HEC Zephyr 650 Vs Corsair HX 520 במחיר 100$ - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC Zephyr 650 Vs Corsair HX 520 במחיר 100$

DarkLloth

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שכבר אמרתי יש לא מעט סיבות להאמין שה-HEC פשוט לא איכותי במיוחד (מחיר למשל לעומת כמות ה-W הכללית שאותה הוא מספק כאמור)

HX 620 עולה קרוב ל-1K ואילו ה-HEC עולה הרבה פחות - בהחלט לא נקודה לטובתו של ה-HEC

ולסיכום,כל אחד מוזמן לקחת כרצונו. ממני (ואני מניח שמעוד רבים וטובים) לא ישמעו המלצות עליו כל עוד אין ביקורות נורמאלית (ג'וני,SPCR או Hexus וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במשתמש:

למשתמש ממוצע באמת שאין צורך אבל למשתמש כבד בעל מערכת מטורפת ו\או מנסה לשבור שיאים(לא חסרים כאלה) בהחלט זקוקים לספקים מהדרג הגבוה

וחוץ מזה שבחו"ל (בארה"ב בעיקר) הספקים מאוד זולים יחסית למחירם בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אם אתה קונה ספק של 1000 בכדי להצדיק את הרכישה אתה חייב לפחות , וזה גם נראה לי מיותר.

המחירים בחו"ל יותר זולים, במיוחד בקטע של ספקים, אפשר לקנות ב600 ספק שעולה פה 1000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של ג'וני עם כל הכבוד לו, מפרסם את ולכן איננו אובייקטיבי בבדיקות ובהמלצות שלו

ותהיה המערכת הכי תובענית שתהיה, אז תנו המלצות מאתרים אחרים.

לנושא הדיון, HX520 הוא ספק מעולה ועל זה אין ספק, אבל הוא לא בקטגוריה של Zephir650 ולכן איננו בר השוואה.

במקרה הזה Zephir650 עדיף מבחינת מחיר ונתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגיון לקחת ספק 650W שאיכותו לא מוכחת אם אפשר לקחת ספק 520W איכותי מאד ומוכח אם המשתמש אולי יינצל חצי ממה שיש לספקים האלה להציע?

העובדה שיש לך W יותר גבוה לא עוזר לך בכלום, זה לא משפר לך ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של ג'וני עם כל הכבוד לו, מפרסם את ולכן איננו אובייקטיבי בבדיקות ובהמלצות שלו

ותהיה המערכת הכי תובענית שתהיה, אז תנו המלצות מאתרים אחרים.

לנושא הדיון, HX520 הוא ספק מעולה ועל זה אין ספק, אבל הוא לא בקטגוריה של Zephir650 ולכן איננו בר השוואה.

במקרה הזה Zephir650 עדיף מבחינת מחיר ונתונים.

אוקי יש לנו גם SPCR וגם HXSUS אם אני לא טועהו גם HARDOCP וגם רבים וטובים..

בכל מקרה,הדיון בהחלט מיצא את עצמו ולכן ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...