התייעצות לגבי כרטיס מסך AGP - איזה כדאי לקנות? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי כרטיס מסך AGP - איזה כדאי לקנות?

Highlandwer

Recommended Posts

היי שוב,

השאלה גם מה עדיף, לקחת 7600GT 256 MB או לקחת באותו מחיר 7600GS 512MB או באותו מחיר 7800GS 256 MB ? מה יהיה חזק יותר ?מה לגבי סדרת ה 1600 וה 1650PRO שצירפתי קישורים בהתחלה פה של השאלות שלי ?

ואיך הסידרה HD2600 ו HD2400 לעומתם ? חזקים יותר או חלשים יותר?

אשמח אם גם בבקשה תייעצו לי לגבי שאלה על זיכרון פה :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=284888.new;topicseen#new

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היילנדר, תזהר להקפיץ דיונים, המודרטורים פה לא אוהבים את זה.

לשאלתך - א) בכלל לא בטוח שיצאו גרסאות AGP לכרטיסים החדשים של ATI

ב) 512 חשוב רק עם אתה מתכוון להריץ משחקים ברזולוציות גבוהות. אני הייתי הולך על כרטיס 256 הכי חזק שאתה יכול להרשות לעצמך

ג) לגבי השאלה אם נוידיה או ATI - אל תתעצל, תסתכל על אתרי ההשואות שהבאתי בפוסט הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ומצטער... אני לא עושה את זה כדי "להקפיץ " את ההודעה שלי.

הסתכלתי בקישור שצירפת לי ותודה על זה.

אין שם השוואה בין 7600 GT ל 7800 GS שאלו שניהם מעניינים אותי.... אז מה מביניהם יותר טוב כאשר שניהם עם 256 MB.

???

מה למעשה הבדל בין גירסת GT ל GS?

ומה המשמעות של גירסת CO עבור כרטיס 7800 GS?

אני בעיקרון צריך את הכרטיס מסך עבור :

1 - תוכנת PRO E תוכנה הנדסית גראפית כבדה שלרוב משתמשים עבורה בכרטיס FIREGL שמעוד יקר.

2 - למשחקים SUPREME COMMANDER, C&c3 tirbirum wars ול STARCRAFT כשייצא... האם ה 7600 מספיק בשבילם ? או אולי אפילו 7300 ?

אני ראיתי בטבלה ששלחת לי בקישור שה 1950 PRO ממוקם גבוהה ברשימה....והוא גם מעניין אותי ... אבל בדרישות ספק שראיתי של הכרטיסים האלו ראיתי מינימום 450 W ו 30 אמפר בכבל של ה 12V.... לי יש ספק ישן של 400 W ...בן 4 שנים ובלי שם מותג

נראה לכם שזה יספיק?

האם יש גירסת 1950 שהספק שלי יכול להתאים ?

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...