olsale טוב כפי שהוא נשמע? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

olsale טוב כפי שהוא נשמע?

SweeT_EviL

Recommended Posts

מכירות פומביות של 10 דקות עם כל מיני חוקים שמאריכים את הזמן...

זה לא הבעיה, במקרה וזכית ומצאת במקום כלשהו את אותו מוצר עם אותן תנאים הם יחזירו לך את ההפרש ביניהם בתוספת 50% מאותו הפרש...

ככה שזה נשמע אתה יכול להציע על מסטיק 1000 שקל וללכת למכות להגיד להם קניתי בחצי שקל. אז יביאו לך 999.5 בחזרה+ 499.75 (הרווחת 500 שקל).

הבנתם את העיקרון של המחשבה שלי? משהו פה לא נראה לי.. מה אני לא רואה? D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת לי מקרה מלפני מספר שנים. קרובי משפחה החליטו להגיש הצעה מאד נמוכה לטלוויזיה דרך "המכרז של המדינה" סתם בשביל הקטע. פתאום הם מקבלים בדואר הודעה שזכו במכרז. שבוע אחרי המכתב הראשון הם מקבלים מכתב מהיבואן. היבואן אומר שאינו מוכן למכור את הטלוויזיה בכזה סכום. הם פנו לבית משפט לתביעות קטנות וזכו במשפט. השופט חייב את היבואן למכור את הטלוויזיה במחיר הזכייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת לי מקרה מלפני מספר שנים. קרובי משפחה החליטו להגיש הצעה מאד נמוכה לטלוויזיה דרך "המכרז של המדינה" סתם בשביל הקטע. פתאום הם מקבלים בדואר הודעה שזכו במכרז. שבוע אחרי המכתב הראשון הם מקבלים מכתב מהיבואן. היבואן אומר שאינו מוכן למכור את הטלוויזיה בכזה סכום. הם פנו לבית משפט לתביעות קטנות וזכו במשפט. השופט חייב את היבואן למכור את הטלוויזיה במחיר הזכייה.

גם אבא שלי, זה בשעון סיטיזן במשהו כמו 400 שקל. כמה שבועות אחרי ראינו את אותו השעון בכמעט 1,500 שקל בחנות באילת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה משם הרבה, בדרך כלל המחירות נגמרות במחיר של המוצר. מידי פעם יש מחירות שנגמרות במחיר טוב.

תמיד כמות מי מספק לך את המוצר, ברוב המקרים זה היבואן אבל בחלק זה אולסייל עצמה (במצלמות רוב המצלמות מיובאות על ידי 4H שהיא יבואן גרוע אבל יש גם MDK וקרט).

האתר מאוד טוב, אם אתה רואה מחירה שהמחיר בה טוב ואין בעיה של יבאון/אחריות תנסה לקנות.

רק שתדעו קנינו משם מוצרים ב 2000 שקל פחות מהמחיר הזול ביותר בזאפ וגם פעם ראיתי טלויזיה של (יבואן רישמי) שהיו 10 זוכים וכולם קנו אותה ב 1700 - 2000 שקל פחות ממה שהיא עולה בחנות (שוב רק חנויות שמוכרות עם אחריות של היבואן לא מעניין אותי דברים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הפשלה היא של החברה, שכנראה שכחה להעלות את המחיר של המכירה ע"י קונים פיקטיבים או משהו כזה.

אני חושב שהעלאת מחירים במכירה פומבית ע"י קונים פיקטיביים היא עבירה חמורה יותר מאי עמידה בהתחייבות שלהם, אבל זה רק אני.

זה לא באמת עובד ככה. תמיד יש תירוצים מצד הספק.

לא תירוצים, רק צריך לקרוא את האותיות הקטנות.

כל ההתחייבויות האלו להחזרים מותנות שהמכירה תהיה באותם תנאים. זאת אומרת באותו זמן אספקה, אותו מוצר בדיוק(אסור אפילו שהצבע של השלט של הטלוויזיה יהיה שונה), אותו אמצעי תשלום ואותו מספר תשלומים, אותו אמצעי משלוח וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...