איך אפשר לגלות מי הבעלים לפי מספר הלוחית רישוי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לגלות מי הבעלים לפי מספר הלוחית רישוי?

Jules Winnfield

Recommended Posts

מה הסיבה ? -אם יורשה לי לשאול

ואתה יכול או במשרד הרישוי או במשטרה .. (סיבה מוצדקת\מתלונן או שיש פרוטקציה ואתה מכיר מישהו שיש לו חבר שבן דוד שלו אמא של חבר שלו עובדת במשרד הרישוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסה חברתית, תחפש בגוגל. בכול מקרה זה להוציא מידע דרך אנשים בלי שהם שמים לב.

למשל להתקשר למישהו שלא מכיר אותך, ולהגיד לו שמדברים מהספק שלו, ולהגיד שיש בשהייתה בעיה עם החשבון החודשי, ושאתה רוצה לבדוק שלא נפלה טעות, בשביל האימות אתה לוקח ממנו שם משתמש, ות''ז, ואז אתה אומר לו, אוקי, הנה אתה מופיע לי, מה המספר חשבון וסניף בנק, מספר כרטיס אשראי,.. ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לנסות שיטת 007, צריך המון ביצים ועצבים מברזל בשבילה, ללכת למשטרה, לבוא למלא טוס תלונה מפוברק, לנצל את זה ולהכנס לאחד החדרים, לשבת ולהכנס במסוף למצוא פרטים על המספר, צריך בשביל זה שהיה בלאגן ועומס בתחנה שלא ישימו לב עליך, ולא לבוא עם דברים שמבליטים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסה חברתית, תחפש בגוגל. בכול מקרה זה להוציא מידע דרך אנשים בלי שהם שמים לב.

למשל להתקשר למישהו שלא מכיר אותך, ולהגיד לו שמדברים מהספק שלו, ולהגיד שיש בשהייתה בעיה עם החשבון החודשי, ושאתה רוצה לבדוק שלא נפלה טעות, בשביל האימות אתה לוקח ממנו שם משתמש, ות''ז, ואז אתה אומר לו, אוקי, הנה אתה מופיע לי, מה המספר חשבון וסניף בנק, מספר כרטיס אשראי,.. ועוד ועוד.

אני יודע שמאז שהתחילו לדבר על האקר הזה קווין אנשים התחילו להכיר את המושג הזה

אבל בדוגרי צריך להיות גיימס בונד בשביל שזה יצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לנסות שיטת 007, צריך המון ביצים ועצבים מברזל בשבילה, ללכת למשטרה, לבוא למלא טוס תלונה מפוברק, לנצל את זה ולהכנס לאחד החדרים, לשבת ולהכנס במסוף למצוא פרטים על המספר, צריך בשביל זה שהיה בלאגן ועומס בתחנה שלא ישימו לב עליך, ולא לבוא עם דברים שמבליטים אותך.

מישהו ראה קצת יותר מדי . ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמאז שהתחילו לדבר על האקר הזה קווין אנשים התחילו להכיר את המושג הזה

אבל בדוגרי צריך להיות גיימס בונד בשביל שזה יצליח

לא בהכרח, צריך לדבר ברור, להשמע רציני עם בטחון, והכי חשוב נורמלי, 99 אחוז מהאנשים לא ישימו לב למשהו שונה, בגלל זה פישניג ועוד הרבה דברים בסגנון ממש משגשגים אפשר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את הסדרה The.Real.Hustle \מדריכי pick-up \עורכי דין איכותיים ועוד דברים בסגנון... בכולם משתמשים בסוגים שונים של הנדסה חברתית

למשל רוב מעשי העוקץ מצליחים בגלל שבא מישהו עם ביטחון עצמי ומדים תואמים , זה נותן לו כבר 80% מההצלחה והאמונה של אנשים... השאר זה רק להכיר את התוכנית \לוחות זמנים מדוייקים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...