HEC Zephyr 650 Vs Corsair HX 520 במחיר 100$ - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC Zephyr 650 Vs Corsair HX 520 במחיר 100$

DarkLloth

Recommended Posts

אין ספק שהייתי הולך על הקורסאייר (שזה בעצם SEASONIC המצויינים והשקטים). אין שני לו באופיין הרעש גם כשהוא מושך הרבה. HEC אומנם חברה מכובדת, אבל כבר יש נסיון עם ספקים שלה שלא עומדים במה שכתוב עליהם:

http://www.tomshardware.com/2005/07/11/stress_test/page18.html

לפני שאראה ביקורת מאתר שיודע לבדוק ספקים כמו ג'וני או TOM אעדיף ללא ספק את הקורסאייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה בדיוק מה שכל השאר צריכים לעשות וכך גם ביקשנו מאור כהן שיעשה אך הוא מסרב.

לא אמרנו שה-HEC גרוע אבל גם לא אמרנו שהוא טוב. ההמלצה היא פשוט לא להמליץ עליו כל עוד אין ביקורת רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע מה האיכות של הזפיר?

מהמעבדה ::)

נכנסת לקישורים שנתתי? גם אלו כביכול אמורים להיות ספקים איכותיים ולא ג'נריים

סלח לי שהקישורים שנתת לא מעניינים אותי כל כך X:

יודע מה אני לא אוהב במילה "איכות"? זה משהו שאי אפשר למדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו

שבספקים אפשר למדוד את זה

ומתי בדיוק בדקת את האיכות של הזפיר במעבדה, ועם איזה ציוד?

אם הקישורים לא מעניינים אותך, אז חבל שתמשיך לכתוב

בסה"כ נתתי לך דוגמה לספקים שהם לא ג'נריים, מחברות "מכובדות" שלא עומדים במה שהחברה מצהירה

כנ"ל לגבי הקישור של אינטגרל שיותר רלוונטי כי הוא מדבר על HEC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רק בשביל הקטע שהקרוסייר מוכח כיעיל וטוב ולא משוער ו"לצאת מנקודת הנחה" וכאלה אלא מוכח ומניסיון שהוא טוב יעיל שקט מאוד וחזק הייתי הולך על הHX520W הרי את זה הוא גם לא ינצל אז למה לקחת משהו שהוא בגדר השערה? לדעתי בספקים הולכים על דברים מוכחים...לי אישית יש HEC 400W TRT-F וזה אך ורק מחוסר תקציב שהיה בזמנו אבל עכשיו למשל כשאני חושב להחליף אז אין שום סיבה המערכת שלי לא צורכת יותר ממה שהוא מספק ואפילו לא מדגדגת לו ממה שאני יודע אז הוא מספק את הצרכים שלי ומוכח כאמין וטוב אז אני יישאר איתו...

לכן אני אישית הייתי הולך על הHX 520W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה והתגובות החיוביות , אני קונה מפרט מארה"ב עם הדברים הרגילים שממליצים בד"כ :

Corsair XMS2 2GB (2x1GB) DDR2 800 (PC2-6400) Dual Channel Memory TWIN2X2048-6400C4, 240-Pin, SLI Certified 114$

Gigabyte GA-P35-DSL LGA775 103$

Scythe Andy Samurai Master CPU Cooler 36$

Intel 2 Quad Q6600 283$

Thermaltake Combo Cool DIY Series Silent Cat Fan 10$

Corsair HX Series 520W ATX12V and EPS12V 106$

eVGA GeForce 8800GTS PCI-E Video Card 640-P2-N821-AR 373$

WD Caviar SE16 3.5" 320GB SATAII Hard Drive, 7200 RPM, 16MB Cache 75$

זה כרגע המפרט, אני יודע שניתן לעשות שיפור מסויים בחלקים כגון הקירור או להוסיף עוד קצת כסף ולקנות GTX אבל זה לא נושא התרד, אני יהיה סגור ככל שתאריך קבלת החלקים יתקרב ואבקש עצות נוספות...

בכל מקרה שניהם יחזיקו, ושניהם טובים לשדרוגים עתדיים (אני חושב שיהיה מספיק כח להחזיק את סדרה 9).

ל יש יותר ביקורות ויעילות גדולה ב-5% יותר (80/85) אבל על ה hec יש פחות ביקורות...

אני נוטה יותר לכיוון ה בגלל המודולריות , והביקורות המשבחות, אבל מצד שני העוצמה של hec יותר מושכת למרות שלא נראה לי שהיא תנוצל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא ללכת על הHEC רק כי הוא מוצר חדש ואין עליו ביקורות זו טעות.

