סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007). - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007).

HitmanW

איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?  

1759 הצבעות

1. 1. איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?

Recommended Posts

זה לא מדויק

המחשב שלי בשלבי גסיסה

ואין לי גם ככה טעם לתקן מחשב כזה

ככה שאני כבר חייב לקנות מחשב

גם לי היה תחשיבה של לקנות קונסולה ומחשב חלש יחסית

חשבתי אפילו על המיני מאק למרות שהוא די יקר

אבל בסופו של דבר הבנתי שמהקונסולות שאני רוצה 360 קרוב מידי למחשב

ומיני מאק+360 יעלה יותר ממחשב מאוד חזק

תWII אני יקנה בכל מיקרה כי אני מת על המשחקים של

ובגלל שמחשב חזק יתן לי לשחק בביוסוק\GOW\DIRT וכו אני יקנה גם מחשב חזק

בדור הבא אני גם חושב לנטוש את עניין המחשב חזק ולקנות מסך HD אמיתי\קונסולה אחת לפחות\

ולפטופ או מיני מאק אני מדבר על עוד כמה שנים

בנתיים אני יחבר תPC ותWII שאני יקנה לPW201 למרות שהוא די קטן לקונסולות

ויסתדר ככה

זה לא שאני לא מבין אותך אני כן אבל זה לא פתרון לכולם

בעניין השדרוגים אני החלטתי לא לשדרג או לקנות מחשב חדש לתקופה של מינימום 3 שנים

אחרי הקניה

אז אני יוריד הגדרות פה ושם לא נורא

אני כרגע משחק בזלדה 64 ומאפיה ככה שזונת גרפיקה אני לא

אני מסכים איתך לגבי משפט אחרון שרשמת,מקסימום נתפשר בהגדרות במקום לשדרג כל שנה, העניין הזה לא שווה את הכסף לא מוביל לשום מקום ותמיד יהיה "צורך" לשדרג בכדי לשמר את רמת הגרפיקה, נוריד את ההגדרות וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיראה אני סחבתי די יפה אם המחשב הנוכחי

אבל אחד מהדברים שלמדתי זה שקונים מחשב לא לבנות על שדרוגים

כל שני וחמישי אפילו אם אתה קונה מחשב יותר יקר בגלל זה

במקום זה ליקבוע צרכים לשנים הקרובות \ציפיות\ותקציב ולעמוד בהם

במקום לשדרג כי השדרוגים אף פעם לא נגמרים ובסוף זה יוצא הרבה יותר כסף

אני למחשב הבא מתכנן לקנות מרובע ליבות\4 גיגה זכרון\וכרטיס מסך חזק

וכמובן הכל מסביב טוב ואם אחריות ל3 שנים

אז יצא לי סכום התחלתי גבוה אבל אני לא ישדרג כלום

אם יצאו משחקים שידרשו יותר שיצאו אני מעריך שרוב המשחקים בשלוש שנים הקרובות ירוצו סביר ומעלה על מפרט כזה

ואולי יצאו בודדים שלא ירוצו בגלל טכנולוגיות חדשות

בכל מקרה אני יסתדר

אולי עוד שנתיים אני יקנה גם PS3

ושאני קונה תמחשב אני קונה גם אז יהיה לי מספיק משחקים

במיוחד שהאמולטורים לDS מתקדמים בקצב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אף שזה מצער אותי להגיד את זה, כיום הקונסולה שהכי שווה לקנות היא ה-xbox360 של מיקרו (איכס) סופט.

נכון יש לה אחוז כישלון חומרתי גבוהה אבל בבאג לדוגמא (איכס, אני לא מאמין שאני מזכיר אותם) יש לך שנה אחריות. אם יש לך קשרים לארה"ב אתה יכול להביא משם ולהחזיר לשם במקרה של קילקול, יש לך 3 שנים אחריות וזה לא הולך ברגל (מ$קרוסופט המאפנה והתיכנון הלקוי והקמצן שלה).

סיבות למה:

1.) הסיבה החשובה מכולן - משחקים! כמו שאמרו ונאמר בכל מקום נחשב ועל ידי כל אדם בתחום, ה-360 מרוויחה מזה שהיא הראשונה בשוק, יש לה כבר שנה שניה וזה נותן לה ספריה מדהימה עם כמה פנינות בלעדיות כגון - gears of war, ביושוק (ללא מרגיז והגבלה על מספר התקנות), Lost oddysey המדהים שצריך לצאת בקרוב, Mass effect שנראה מאד מדהים, בא מבית טוב למרות שהוא נותן קצת הרגשה של shooter, וכמובן כל אותם משחקים שסוני המאפנה השכילה לאבד את הבלעדיות עליהם ואני אזכיר רק אחד 4 (סוני אהבלים!)

