רבותי -שימוש בשלט של הWII בתור חרב אור לא יהיה פנטזיה בלבד - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רבותי -שימוש בשלט של הWII בתור חרב אור לא יהיה פנטזיה בלבד

stone cold

Recommended Posts

More Motion-Sensitive Lightsabers Coming to Wii

LEGO Star Wars: The Complete Saga is just the beginning

by: Kevin Cheung 10/09/2007

The ultimate geek-fantasy of using the Wii-mote as a lightsaber in a Star Wars game could be closer than we think if the latest comments to surface from Activisions Activate Asia Pacific conference are to be believed. During a demonstration of its upcoming LEGO Star Wars: The Complete Saga for Wii, LucasArts Mark Montuya commented today that the games motion-sensitive lightsaber action is just a taster for a future release involving motion-sensitive lightsaber combat.

Joy!

The statement implies that LucasArts is already hard at work on what Star Wars fanatics have been crying out for since seeing the Wiis motion-sensitive controls for the first time: a game involving lightsabers. Heck, the Wii-mote even looks a little like a lightsaber, albeit a clunky Yoda-sized one.

Montuya wouldnt elaborate any further on how it would work in-game, nor address the obvious question of how to portray lightsabers impacting against each other with the interface; but were happy just knowing that somehow, at some stage, its going to happen.

LEGO Star Wars: The Complete Saga is due for release on Wii, as well as the DS, 3 and 360, on November 7

אני מאוד מקווה שיעשו את זה טוב

ורק לעזזל שיעשו לפי הטרילוגיה הישנה או שלא יקשרו את זה לסרטים בכלל

רק לא לטרילוגיה החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס

קבל תלינק-

http://www.gameplayer.com.au/Home/NEWS/NEWS/tabid/1482/Default.aspx?CID=83766202-bef9-4c24-8693-ffcbc6d81370

בקיצור מדברים על זה שלגו מלחמת הכוכבים 1+2

לא יהיה המשחק היחיד שישתמש בידית של הWII בתור חרב אור

או בתרגום פשוט יהיה משחק מלחמת הכוכבים רציני לWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי איפהשהוא שזלדה במקור היה משחק שבוא השליטה בחרב יותר ריאליסטית אבל חתכו את זה כי זה עושה את המשחק קשה מדי לקהל הרחב . בטח זה יהיה גם מעייף מאוד כי זלדה זה משחק של 32 שעות מינימום ואפשר להגיע ל70 . שמעתי מאנשים ששיחקו במטרויד שהוא מעייף אבל מאוד ממכר והוא משחק יריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרב בזלדה לא מיוחדת, נשלטת ע"י תזוזות מאוד פשוטות של השלט.

אתם יודעים מה הייתי רוצה לראות ? חרב שנשלטת כמו המחבט בייסבול במשחקי . המשחק הזה פשוט מוצלח בצורה גבוהה ביותר, ממכר מאוד ונראה לי יכול להיות נחמד משחק שישלב את האלמנטים של תזוזת השלט האלחוטי כחרב ותזוזת השחקן עצמו עם הנונצ'ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית זה נראה כמו רעיון ממש כיפי, לעמוד בסלון ולהיראות כמו אידיוט שמניף שלט קטן ורואה במסך הטלויזיה חרב זזה בהתאם ::) (יצא קצת ציני... אבל אני רציני).

אני מתפלל שמפתחי המשחקים יעשו משחק כזה בשביל האנימה BLEACH , להניף את החרב של איצ'יגו, איך שאני מדמיין את זה זה יכול להיות הדבר הכי חזק במאה הזאת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע אז מה הקטע שהם מפתחים את זה לWII.... עדיף כבר יפתחו לPS2 משחק נורמלי סוף סוף :-\

עריכה:

דווקא נראה שהמשחק משתמש בשלט של הWII+הנונצ'אק די טוב לפי הPREVIEW של GAMESPOT:

Attacks use the motion-sensing abilities of the Wii Remote. You can stab, swipe, and slice the remote through the air to unleash a number of cool-looking attacks and even put together combos. Holding the A button while you swing causes your character to perform a critical attack that dishes out extra damage.

http://www.gamespot.com/wii/action/bleach/news.html?sid=6174815&mode=previews

עכשיו זה נשמע לי הרבה יותר מרגש ;D רק חבל שזה לא יהיה מן RPG בגוף שלישי מגניב כזה או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני מסכים שהרוב בהחלט היו מאכזבים. אבל אז בא DBZ BUDOKAI 3 שהיה מעולה, ואחרי כמה זמן בא NARUTO ULTIMATE NINJA שגם הוא משחק מכות ממש טוב ומהנה.

אני אופטימיסט אז מבחינתי עוד יש תקווה לז'אנר מבוססי האנימה, גלום שם הרבה פוטנציאל לדעתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...