צריך עצה בקניית פטיפון - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצה בקניית פטיפון

or0126

Recommended Posts

בבית עשינו ניקיון ואחרי 10 שנים שלא מצאנו את הטקליטים של אמא שלי (100

+ תקליטים שהם ממש שווים הם כולם מקוריים שנות ה-60-80 וכל התקליטים איכותיים למשל the wall ועד טקליטים רבים וטובים)

והחלטנו שאחנו רוצים לקנות פטיפון כי הפטיפון שיש לנו עכשיו מאד ישן ומפחיד אותנו כי הוא יכול בקלות לשרוט או לפוצץ תקליטים איכותיים

בקיצור אני מקווה שהבנתם שאנחנו לא מחפשים משהו יקר

אבל אני לא רוצה לקנות פטיפון זול ודפוק שלא ישמע טוב...

הקיצר אני מחפש פטיפון טוב במחיר הכי זול ששווה את הכסף שהוא עולה

אני מקווה שהבנתם את הכוונה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה עם מה שיש לכם עכשיו?

בעיקרון כל עוד אתם לא אודיופילים, כל פטיפון סביר בין כמה שנים טובות יעבוד כמו שצריך. אני פעם קיבלתי מחבר פטיפון דיי ישן בן 15 בערך, חיברתי אותו, כיוונתי אותו והכל עבד כמו שצריך. אחרי זה בן דוד שלי שמבין קצת יותר בכל הנוגע לפטיפון החליף שם את המחט לאחת חדשה, וזה פשוט לא להאמין איזה צליל מדהים יצא משם.

תחפש בלוחות יד שנייה מכשירים בסיסים, כל עוד המכשיר תקין ויש לו זרוע (בכל מכשיר סביר יהיה אפשר לכייל את הזרועה כמו שצריך ככה שזה לא יגרוס את התקליט) וראש ומחט נורמאליים (בעיקר שהמחט לא שחוקה או משהו, אם כי אפשר להחליף בעלות לא גבוהה יחסית).

קח בחשבון, פטיפון דורש קדם מגבר משלו לפני החיבור למגבר. אלא אם כן יש לך מגבר עם כניסה מותאמת כזו. מכשירים ישנים יותר משנות ה-80 לדוגמא כללו כניסה שמיועדת לפטיפון. למרות הגיל הם זולים חזקים ולא מעט מהם נשמעים טוב מאוד. סביר להניח שהם גם יחזיקו עוד כמה שנים טובות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי למה לסבך אני ביקשתי דגם של פטיפון חדש הסברתי מה אני מחפש...

אגב הפטיפון הזה משנות ה70-60 הוא ענתיקה מפחידה אז...

נ.ב

אני לא מעוניין ביד שנייה כבר דפקו אותי פעם אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק הפטיפונים החדשים כיום הוא שוק שמיועד העיקר לאדיופילים ולמשוגעים לדבר ולכן מדובר בשוק HI-END ולכן אתה לא תמצא מכשירים חדשים ב"זול".

בהנחה שמה שיש לך תקין מבחינה מכנית (מנוע, גומיות, זרוע וכו') ואם אתה מפחד על התקליטים אז תחליף את המחט לאחת חדשה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק הפטיפונים החדשים כיום הוא שוק שמיועד העיקר לאדיופילים ולמשוגעים לדבר ולכן מדובר בשוק HI-END ולכן אתה לא תמצא מכשירים חדשים ב"זול".

בהנחה שמה שיש לך תקין מבחינה מכנית (מנוע, גומיות, זרוע וכו') ואם אתה מפחד על התקליטים אז תחליף את המחט לאחת חדשה וזהו.

תשמע אני מודע לזה שהתחום לא "זול" שאני אומר זול אני מתכוון בייחס לפטיפון

ובקשר לפטיפון הישן עזבו אותו למות בשקט בבקשה אל תעלו אותו לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי למה לסבך אני ביקשתי דגם של פטיפון חדש הסברתי מה אני מחפש...

אגב הפטיפון הזה משנות ה70-60 הוא ענתיקה מפחידה אז...

נ.ב

אני לא מעוניין ביד שנייה כבר דפקו אותי פעם אחת

לא ראיתי בשום מקום שרשמת חדש. חוץ מזה שאין פה מה לסבך. חדש אתה תקבל או משהו מעאפן שיהרוס תקליטים ב-500 שקל. או משהו סבבה ב-2000 שקל מינימום.

באמת שאני לא מבין את הגישה הזאת של ללכת להוציא אלפי שקלים על משהו שאפשר לקבל דומה לו ברבע מחיר. אבל שמע, אם זה מה שאתה רוצה, תהנה.

המלצות למכשירים אני לא יכול לתת לך יותר מדיי, זה הרבה עניין של טעם. דבר עם היבואנים השונים כמו אייל פור לדוגמא ולך לשמוע מה יש להם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה שתי אפשרויות:

1. לקחת את הפטיפון שלך לחנות שמתמחה בציוד שכזה (דוגמת פיוז בגבעתיים) ושיבדוק את מצבו וישפץ מה שצריך (וסביר להניח שצריך אחרי כמה שנים להחליף לפחות גומיה)

2. לקנות פטיפון מיד שניה, או מבן אדם פרטי (קצת התעסקות וכדאי לדעת גם ממי לקנות ואיך לא ליפול בפח) או מחנות משופץ עם אחריות.

כל זה בהנחה והמערכת שלך בכלל מסוגלת להתחבר לפטיפון, אחרת אתה צריך גם פונו סטייג'.

אגב, כדאי לך להשקיע בניקיון טוב לתקליטים, חשוב ביותר.

תמיסת איזופרופינול ומים מזוקקים מנקים נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...