Playstation 3 - Multizone ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Playstation 3 - Multizone ?

Psy

Recommended Posts

מה ההבדל בין גרסת המולטיזון המופיעה פה:

http://www.gamestation.co.il/product.asp?productid=201

לגרסת PAL הרגילה ?

אם המולטיזון יכולה לקרוא גם דיסקים של NTSC וגם PAL אז איך זה שהיא זולה יותר מגרסת הPAL ?!

והשאלה הרצינית - מה לקנות ? (ואם יש מקום יותר זול שאתם מכירים אני אשמח לשמוע)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין כזה דבר מולטיזון ב PS3.

למשחקים נכון לעכשיו אין חלוקה לאיזורים (משחק מארה"ב יפעל גם על מכשיר אירופאי).

החלוקה לאיזורים חשובה רק לסרטים (DVD ו Blueray) ולמשחקי PS2 ו PSOne.

עד כמה שאני יודע אין כזה דבר מולטיזון וזה שקר של החנויות בישראל (עדיין לא ראיתי צדיק שלא כתב את זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם זה לא מולטיזון וזה בעצם מכשיר רגיל, אז איך זה שהמחיר שלו יותר זול ממכשיר PAL רגיל שהם מוכרים באתר ?!

בכל אופן,

מה היית ממליץ לי לעשות, אני מעוניין לקנות את הפלייסטיישן 3

השאלה היא האם לחכות , למה לחכות ?

וכמה זמן לחכות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר ה PAL האירופאי הם ייבוא רשמי של חברת ישפאר מסוני.

המכשירים היפניים והאמריקאים הם ייבוא אפור של החנויות עצמן ואין אחריות של ישפאר/סוני עליהם.

מכאן ההבדל במחיר.

חשוב לציין שוב שה PS3 לא מולטיזון בכל הנוגע לסרטים ומשחקים של PS2 ו PSOne

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

לפי מה שהבנתי המולטיזון הוא בעצם במשחקים עצמם ולא במכשיר עצמו (המשחקים של הPS3 כרגע הם כולם מולטיזון)

הבנתי נכון ?

ובקשר למחיר לצרכן, איזה מחיר מומלץ לצרכן ?!

יש מקורות יותר זולים שאפשר לקנות מהם מלבד GAMESTATION ?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי זה לקנות את המכשיר הרשמי של ישפאר (PAL) עם שנה אחריות שמגיע גם עם שני שלטים ושני משחקים - עולה כ 3900-4000 ש"ח ..

לא ממליץ לך ללכת על NTSC משני סיבות עיקריות - לא מגיע עם שני שלטים ועם שני משחקים (זה שווה משהו כמו 1000 ש"ח) , לא מגיע לך עם אחריות ושירות של ישפאר.

וכן הבנת נכון - משחקי PS3 ירוצו לך על כל מכשיר ללא קשר לשיטת שידור . סרטים ב DVD / BLU-RAY : לא .

יש כאן קצת הסברים בצד שמאל על הבדלים בין המכשירים , חלק ממה שרשום סתם שטות (כמו ששנאי מתח חיצוני זה דבר לא בטוח) אבל הרוב אמת -

http://www.legacy.co.il/default.asp?catid={28B84EE3-D40D-4C53-908B-EDDE0991A612}&details_type=1&itemid={95262D56-CABE-48E1-BA05-78A7143AEEA0}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'אקו סיכם את זה לענין ,

בארץ , עם הבאנדל האירופאי - זה כבר די לא משתלם לקנות מכשיר יפני / אמריקאי , אפילו כלכלית.

MOTOR STORM וRTFOM הם משחקים לא רעים , שכל אחד עולה סביבות ה350 ש"ח , ושלט (למיטב זכרוני) עולה עוד כ250-300 ש"ח כך שאני לא רואה טעם "לחסוך" כשאחר כך גם ככה אתה תקנה לפחות את העוד שלט ואולי אחד המשחקים (שלא לדבר על אחריות רשמית לכל מקרה שלא יהיה).

אני אוסיף שאפשר עם כל PS3 להתחבר לכל חנות PSN - זה תלוי אך ורק במשתמש שאתה מגדיר (ואתה יכול להגדיר יותר מ1).

היתרון היחידי שהיה לPS3 האמריקאים היה שבתחילת היצור (לפי מיטב ידיעתי הפסיקו את זה) , הPS3 האמריקאים נמכרו עם שתפקידו היה לדמות פעולה של PS2 כדי לתת תאימות טובה יותר למשחקי PS2 מאשר תאימות התוכנה שקיימת בשאר המכשירים.

גם בתחום הזה , זה כבר די לא רלוונטי גם אם רק בגלל שהאימולציה כבר מריצה מצויין את המשחקים הנוכחיים (מניסיון , אם בהתחלה הרבה משחקים לא רצו / רצו גרוע - והPS2 נשאר לעמוד בסלון , היום הוא כבר יושב בחדר אורחים מעלה אבק)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותכם...

אבל השיקול העיקרי בקניית גרסת NTSC היא בשביל לקנות משחקים בזול יותר מ ...

אני לא מתכוון להוציא 400 שקל על משחק!

דרך אגב, מאיפה מצאתם את הדיל הזה של הפלייסטיישן עם 2 משחקים ו2 שלטים ב3900 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים שישווקו בארץ יהיה רק ב PAL . (לפחות אלו הרשמיים שיש להם גם תרגום בעברית וכל זה..)

ייתכן שיש בארץ גם ב NTSC אך הם לא רשמיים ומכאן סביר להניח שגם אין להם תרגום..

אם אין לך בעיה עם תרגום לעברית ואתה רואה באנגלית ומבין חלק אז גם קונסולה NTSC יכולה להתאים לך בגלל האפשרות לייבא מ ארה"ב..

אבל שוב, לפי דעתי לקנות היום קונסולה בארץ שהיא לא PAL זה טעות - הן כלכלית והן מבחינה של אחריות ושירות.

*נ.ב - אפשר לייבא גם מאירופה גם שם שיטת השידור היא PAL..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים שישווקו בארץ יהיה רק ב PAL . (לפחות אלו הרשמיים שיש להם גם תרגום בעברית וכל זה..)

ייתכן שיש בארץ גם סרטים ב NTSC אך הם לא רשמיים ומכאן סביר להניח שגם אין להם תרגום..

אם אין לך בעיה עם תרגום לעברית ואתה רואה סרטים באנגלית ומבין חלק אז גם קונסולה NTSC יכולה להתאים לך בגלל האפשרות לייבא סרטים מ ארה"ב..

אבל שוב, לפי דעתי לקנות היום קונסולה בארץ שהיא לא PAL זה טעות - הן כלכלית והן מבחינה של אחריות ושירות.

*נ.ב - אפשר לייבא גם סרטים מאירופה גם שם שיטת השידור היא PAL..

ברור שהסרטים שישווקו בארץ יהיו רק ב PAl, בגלל זה ציינתי את העובדה שאת הסרטים שלי אני מתכנן להביא דווקא מסין.

המקור השני סביר להניח יהיה . מהארץ אני לא רואה סיבה לקנות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד ליום שיהיו השכרות (וכבר עכשיו יש במקומות מסוימים)

ד"א , בלוקבאסטר הביאו בהרצליה סרטי BLUE RAY וHD , אבל הביאו ZONE1 ואז גילו שכל הPS3ים האירופאים לא מנגנים אותם ומציעים אותם למכירה עכשיו.

ועוד נקודה , לא לכל סרטי הPAL יש כרגע תרגום לעיברית.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...