בעיה קטנה במקלדת של ה-hp 6515 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה במקלדת של ה-hp 6515

ranger_z

Recommended Posts

שלום לכולם, בסוף עשיתי את אותה עסקה כמו tamir245, ורציתי לשאול כמה דברים.

1. קודם כל תמיר ציין שהיו 3 תוכנות שבאו עם המחשב והוא הסיר אותן, אז מעניין אותי לדעת איזה תוכנות אתה הסרת.

2. באחד הנושאים פה (283160) מישהו שאל איך אפשר לשמור על הסוללה הכי טוב ומישהו (קובי) ענה לו שהוא הגדיר את הסוללה

שתיטען עד רמה מסויימת (95%) ושהיא מתחילה להיטען רק כשהיא מגיעה ל20%, אין לי מושג אם זה באמת עוזר להאריך את חיי הסוללה אבל

מעניין אותי לדעת איך מגדירים ככה את הטעינה של הסוללה כי עדיין לא גיליתי איך עושים את זה.

3. פאק ראשון של המחשב ובאותו יום שרק התחלתי לעבוד עליו.. כנראה שהמקלדות של הניידים היא די עדינות (ולפי מה שקראתי לHP יש בכלל בעיות עם מקלדות..)

בכל אופן איכשהו הצלחתי בטעות לגרום למקש ה-ctrl השמאלי להתעקם קצת שמאלה, המקש עובד אבל רואים שהוא עקום קצת.

חשבתי לנסות לישר אותו עם מברג קטן כי זה כנראה קפיץ שהתעקם, אבל אמרו לי שעדיף לי לתת את המחשב לחנות שבה קניתי אותו כדי לא להסתכן באיבוד האחריות במקרה ואני הורס את זה עוד יותר, מישהו נתקל בדבר דומה לזה?

זהו ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ranger,קודם כל תתחדש,עשית אחלה בחירה :xyxthumbs:

התוכנות שהסרתי הן:MSWORKS - נראה לי מיותר כי מדובר בגרסא מסורסת משהו של ,מה שכן יש לי 2007 אז העדפתי את האחרון.

ROXIO EASY CD CREATOR-חבילה כבדה למדי לטעמי,העדפתי להשתמש בNERO 7 שגם הולכת איתי הרבה שנים.

SYMANTEC NORTON - נראה לי שאפשר לוותר על דיבורים לגבי התוכנה הזו,מה גם שמדובר בגרסא ל60 יום,יש היום בשוק הרבה תחליפים טובים בהרבה וחינמיים.

כמו כן,אתה יכול להסיר כל מיני דברים מהSTARTUP שזוללים ,כמו הסרגל צד,התקן של המודם,וכל מיני דברים אחרים.השתמשתי בTUNEUP UTILITIES 2007 או בMSCONFIG.

לגבי הCTRL,תנסה ללחוץ על הכפתור בפינה שבולטת די בחוזקה,זה אמור לדחוף את זה פנימה,המקלדות של הניידים באמת עדינות,הכפתורים משתחררים בקלות יתר.

כמו כן תשים לב שיש עדכון לכרטיס מסך שצריך להוריד באתר של ,אצלי העדכון לא הסתנכרן עם מרכז העדכונים של וHP UPDATE.

תגיד איפה בסוף קנית אותו ובאיזה מחיר?האם שדרגת ל2 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן תודה על המידע והטיפ בנוגע לדרייבר.

שדרגתי את הזיכרון ל2 ג'יגה ובינתיים המחשב נראה מאוד מהיר וזה מצויין.

קניתי אותו איפה שאתה קנית ועלה לי ב-3 תשלומים 6550 שח

אני מניח שאם הייתי משלם במזומן היה עולה לי כמו אצלך.

אחריות אני כנראה ירחיב חודש הבא.

ו.. עכשיו הצלחתי לסדר את המקש עם הציפורניים :+) אז תודה גם על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה,שמח לשמוע.

הוא באמת מהיר יותר עם 2 ג'יגה,ותנסה להוריד גם כל מיני שטויות שרצות ברקע זה יתן עוד פוש.

לגבי אחריות,אל תמהר...תחסוך כסף לבנתיים,אפשר להרחיב אותה עד ליום האחרון של האחריות הנוכחית.

קצב מבאס סימני הטביעות אצבע על השחור מבריק.......אבל באמת תותח בהרצת משחקים וכו'.

אם יש לך עוד שאלות עליו מבחינה טכנית,אשמח לעזור.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא הורדתי את הניילון הזה שמגן על הציפוי המבריק החיצוני של המחשב.. חשבתי לחכות שהניילון ירד לבד אולי.

בקשר לאחריות שמעתי בכמה מקומות שאפשר להרחיב עד שנה ממועד הקנייה,

אבל איפה שקניתי אמרו לי שאפשר עד חודשיים אז זה קצת מוזר לי אולי מנסים להרוויח עליי עוד קצת כסף בצורה הזאת?

עכשיו בכלל יש למחשבים של אפשרות שנראית לי לא מעניינת במיוחד להשים ציור כלשהי על המכסה של המחשב.. בעצם לפחות ככה לא יהיו טביעות אצבעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אמרו לך חודשיים.עם הHP הקודם שקניתי בCTM האחראית מכירות אמרה לי עד שניתן להרחיב עד ליום פקיעת האחריות הקיימת.שווה לבדוק תעניין באמת,אבל עדיין אל תמהר(לך תדע אולי המחיר יירד...).

לגבי הניילון,אני ביחד איתך בסירה...גם אצלי הוא לא ירד עדיין,ומנסיון עם הHP הקודם - אין מה לעשות,פשוט מנקים מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...