iPod Touch הוכרז רשמית! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Touch הוכרז רשמית!

lmlm

Recommended Posts

וואו כמה שאני חולק עליך $IN

היה לי חצי שנה NANO וכבר הייתי בדרך לזרוק אותו לשירותים מרוב עצבים

תאמין לי הAPPLE האלה יותר גרועים מ MS...

להשתמש רק ב ITUNES איזה עונש, פאק...

אמנם המכשיר באמת מאוד נוח אבל התפריטים חסרי גרפיקה אלא אם כאן אתה מאוד אוהב את עיצוב המאק והסביבות שלהם... ואני לא

היום אני משתמש בסנסה 8GB והוא ממש נחמד ובעיקר זול וידידותי למתשמש המתקדם עם קשוחות כמו ROCKBOX ועוד... באמת נותנות לך להוציא מהמכשיר את המירב...

אני לא אמליץ לאף אחד על ה למרות שבאמת יש להם פטנט ענק עם החישן של הגלגל...

אני בטוח שיש אנשים שמרוצים ממנו ואני באמת שמח בשבילם

אבל הסיבה המרכזית שהמוצרים של אפל מצליחים כיום זב כי הם הפכו את זה לדת או כת לצורך העניין של של I-STUFF

השקעה מרשימה בעיצוב ופרסום... אבל המכשיר עצמו לא נותן לך להוציא ממנו את המקסימום כי הם אוהבים להיות בשליטה על הקשוחות ועל הטכנולוגיה...

מה לעשות לא אוהב שמגבילים אותי ואמורים לי עם איזה תוכנה לעבוד אם איזה פורמט לקודד או מה המכשיר שלי יכול לעשות ומה לא...

אני לא טוען שהכל צריך להיות קוד פתוח או משהו... אבל אפל בהחלט לא מקלה על המשתמשים עוד מהתקופה שהיה צריך לפרוץ את המחשבים שלהם (אחרי שהם עברו לאינטלים) בשביל לשים עליהם WIN... ואחרי שפרצו גם את זה, פתאום הם שינו גישה לגמרי...

ובקשר להערה שלך " ועצם זה שאנשים שאין להם ידע במחשבים לא יודעים לטעון שירים זה כבר רע, סבתא שלי יכולה להשתמש באייפוד!." זה בדיוק להפך

ה מיועד לאנשים שאין להם מושג במחשבים ולא רוצים להסתבך עם להעביר שירים... אתה יכול לראות את זה באופן מאוד ברור בארהב...

בקיצור יש מלא נגנים טובים לפי דעתי האישית (והיו לי הרבה נגנים עוד מה RIO הראשון) הוא בהחלט לא הטוב ביותר... הסנסה הרבה יותר סביר בסיכומו של היום...

לכל נגן יש את היתרונות שלו ואת החסרונות... ולנגנים של יש תג מחיר גבוה מדי ומעט מדי מחשבה על המשתמש המתקדם... הלוואי שהם ימצאו את ההגיון לשנות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו כמה שאני חולק עליך $IN

היה לי חצי שנה NANO וכבר הייתי בדרך לזרוק אותו לשירותים מרוב עצבים

תאמין לי הAPPLE האלה יותר גרועים מ MS...

להשתמש רק ב ITUNES איזה עונש, פאק...

אמנם המכשיר באמת מאוד נוח אבל התפריטים חסרי גרפיקה אלא אם כאן אתה מאוד אוהב את עיצוב המאק והסביבות שלהם... ואני לא

היום אני משתמש בסנסה 8GB והוא ממש נחמד ובעיקר זול וידידותי למתשמש המתקדם עם קשוחות כמו ROCKBOX ועוד... באמת נותנות לך להוציא מהמכשיר את המירב...

אני לא אמליץ לאף אחד על ה למרות שבאמת יש להם פטנט ענק עם החישן של הגלגל...

אני בטוח שיש אנשים שמרוצים ממנו ואני באמת שמח בשבילם

אבל הסיבה המרכזית שהמוצרים של אפל מצליחים כיום זב כי הם הפכו את זה לדת או כת לצורך העניין של של I-STUFF

השקעה מרשימה בעיצוב ופרסום... אבל המכשיר עצמו לא נותן לך להוציא ממנו את המקסימום כי הם אוהבים להיות בשליטה על הקשוחות ועל הטכנולוגיה...

