לינה בדירה ל6 אנשים באילת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לינה בדירה ל6 אנשים באילת?

idofr

Recommended Posts

היייי אנחנו מתכננים לרדת לאילת אני ועוד 5 (triple date) וחשבנו על לשכור דירה לסופ"ש של 2 לילות (חמשוש) עדיף עם 3 חדרי שינה (או 2 וסלון)

בכל מיקרה אם מישהו פה מכיר משו נחמד וזול זה יכול מאוד לעזור...

טנקס

לילה מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לזה אבל לפני כמה חודשים אני וחברים הזמנו חדר במלון "לב אילת" וקיבלנו חדר קרקע עם יציאה מהסלון ישר לבריכה, עם 2 חדרים מטבח, איזה 10 מיטות חחחח... ועוד מלא דברים מגניבים כמו מקרוגן ומקרר וכו.. וזה עלה לנו 400 שח כל אחד ל3 ימים.

תברר עם המלון הזה יש להם אחלה חדרים...

והמקום מאוד מתאים למי שאוהב שקט כי זה מקום די קטן גם הבריכה לא גדול אבל אין הרבה אנשים אז זה בסדר, בעיה אחת היא שאין לובי (אין למי לפנות וזה בעיה אבל לא גדולה) זה מעיין בניין דירות להשכרה אבל היה כיף לא נורמלי.

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לזה אבל לפני כמה חודשים אני וחברים הזמנו חדר במלון "לב אילת" וקיבלנו חדר קרקע עם יציאה מהסלון ישר לבריכה, עם 2 חדרים מטבח, איזה 10 מיטות חחחח... ועוד מלא דברים מגניבים כמו מקרוגן ומקרר וכו.. וזה עלה לנו 400 שח כל אחד ל3 ימים.

תברר עם המלון הזה יש להם אחלה חדרים...

והמקום מאוד מתאים למי שאוהב שקט כי זה מקום די קטן גם הבריכה לא גדול אבל אין הרבה אנשים אז זה בסדר, בעיה אחת היא שאין לובי (אין למי לפנות וזה בעיה אבל לא גדולה) זה מעיין בניין דירות להשכרה אבל היה כיף לא נורמלי.

מומלץ.

הייתי שמה עם חברים לפני חודש וקצת, תומך! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...