת המכונית תוך מירוץ אחד. את המסלול אולי פעמיים. הבעיה בדירט היא לא בפיזיקה שלו, אלא בצורה שהאוטו מרגיש. למרות שבמכוניות מסויימות זה מרגיש מעולה.

טוב שאתה חוזר על מה שאמרתי... ציינתי בתחילת התגובה שלי שהמשחקים הם מסוגים שונים ואמרתי שאם להשוות בין שני המשחקים הנ"ל קיבלתי הרבה יותר הנאה מNFS:MW. כמו כן לדעתי גם אין טעם לשחק במצב קוקפיט אם אין לך הגה כי זה לא מוסיף לחווית המשחק לטעמי.

^^^^^

מחזק כול מילה, בNFS אתה משחק בBUMPER CARS - אתה ממש משתמש בגדרות כדי לכוון את האוטו ולשמור על כיוון בגלל שאין מודל של נזק, נראה אותך עושה את זה בDIRT וממשיך בבאגי עם 3 גלגלים ::)

שיחקתי ככה בNFS3 כשהייתי בן 8... מה אתה רציני? מי שמשחק ככה הוא NOOB אחד גדול שלא יודע להוציא את המיטב מהמשחק.

דווקא אני אישית הייתי נותן לNFS:MW ציון 10\10 אם הם היו מוסיפים אפשרות למודל נזק למי שרוצה - זה היה יכול להיות משחק מושלם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נוב, הוא פשוט יודע לשחק.

שחקן טוב זה שחקן שיודע לנצל את כל החוקים הקיימים בעולם המשחק המדובר, שחק קצת ברשת ותראה איך בלי לדעת איזה פינה לקחת עם הריסת paint job לא תצליח לנצח בשום מרוץ. מעבר לזה שהשליטה במכוניות במשחק הזה היא מצחיקה, המכוניות ב300 קמ"ש מתנהגות כמו ב30 קמ"ש לא משנה איזה שיפצורים שמת לאוטו, בעולם האמיתי פניה ב220 קמ"ש = התהפכות וודאית, בNFS MW עושים את זה בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נוב, הוא פשוט יודע לשחק.

שחקן טוב זה שחקן שיודע לנצל את כל החוקים הקיימים בעולם המשחק המדובר, שחק קצת ברשת ותראה איך בלי לדעת איזה פינה לקחת עם הריסת paint job לא תצליח לנצח בשום מרוץ.

בשביל זה יש רדאר :silly:

מעבר לזה שהשליטה במכוניות במשחק הזה היא מצחיקה, המכוניות ב300 קמ"ש מתנהגות כמו ב30 קמ"ש לא משנה איזה שיפצורים שמת לאוטו, בעולם האמיתי פניה ב220 קמ"ש = התהפכות וודאית, בNFS MW עושים את זה בכיף.

אל תגזים... אבל בכל מקרה זה משחק בסגנון ארקייד ולא אמולטור נהיגה אז המשחקיות בהתאם - וכך גם ההנאה ::)

בקיצור אתם לא מבינים את המסר המרכזי שאליו התכוונתי - DIRT פשוט לא משך אותי מבחינת משחקיות. נקודה.

לי יש ת'טעם שלי - לכם את שלכם. נקודה.

אני רק ציינתי מה לא אהבתי בו לעומת משחק אחר שממש אהבתי.

זהו.. אז שיהיה לכם צום קל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי ככה בNFS3 כשהייתי בן 8... מה אתה רציני? מי שמשחק ככה הוא NOOB אחד גדול שלא יודע להוציא את המיטב מהמשחק.

דווקא אני אישית הייתי נותן לNFS:MW ציון 10\10 אם הם היו מוסיפים אפשרות למודל נזק למי שרוצה - זה היה יכול להיות משחק מושלם Roll Eyes

ומה בדיוק אני אמור לעשות ? לתת לעצמי penalty של זמן כול פעם שאני נוגע בגדר ??? אני סיימתי את המשחק הזה בדרך הזאת מה שמראה בדיוק כמה ילדותי ומטופש המשחק הזה(מבחינת שליטה\פיזיקה - על גרפיקה עוד אפשר להתווכח), בDIRT זה לא קורה - אתה חייב ממש "ללמוד" מחדש איך נוהגים וגם להשתמש בבלמים(!) מה שבNFS (עד כמה שזה נשמע דבילי) לא ממש חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...