תירשמו ביומנים -החודש ב20 מתחילה TOKYO GAME SHOW - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תירשמו ביומנים -החודש ב20 מתחילה TOKYO GAME SHOW

stone cold

Recommended Posts

למי שלא מכיר קצת מידע מוויקי -

The Tokyo Game Show (東京ゲームショウ, Tōkyō Gēmu Shō?, or simply TGS) is a video game expo / convention held in Tokyo, Japan. In 2007, it may well become the largest video game expo in the world, rivalled only by the Leipzig Games Convention because of the downscaling of that was announced in mid-2006.[1] Like the Games Convention, and different to the , the Tokyo Game Show allows the general public to attend during the final two days.[2] As a result, it has much higher attendance than . In 2007, the show will be held from September 20th to the 23rd, with the first two days being business days, whilst on the latter two it will be open to the public.

בדרך כלל טוקיו גיים שואו לא חשפה הרבה דברים חדשים כי היא יצאה אחרי

ובE3 היו רוב החשיפות

השנה E3 קטנה מאוד ולדעתי היתה מאוד מאכזבת -טוב היה צפוי למי שעוקב

ולכן יש לי המון צפיות מטוקיו גיים שואו השנה

יש הרבה שמועות על משחקים מעניינים שיוצגו בתערוכה השנה

ולדעתי זה חובה לכל גימר לצפות בה כי לא משנה אם אתם חובבי סוני או

אמורים להיות הרבה הכרזות על משחקים חדשים לכל הקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר נינטנדו יכולים להראות?(החברות האחרות לא מעניינות אף אחד בכל מקרה) my sims? הדבר היחיד שאולי יעניין מישהו הוא סרטון חדש של smash או שיתנו לשחק בsuper smash .

את הפצצה הגדולה שלהם הם הפילו בE3 עם Fit . אין משהו שיכול לעלות את ראף המגניבות של ה "wii balance board " . בגרמניה אני חושב שהם שיחררו עוד מידע על מריו .... ראינו כבר בe3 2006

אם הם יכריזו על משחקים חדשים זה יהיה נחמד כי כבר יש רשימה מלאה עד חג המולד. מטרויד כבר יצא כולם מחכים רק למריו וsmash ואולי המשחק לחימה הזה דמוי הRTS שכחתי איך קוראים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה לא מתלהב מwii Fit למרות שבטח יכניס להם טונות כסף

לי זה ניראה מוצר לא לגימרים בכלל וממוסחר לגמרי

מה שכן מעניין אותי זה RPG מסגה שאממור להיות מוכרז

אולי גם "ממלכת הלבבות 3" שאמור להיות מוכרז

(לפי שמועות)

ובטח עוד הרבה משחקים בפיתוח שלא הוכרזו עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...