2.) שירות אונליין מדהים למי שבקטע של מולטי, מאידך למי שלא בקטע יש המון משחקים פשוטים ומגניבים שניתן לרכוש, סרטונים, טריילרים ועוד

3.) אחלה מדיה פלייר, עובד מדהים, חבר את הקונסולה ברשת וצפה בכל פורמט שאתה רוצה (כמעט?) תוך שאתה מושך אותו מהמחשב דרך הקונסולה אך הטללויזיה הגדולה בסלון

אני בהחלט אקנה 360 אבל קודם אני מחכה שהבעיות הטכניות יחוסלו, אין לי ממש חשק להתמודד עם הבעיות האפשריות בייחוד לאור העובדה שאני לא רוצה לקנות בארץ ובטח שלא מבאג (איכס!), אבל יש סיכוי שאני אשבר בקרוב עם היציאה של Mass Effect ו-Lost Oddysey (אם הם יהיו טובים בסופו של דבר)

גם PS3 מאד כדאית, אין ספק שהיא עמידה הרבה יותר מה-360, מדובר במכונה קשיחה ועמידה בצורה מדהימה עם אחוז אחד בלבד של תקלות (לאחרונה היא נוסתה בתנאי אקלים קיצוניים והיא עמדה בהם בצורה מדהימה), אין לה הגבלת אזורים וכדאי לתפוס אותה עכשיו בארה"ב לפני שמעלימים את התמיכה החומרתית ב-PS2

ולבסוף ה- שלטעמי היא מדהימה אבל ספריית המשחקים שלה עדיין עלובה, חבר שאל אותי לאחרונה "האם ה- היא הקונסולה שתקנה אם אתה קונה רק קונסולה אחת?" והתשובה היא שלילי מוחלט (למרות שיש לי אותה כרגע בבית בהשאלה בלתי מוגבלת), למי שהוא גיימר בנשמה ורוצה משחקים מדהימים, מעבר למשחקים למותגים הבלעדיים של נינטנדו כגון זלדה, מטרויד ומריו, ל- ממש אין היצע (נכון לעכשיו), אין סימולטרים, אין שוטרים נורמליים, אין משחקי אימה (עזבו את החידוש ל-resident evil), מה עם עוד דברים? עוד משחקי גיימרים רציניים? ממש אין.... רוב המשחקים שיוצאים הם משחקי חברה, או משחקים שעושים שימוש נרחב בשלט, וכאן אנו מגיעים לנקודה נוספת, האם הלקוח הפוטנציאלי רוצה להיות אקטיבי בעת המשחק? ה- מחייב אותך להזיז חלקי גוף אחרים חוץ מהאגדולים (כפי שיעיד הגיד שנתפס לי אחרי משחק נמרץ ב-Wiibaseball) וזה משהו שאני לא תמיד רוצה, מה אם אני רוצה לשחק בישיבה עם שליטה רגילה ולא תנועה במרחב? הרי (ואני מדבר מנקודת מבט של גיימרים) משחק 3,4,5 ואפילו יותר שעות ברצף, מישהו באמת רוצה לעמוד את כל השעות האלה תוך שהוא זע ונע לצדדים? אין בזה שום דבר רע, זה פשוט מעייף ולא משהו שבן אדם רוצה אחרי יום עבודה, ארוך , עמוס, או סתם אחרי שכבר עשית ספורט במכון או שיחקת כבר משחק ספורט כזה או אחר ואתה רוצה קצת לשבת. מאידך לאנשים שמחפשים משחקי קאז'ואל (התחום שמעניין את רוב הלא , שהם למעשה רוב האוכלוסיה) אין ספק שה-Wii הכי מתאים להם (תראו את נתוני המכירות של ה-Wii שעוקפת הת ה-360 בסיבוב) וייתן להם הנאה צרופה לפרקי הזמן המוגבלים בהם הם רוצים לשחק. כמובן שלמשחקי חברה זה גם ענק, רק תיזהרו שהשלט לא יעוף מהיד מרוב התלהבות :)

טוב זהו, לא התכוונתי לכתוב כל כך הרבה אבל לפחות זו תשובה ממצה ומקיפה לכל מי שמעוניין :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה מכרתי את ה8800GTS שלי ואת הבליסטיקס 1066 שלי וקניתי X360.

הסיבות:

1.אין צורך בצי'פ, ניתן בתוכנה לאפשר קריאת גיבויים של DVD9.

2.משחקים רבים.

3.משחקים שיש גם בPC.

4.אין בעיות התקנה ו\או הפעלה - אפס התעסקות.

5.הרבה יותר חברתי ממחשב.

בקשר לבעיית ההתחממות והמוות, אני מתקין לX שלי קרור מים, בהמלצת יבואן גדול, הוא טוען ש1 מ3 חוזר מת, הוא המליץ לי בחום להתקין קרור מים, ואני בקרוב עושה זאת.

בקיצור למשחקים רק קונסולה.

הבלוק כבר הוזמן ושולם והוא בדרך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מ-3 זה ללא ספק סטטיסטיקה נכונה.

בלוק מים לא מפחיד אותך? אני מתכוון אם הוא יינזל .... אני מקווה שבקרוב תצא קונסולה משופצרת עם מעבד מוקטן שתפתור את הבעיות הנוראיות האלה ואז סוף סוף אני אוכל לרכוש אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מ-3 זה ללא ספק סטטיסטיקה נכונה.

בלוק מים לא מפחיד אותך? אני מתכוון אם הוא יינזל .... אני מקווה שבקרוב תצא קונסולה משופצרת עם מעבד מוקטן שתפתור את הבעיות הנוראיות האלה ואז סוף סוף אני אוכל לרכוש אותה

הבנאדם מומחה לא קטן בקירור מים, אז אני מניח שהוא יודע מה הוא עושה (מה גם שמשתמשים בנוזלים לא מוליכים).

לא נראה לי שנראה משהו כזה בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...