חלוקה למחיצות - כמה להשאיר ל-windows XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלוקה למחיצות - כמה להשאיר ל-windows XP

moshmushon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני בעד 80 למרות שההמלצה הרישמית היא לפחות 40 עדיף תמיד להשאיר יותר בכדי למנוע בעיות עים השימוש שעושה המערכת בדיסק כזיכרון וירטואלי

ותמיד עדיף שראש הדיסק לא יקפץ בשביל כל שטות ממחיצה למחיצה ( איזורים שונים בפלטות של הדיסק) כי זה מאט את המחשב ושחוק את הדיסק

תמיד כדאי 2 דיסקים פיזיים ניפרדים אחד קטן ואחד גדול אחד ל DATA ואחד ל SYSTEM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעד 80 למרות שההמלצה הרישמית היא לפחות 40 עדיף תמיד להשאיר יותר בכדי למנוע בעיות עים השימוש שעושה המערכת בדיסק כזיכרון וירטואלי

ותמיד עדיף שראש הדיסק לא יקפץ בשביל כל שטות ממחיצה למחיצה ( איזורים שונים בפלטות של הדיסק) כי זה מאט את המחשב ושחוק את הדיסק

תמיד כדאי 2 דיסקים פיזיים ניפרדים אחד קטן ואחד גדול אחד ל DATA ואחד ל SYSTEM.

ממש אין קשר בין המחיצה לתזוזת ראש הדיסק. אין קשר בכלל.

אני ממליץ 40GB למערכת.

למה מחיצות בכלל? חזרנו לימי FAT16?

צריך בגלל שכאשר אנו רוצים לעשות FORMAT אז לא צריך לכל הדיסק אלא רק לC שבו נמצאת ה SYSTEM. נוח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עצמי היה את זה פעם, סרט רע, כל הזמן המחשב מתבכיין שאין לו מקום ב-C ואין לי מושג מה למחוק משם ומה שייך ל-, את הבעיה פותרים בקלות על ידי שני כוננים נפרדים: אחד של 80GB ועוד אחד של כמה שאתה חושב שאתה צריך (320GB במקרה שלי).

חוץ מזה, במחשב חדש, ככה פותרים את הבעיה שה-WIN לא יכול לזהות יותר מ-120GB בלי SP2, רק אחרי ש-SP2 מותקן, אז מחברים את כונן ה-STORAGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכי כדאי לעשות 2 חצאים שווה בשווה.

כי כשאתה מתקין נגיד משחקים תוכנות וכו' אז בדר"כ מתקינים על C.

ובD שומרים , שירים וכל השאר...

ואם יום אחד אתה מחליט לפרמט אתה מעביר את כל הדברים החשובים לD ומפרמט.

ואין סיבה שההתקנות שהתקנת ישארו כי הרוב גם ככה לא יפעל אחר כך [עם הם יהיו על D זה בדוק...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...