מה עדיף?"DELL 24 או "DELL 27 ? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף?"DELL 24 או "DELL 27 ?

llime

Recommended Posts

הרגת אותי . . . הייתי בטוח שאתה יותר מבוגר עם כל ההסברים האלה

נו טוב... צדקת... אני אחרי וגם אחרי אוניברסיטה, פשוט לא ידעתי שסגנון הכתיבה שלי מסגיר את זה....כשמנהלי הפורומים כאן הם בני 12 פלוס מינוס, אז זה קצת פדיחה... אבל צדקת.... אין כמו האינטואיציה של בני מזל אריה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי מישהו כאן שקנה את ה-30".

נצא מנקודת הנחה שאין הבדל כמעט בין 20 ל-24 או שממילא בשנים הבאות נעבור ל 24 ואח"כ ל 27. אני רציתי להרוג שתי ציפורים במכה

אני ממש לא מסכים איתך בגישה.

תמיד הגודל יעלה, אז אתה יכול לקנות מסך 37 ולהגיד שזה יהיה סטנדרט עוד שבע שנים.

בסופו של דבר הכל תלוי בתקציב ושימושים.

אני מעדיף את ה-20" ועוד מסך 37 גדול, מאשר את ה-27 או 24 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שזה מעניין מישהו, דיברתי עם יעקב מנקסטופ בקשר למשהו עם התשלומים של מסך ה-2007fp שקניתי ממנו.

ובגלל הדיון הזה סתם שאלתי אותו אם הוא מוכר את ה-27 אינטש וכמה זה אמור לעלות.

אז הוא אמר שאם מישהו רוצה הוא יכול להזמין במיוחד.

הוא לא היה בטוח לגמרי כמה זה אמור לעלות, ואמר שהוא צריך לבדוק אבל הוא אמר שזה יהיה פחות מ-6000 ש"ח - כלומר יותר זול ממה שיש בזאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שזה מעניין מישהו, דיברתי עם יעקב מנקסטופ בקשר למשהו עם התשלומים של מסך ה-2007fp שקניתי ממנו.

ובגלל הדיון הזה סתם שאלתי אותו אם הוא מוכר את ה-27 אינטש וכמה זה אמור לעלות.

אז הוא אמר שאם מישהו רוצה הוא יכול להזמין במיוחד.

הוא לא היה בטוח לגמרי כמה זה אמור לעלות, ואמר שהוא צריך לבדוק אבל הוא אמר שזה יהיה פחות מ-6000 ש"ח - כלומר יותר זול ממה שיש בזאפ

פחות דיבורים - יותר עבודה, הבחור שלך נשמע כמו עוד אחת מילדי הפלא שמדברים יותר מדיי.

שיגיד לך מחליר סופי כולל מע"מ ואז נאמין. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בזה שמכר 2007wfp ב-1900 ש"ח, את ה-2007fp ב-2000 ש"ח. ואת ה-2407wfp ב-3500 ש"ח. כך שכמו שאתה רואה יש לו מחירים זולים.

הוא אמר לי שהסיבה היחידה שאין לו מחיר סופי לתת לי זה בגלל שהוא צריך לבדוק את זה בארה"ב, והיום יום ראשון.

אם אתה רוצה אני יכול להתקשר אליו מחר ולברר מחיר סופי של ה-2707

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה עוד אחד זה ייראה כמו חמ"ל הפלאזמות בבור השלישי של הקרייה :lol:

בשביל האחרים תברר אחי, ומה לגבי האחריות, ישירות אצל היבואן או דרך חנויות ?

אצל יעקב האחריות היא שלו (הוא היבואן..). כמעט ופרצה כאן תגרת ידיים בת'רד ארוך ורב משקעים אם זה יותר טוב או פחות טוב....בכל אופן הוא לא מוכר לפרטיים לפי מה שהבנתי, אבל לאנשים כאן מהפורום הוא עשה כי עשו קניה קבוצתית שאורגנה ע"י אור כהן. כך שאם אתה קונה שם ,אתה צריך להזכיר שאתה מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...