מפרט מחו"ל ב1300 דולר לגיימינג, סרטים ובניית אתרים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחו"ל ב1300 דולר לגיימינג, סרטים ובניית אתרים

Shiker

Recommended Posts

motherboard STRIKER EXTREM 300$
Video card GIGABYTE NX88S320H-B-RH 350$
DVD Burner DRW-1814BLT X18 Light Scribe 45$
Case 3D AURORA 570S BLACK 140$
Power Supply HEC 480W Power Supply Unit For SERVER'S V2.0 70$
Keyboard EX110 45$
Hard Disk two WD2500KS 250GB SATA II 16MB In Raid System 130$
CPU Intel® Core2 Quad Q6600 2.4 GHz 1066MHz 300$

מה דעתכם על המפרט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם מבוזבז וגם טעות ענקית לקנות לוח בחו"ל בגלל אחריות - תרד למשהו ברמה של P35-DS3P שיעלה בערך חצי מהסכום.

מעבד - תוודא שהוא G0 כי לפי הלוח אתה מתכוון לעשות OC , אז גם קירור נורמלי למעבד לא יזיק פה

מארז - תבדוק כמה יעלה Eureka, בארץ הם עולים אותו דבר, והוא עדיף בהרבה, איך אתה מתכוון להביא אותו לארז ? חתיכת גודל !!

ספק כוח - תשקיע במשהו יותר טוב, לפחות ליברטי 400W וגם זה לא כדאי בחו"ל בגלל אחריות - כמו כן תוודא שמותאם ל220V כי בארה"ב זה 110V

אין זיכרונות בכוונה ?

מקלדת\עכבר - אחריות 3 או 5 שנים בארץ באותו מחיר, לא חבל ??

אתה נראה לי שהולך לעשות טעות לא קטנה ברכישה

הדברים היחידים שווה לקנות בחו"ל הם מעבד שהסיכוי שיתקלקל מאוד נמוך, , שוב מאותה סיבה, צורב - לא מפריע כי זה זול יחסית

מארז - כי אין מה שיתקלקל חוץ מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה אותו מכיוון שאני קונה אותו ממש בזול...הסיבה שאני קונה בחו"ל כי יש לי דוד שבא וחוזר כל שבועיים מארה"ב..אז אם חס וחלילה יילך חלק אני אשלח את זה איתו ובנתיים יש לי מחשב שני שיהיה לגיבוי :)

מה הבדל בין המארזים...כי בחרתי את המארז לפי מלאי מצומצם שלפיו יש לי הנחה משמעותית לכן בחרתי בו..אני יגיד לך איזה עוד אופציות יש לי למארזים

Poseidon

3D AURORA 570S SILVER

Delight

VIENTO 011+

SPL 8005

SPL 6102

ASUS TA861

ASUS TA651

ASUS TA363 BLACK

GIGABYTE PPC1B

GIGABYTE PPC1C

Triton 180

Triton

מה אתה ממליץ ? :)

ואין זכרונות בכוונה מכיוון שקניתי לא מזמן זכרונות 2 סטיקים של 2048 כל אחד במהירות של 800MHZ של KINGSTON

לגבי הספק כוח שרשמתי, הוא לא טוב ? מכיוון ששם גם אופן הבחירה שלי לא מרשים :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא התכוון למארז דיי בטוח

זה לא שהמארז 570 הוא לא טוב, פשוט על הדרך תקנה 3 מאווררים 120ממ איכותיים ותחליף כי הוא מגיע עם מאווררים "עצלניים" = איטיים שלא דוחפים אוויר וזה דופק את כל המערכת מבחינת חום וזרימת אוויר

חוץ מזה מארז מצויין, בנוי יפה, נוח לעבודה, גדול, וקל (אלומיניום מוברש מלא)

לגבי הספקים - HEC הם בסדר, איזה דגם מדובר ב480W ? הנה רשימה של טובים יותר, תגיד אם אחד מהם זמין לך

Thermaltake ThoughtPower 550-750 - כולם טובים, אתה לא צריך יותר מה550 של הסדרה הזאת

Corsair 450VX/520HX

Enermax Liberty 400 / Enermax NoiseTaker 420W/485W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז אין בעייה אני אתייעץ, יש מערכת קירור מים שהציעו לי - GH-WIU02 אומר לך משהו ?

לגבי הספקים האופציות מוגבלות אמרתי לך..אבל הנה האופציות והן דלות ביותר

TRENDSONIC 480W ATX2 Power Supply Unit For ATX 24Pin Connector SATA

THERMALTAKE 400W Power Supply Unit For ATX 24Pin Connector SATA PCI-E

HEC ATX2 480W Power Supply Unit For SERVER'S V2.0

יש לי בבית Enermax Noisetaker 420w שהוא לא בשימוש...מה אתה אומר לקנות אחד מהאלו למעלה או להשתמש בו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אשאר עם ה - enermax

לגבי החנות אין לי ממש מושג, דוד שלי נתן לי רשימה של פריטים מה שאפשר להזמין במחירים..הכל יוצא ממש זול בצורה מטורפת ככה שלא ממש אכפת לי..לא שאלתי יותר מדי שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...