שאלה בקשר ליציאת אודיו דיגיטלית COAX איך מפעילים אותה וגם לגבי כרטיס קול חדש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ליציאת אודיו דיגיטלית COAX איך מפעילים אותה וגם לגבי כרטיס קול חדש

Highlandwer

Recommended Posts

שלום,

1 -יש לי כרטיס קול ישן וטוב עם RACK חיצוני של Hercules מסדרת GAME TEATHER 7.1 היה הכי טוב בזמנו... מלפני 5 שנים.

אני יכול להפעיל סרטים ב ולהשמיע אותם ב DD AC3 דיגיטלי לרסיבר שלי והאות מתקבל כדיגיטלי דרך כבל COAX .

האם יש דרך לכוון את הכרטיס כך שגם קבצי מוסיקה וMP3 הוא ישמיע באופן דיגיטלי ויעביר אותם על ה COAX ולא דרך ה RCA?

כדי להשמיע באופן דיגיטלי את הסרטים ב הכרטיס צריך להשתמש בתוכנת POWERDVD.

2- אם אני רוצה לקנות כרטיס קול חדש, - למרות ששלי מעולה ועובד עדיין טוב, האם יש כרטיס שיכול לשדר את כל צורות האודיו ישירות לדיגיטלי דרך COAX או אופטי אם כן איזה כרטיס וכמה זה עולה? אם לא ואני צריך להעביר את זה ליציאה אנלוגית , איזה כרטיס היום יש יציאות RCA אופטי ושאר ירקות וגם במחיר סביר?

3- האם יש היום כונן HD או מהסוג השני למחשב כך שאוכל לצפות בסרטי HD על המחשב?או לשדר מהחשב את הסרט לLCD עם .. אם כן איפה קונים וכמה עולה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ,

אני לא מכיר את השם הזה : EMU 1212 שרשמת .

אני קניתי את הכרטיס קול שלי בתור 5.1 ואכן יש לו את כל היציאות הנל דיגיטליות ואנלוגיות בrack חיצוני.

אני מעוניין להעביר את כל האודיו בדיגיטלי, שוב , איך אני עושה את זה? הרי כך אני בכלל לא אצטרך חיבורים אנלוגים ואז כל בסיסי שאני קונה היום מגיע עם יציאת SPDIF COAX או קונה כרטיס קול פשוט של קרייטיב עם יציאה אופטית.

אז איך אני משדר את הMP3 דיגיטלי דרך הכרטיס שלי ואם זה לא אפשרי האם זה אפשרי בכרטיסים חדשים אחרים כך שאני לא אצטרך יותר חיבורים אנלוגים ?

כמו כן , איך אני משדר מהכרטיס הנוכחי שלי את האודיו של שקודדו ב DIVX AC3 , איך אני משדר לרסיבר את ה DD AC3 כך שגם יופיע ברסיבר כ DD ולא סתם סטריאו ?

למה כרטיסים כאלה כמו שלי כל כך יקרים והאם לא ניתן למצוא משהוא יותר זול דומה ? אני את שלי קניתי לפני 5-6 שנים!!! ב 150 דולר בארהב....

או שאולי כדאי לי להשאיר את הכרטיס שיש לי אצלי ולהמשיך להשתמש בו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...