כפי שאמר פיקה, לסדרה הזו הוקם פס ייצור נפרד אך ורק בשבילם, וזה לא משהו שHEC היו עושים אם זה היה "סתם עוד מוצר". אף על פי שאני מדבר על סמך ספקולציות - לדעתי הHEC הספציפי הזה לא נופל באיכותו מהקורסייר המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווווווו :bash:

ביקורת ביקורת REVIEW REVIEW דיי כבר מעכתם את המוח! :pissed: :jump1:

אתם רוצים ביקורת? קבלו ביקורת. המון ביקורות!!! :bash::

http://www.3dgameman.com/content/view/6921/43

http://www.thinkcomputers.org/index.php?x=reviews&id=621

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=2081

http://www.madboxpc.com/contenido.php?id=4745

http://www.bigbruin.com/2007/heczephyr_1

עכשיו תפסיקו לבקש עוד ביקורות?! :bash:

אם זה בין ה520W ל650W גם אז הייתי לוקח את ה650W של HEC, למרות שמומלץ ללכת על ה750W שלא יקר בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלינק של 3DGAMEMAN אני אפילו לא אסתכל, הוא מיותר.

THINKCOMPUTERS עושים בדיקה על מערכת מחשב לא טובענית, ועוד מודדים הכל עם תוכנה :kopfpatsch:

PCSTATS, עושים בדיקה על מערכת מחשב, לא *ממש* טובענית.

BIGBRUIN אותו כנ"ל.

MADBOXPC עם מערכת ב-OC דיי גבוהה. מהמדידות שלהם ה12V דיי גבוהה. והרגולציה שלו לא מהטובות שראיתי...

זה כמובן טוב ויפה שהם מצלמים שם יפות... :nixweiss:

אך שוב, אלה לא הבדיקות שאני מדבר עליהן.

אני מדבר על בדיקות עם מערכת מיוחד לבדיקות של ספקי כוח, דוגמא לכזאת מערכת, ראה ביקורות של JONNYGURU.

מובן לי שלא לא כל אתר יש כזה דבר, אבל זה מה שקובע איכות בסופו של דבר

ובכל מקרה. כדי להגיע למצב שבו הקורסאיר יגביל אותך, אתה תצטרך משהו כמו 2X HD2900XT וQUAD עם OC לשמיים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלינק של 3DGAMEMAN אני אפילו לא אסתכל, הוא מיותר.

THINKCOMPUTERS עושים בדיקה על מערכת מחשב לא טובענית, ועוד מודדים הכל עם תוכנה :kopfpatsch:

PCSTATS, עושים בדיקה על מערכת מחשב, לא *ממש* טובענית.

BIGBRUIN אותו כנ"ל.

MADBOXPC עם מערכת ב-OC דיי גבוהה. מהמדידות שלהם ה12V דיי גבוהה. והרגולציה שלו לא מהטובות שראיתי...

זה כמובן טוב ויפה שהם מצלמים שם יפות... :nixweiss:

אך שוב, אלה לא הבדיקות שאני מדבר עליהן.

אני מדבר על בדיקות עם מערכת מיוחד לבדיקות של ספקי כוח, דוגמא לכזאת מערכת, ראה ביקורות של JONNYGURU.

מובן לי שלא לא כל אתר יש כזה דבר, אבל זה מה שקובע איכות בסופו של דבר

ובכל מקרה. כדי להגיע למצב שבו הקורסאיר יגביל אותך, אתה תצטרך משהו כמו 2X HD2900XT וQUAD עם OC לשמיים לכולם.

זאתי הבעייה, שלקרוסייר יש רק 2 חיבורי PCIE 6 ואין לו בכלל 8, ככה שאתה לא יכול לעשות ל2900XT, ואתה לא יכול להשים יותר מ8800GTX אחד או 2900XT אחד!

לאומץת זאת בזפייר 750 אפשר.

אז בסדר, הביקורות לא עונות על "הציפיות" שלך, אבל אלה ביקורות, שנתנו שבח מאד יפה על הספק הזה, אין סיבה שלא לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא יוכח כטוב ויעיל כמו הHX520 יהיה מקום להמליץ עליו....אני חוזר [glow=red,2,300]יוכח[/glow]

לא מ"ביקורות" ב3DGAMEMAN שזו בדיחה לגמרי...

כשיוכח בצורה רצינית מקיפה ומעמיקה ויוכח שהוא יותר טוב מהקרוסייר אני יהיה הראשון להמלית עליו..מבטיח אבל עד אז אין שום סיבה להמליץ עליו..כמו כן אף אחד לא אמר שהוא מתכנן SLI/CF וכמעט אף אחד לא עושה את זה אז אין בזה שימוש ממשי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...