המסע המופלא של חיפוש אוזניות עד 1000 (גג 2000) ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסע המופלא של חיפוש אוזניות עד 1000 (גג 2000) ש"ח

fp581

Recommended Posts

אז קודם כל שלום אחינו ואחיותינו

אני מחפש (עדיף פתוחות ורק לא IE) לשמיעת מוזיקת רוק פופ וקצת RNB

בheadFI המליצו לי על אלה:

HD 595

Audio Technica AD900's

proline 650

hfi 2200

אני בכלל לא בטוח שיש את כולן בארץ במיוחד לא את ה Audio Technica AD900'sשממש אבל ממש המליצו עליהן

אני ישמח לעזרה מהפורום הזה וגם הפנייה לחנויות זולות בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מגבר בסוף? ,חשבת לקנות hornet בזמנו לא?

וכדאי לך באמת לקפוץ לאבי יפה במיוחד לאור העובדה שאתה מתעניין באולטרסון ,יש להם צליל יחודי שלא כולם אוהבים.

*אני מקוה שהפעם אתה רציני ,שהרי אמרת שכבר הזמנת את הue 10 ואת ה-w5000 בהזדמניות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף אין מגבר אבל יש את ה5000W אבל זה לשימוש ביתי בלבד וכרגע אין לי הרבה כסף אז אני צריך משהו ב1000 ש"ח ואת הue10PRO הזמנתי אך היו בעיות בהזמנה אז בסוף זה בוטל לצערי וזה היה יוצא הרבה יותר ממה שתכננתי שזה יעלה (1100$)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ה - w5000 איזה יפות ובאות עם קופסה סופנית ,יש מצב אתה מצלם אותם בשבילנו?

X2 :please:

אתה *לא* רוצה להתנייד עם A900, אלא אם כן יש'ך 0 מודעות לסביבה שלך... אולי עם האולטרסון. לדעתי לך על HD25 להתניידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אם היה לי דיגיטלית הייתי מצלם ממזמן ומשוויץ :P אך לצערי אין לי או לאחד החברים שלי אחת כזאת ומהפלא זה יוצא חרא

ולמה התכוונת שאתה אמרת 0 מודעות? כאילו ששומעים איתם את הכל? אם כן אז זה בסדר מצידי אני מאוד אוהב פתוחות ולדעתי הצליל שלהן קצת יותר טוב מהסגורות בכל מיקרה (טוב נו חוץ מהW5000 שלי חחח, שאני מת עליהן)

ד"א מה אתם אומרים על הIPOD החדש? שווה את המחיר? הפעם יש לו הרבה יותר חזקה (40 שעות שבמציאות זה 37-8 ככה שזה גם המון ו180 ג'יגה שזה בכלל מעולה אך השאלה הגדולה היא האיכות)

וכמה עולות הhd25?

ומה עם הproline 650 של ULTRASUN? טובות? כי אני ממש אוהב את הדימוי של הצליל ההיקפי שהאוזניות מדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gomen gomen (סליחה סליחה ביפנית :lol:)

טוב וחזרה לנושא שלנו פה מה אתם אומרים על הproline של ULTRASUN? לפי מה שאני מבין יש אותן למחירה רק במקום אחד בירושלים וזה קצת מאוד רחוק לי אבל אם אפשר לשמוע שם המון סוגי אני ילך לשם בכיף בהזדמנות הראשונה שתהיה לי (שהאמתי אין לי מושג מתי זה יהיה חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...