מה לעשות לא אוהב שמגבילים אותי ואמורים לי עם איזה תוכנה לעבוד אם איזה פורמט לקודד או מה המכשיר שלי יכול לעשות ומה לא...

אני לא טוען שהכל צריך להיות קוד פתוח או משהו... אבל אפל בהחלט לא מקלה על המשתמשים עוד מהתקופה שהיה צריך לפרוץ את המחשבים שלהם (אחרי שהם עברו לאינטלים) בשביל לשים עליהם WIN... ואחרי שפרצו גם את זה, פתאום הם שינו גישה לגמרי...

ובקשר להערה שלך " ועצם זה שאנשים שאין להם ידע במחשבים לא יודעים לטעון שירים זה כבר רע, סבתא שלי יכולה להשתמש באייפוד!." זה בדיוק להפך

ה מיועד לאנשים שאין להם מושג במחשבים ולא רוצים להסתבך עם להעביר שירים... אתה יכול לראות את זה באופן מאוד ברור בארהב...

בקיצור יש מלא נגנים טובים לפי דעתי האישית (והיו לי הרבה נגנים עוד מה RIO הראשון) הוא בהחלט לא הטוב ביותר... הסנסה הרבה יותר סביר בסיכומו של היום...

לכל נגן יש את היתרונות שלו ואת החסרונות... ולנגנים של יש תג מחיר גבוה מדי ומעט מדי מחשבה על המשתמש המתקדם... הלוואי שהם ימצאו את ההגיון לשנות את זה...

תוריד X-Play ותפסיק להתלונן, זה מה שאני עשיתי. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד X-Play ותפסיק להתלונן, זה מה שאני עשיתי.

אני עובד עם מה שנוח לי...

אני לא מתלונן אני מסביר, ולא נוח לי לעבוד עם XPLAY... ועוד יותר לא נוח לי לשלם 30$ אחרי ששילמתי סכום יפה לאפל... למה לא מגיע לי לקבל תאימות במחיר הזה ? אני פשוט מסביר למה ה לא מזהיר בכלל, סוג של אופנה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני עדיין לא מבין למה לרכוש iPod Touch כשיש מכשיר שיחליף גם את הסלולרי שלי?

אין כזה הבדל בין 8GB ו16GB, שניהם נפחים מאוד מאוד מצומצמים, אז כשיגיע הiPhone לארץ (באדיבות חמי פרס), אולי נקח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון מתאים לאנשים שכל היום, אבל כל היום נמצאים גם עם הנגן וגם הפלאפון. אני אישית מעדיף את שניהם בנפרד כי אני לא מסתובב עם הנגן שלי כל הזמן אז אני מעדיף להיות רק עם הפלאפון שגם הרבה יותר קטן פיזית מהאייפון.

אין כזה הבדל בין 8 ג'יגה ל16? חח להזכריך אתה מקבל פה נפח כפול שלדעתי בנגן כזה כל ג'יגה חשוב ובמיוחד באייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון מתאים לאנשים שכל היום, אבל כל היום נמצאים גם עם הנגן וגם הפלאפון. אני אישית מעדיף את שניהם בנפרד כי אני לא מסתובב עם הנגן שלי כל הזמן אז אני מעדיף להיות רק עם הפלאפון שגם הרבה יותר קטן פיזית מהאייפון.

למה אתה לא נמצא כל היום עם הנגן והסלולרי?

אני חייב את הסלולרי שלי לדוא"ל, שיחות, RSS, עדכונים, SMS וכו', ויש לי את מאגר המוסיקה שלי על הנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקנה את הקלאסיק 160 ג'יגה חח.

אני בכל אופן לא מתכוון לקנות אף אחד מהנגנים האלה הם לא בשבילי. כרגע אני מחכה להתפתחות בנוגע לX7, או לD2 עם 16 ג'יגה או לנגן אחר עם 32 ג'יגה.

לא ממליץ לקנות אייפוד. תמיד יש יותר טובים ויהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר משזה תרגיל שיווקי, חשבה גם על עלות הייצור.

לפי מה שרואים פה לאייפון ולאיפוד החדש יש הרבה חלקים חופפים.

האיפוד החדש הוא יותר דומה ל-PDA מאשר סתם נגן מדיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...