סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007). - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007).

HitmanW

איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?  

1759 הצבעות

1. 1. איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שאין משחקים טובים ומעולים

העניין שהרבה מהם יוצאים גם למחשב

בעניין הPS3 והWII

לסוני ונינטנדו יש משחקים טובים שלא יצאו למחשב לפחות לא בשנים הקרובות מה שמרחיק תקונסולות האלו מהמחשב

ולמה זה מפריע לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה מפריע לך?

כמו שאמרו אם יש לך מחשב חדש ואתה לא רוצה סתם לזרוק כסף אין הרבה טעם בלהחזיק

גם 360 וגם מחשב חזק

בדור הבא אני חושב שאני יקנה איזה מיני מאק עתידי וקונסולה חזקה

בדור הזה אני מתכנן על מחשב חזק וWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הקטע בהחזקת 360 ובPC?.. :screwy:

אני אישית דוגל ברעיון של להפריד משחקים מעבודה.

את המחשב בחדר אני לא משדרג, הוא מספיק חזק לכל צרכי העבודה שלי (תכנות, אינטרנט, , ...)

ובשביל משחקים קניתי לי XBOX360 וסידרתי לו מקום מיוחד בסלון.

דבר ראשון, אין לי צורך בשדרוגים כלשהם ואני מעריך שלא יהיה לי צורך בהוצאות נוספות ב4 שנים הבאות לפחות (בהתחשב בעובדה שקניתי את המחשב לפני שנתיים).

דבר שני, ככה אני גם יכול לפנות את המחשב לאשתי ושאר אנשי הבית כשאני רוצה לשחק לי בכיף.

דבר אחרון, אין (אבל אין) כמו לשבת בלילה, כשכולם ישנים, בסלון (לחבר כמובן כדי לא להעיר את כל העולם) ולשחק בXBOX360 על הטלוויזיה הענקית. בלי חוטים, בלי , בלי התקנות, בלי שדרוגים, בלי תקיעות, בלי פריימים קופצים, בלי בעיות עם כרטיס הגרפיקה, בלי אלף ואחד דברים שיכולים לצוץ לי פתאום במחשב.

פשוט לשים את הדיסק ולהנות מחווית המשחק נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

אתה אבל לא מחזיק מחשב חזק

ואם אין מחשב חזק או לא מתוכנן כזה אז ה360 בהחלט לגיטימית

אני מדבר על מצב שיש כבר או מתוכנן לקנות מחשב חזק ובמיקרה הזה אין הרבה טעם ב360

אבל זה כל הרעיון!

אני מראש לא קניתי מחשב חזק, קנייה של קונסולה למשחקים, וזה לא משנה איזה קונסולה, משחרר אותך מהצורך בהשקעה בלתי נגמרת במחשב על מנת לשחק בו.

לפי דעתי, מי שמתכנן לקנות מחשב חזק למשחקים (הוצאה שיכולה להגיע ל8000 שקל ובקלות גם יותר מזה) סתם זורק כסף.

אני ער לעובדה שגם בעולם הקונסולות צריך להתחדש כל כמה שנים בכל פעם שיוצא דור חדש של , אבל פה מדובר על קנייה גדולה אחת פעם ב4-5 בערך ואילו השדרוגים וההוצאות על מחשב לעולם לא נגמרות.

רוצה לשחק? קנה קונסולה ייעודית לנושא.

רוצה לעבוד? קנה מחשב ייעודי לנושא.

שיטת ההפרדה לשכבות עובדת בעולם התיכנות ולמזלי עובדת גם פה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אבל אתה קונה קונסולה בסביבות ה4 אלף

ואתה קונה מחשב בסביבות ה2500 שקל שזה כבר 6500

לקונסולות כמו הPS3 וה360 צריך לקנות במידה ואין מסך איכותי

שזה גם הוצאה לא קטנה בכלל ובסופו של דבר אתה מוציא יותר כסף ככה

אז נכון מחשב זה גם יקר אבל המחרי פה מוגזמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני הרכישה של המחשב החדש חשבתי באמת לקנות קונסולה ולסגור עניין לכמה שנים הבאות. אבל ל-PS3 אין צ'יפים, לאקסבוקס צריך דיסקים DUAL-LAYER שעולים הרבה וממש לא בא לי להשקיע 30 שקל לדיסק, וה-... סתם מעפן. העדפתי להשקיע במחשב, ככה אני מקבל הכל קומפלט ויותר טוב. חוצמזה שמה שיש למחשב ולקונסולות לא יהיה, זה הכיף של והתעסקות. ופורנו. :silly:

ההגיון של להפריד את המחשב לעבודה ומשחקים לקונסולה הוא עתיק, חוץ מפה בארץ...

קרירין, אתה וקיסין לא זהים, השיקולים שלכם יכולים להיות שונים ובכל זאת להיות נכונים לכל אחד מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אבל אתה קונה קונסולה בסביבות ה4 אלף

ואתה קונה מחשב בסביבות ה2500 שקל שזה כבר 6500

לקונסולות כמו הPS3 וה360 צריך לקנות במידה ואין מסך איכותי

שזה גם הוצאה לא קטנה בכלל ובסופו של דבר אתה מוציא יותר כסף ככה

אז נכון מחשב זה גם יקר אבל המחרי קונסולות פה מוגזמים

לכל אחד מאיתנו כבר יש מחשב בבית.

השאלה היא אם לקנות מחשב חדש חזק בשביל משחקים (הוצאה שיכולה בקלות להגיע לסכומים של 8000-10000 שקל) ולהמשיך לשדרג אותו כל הזמן (שדרוג כספי בכל שנה)

או לקנות קונסולה למשחקים (כ4000 שקל), הוצאה כספית אחת ללא שדרוגים.

ואמנם מחירי הקונסולות בארץ מוגזמים ביחס לאירופה וארה"ב אבל עדיין לא מדובר במחירים מטורפים.

כך שמבחינת ההוצאה הכספית אני חושב שהיתרון הוא לכיוון הקונסולות.

ובראייה רחבה, ניתן לראות שעולם המשחקים הגלובלי (חברות הפיתוח) נוטות יותר לעולם הקונסולות מאשר למחשב.

אל תשתולל יותר מדי - אני יודע ומבין שעולם המשחקים במחשב לעולם לא ימות. אבל ניתן לראות ולהבין שבשנים האחרונות, ובשנים שיבואו עלינו לטובה,חברות יעדיפו את עולם הקונסולות כיעד ראשוני על פני המחשב הביתי.

אבל פה אני כבר הולך לכיוון פילוסופי ועתידי שצריך הרבה יותר מפוסט אחד כדי להיכנס לעומק שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטרון , אם דיסקים של דואל לייר יקרים (15 ש"ח פלוס מינוס לדיסק?) איך "תצרוב" משחקים לBLUERAY?

רק כונן צורב עולה החל מ2900 הכי זול שראיתי.

זו בדיוק אחת הסיבות שחברות משחקים משקיעות יותר בקונסולות וחברות של בחסימת פריצות / הפיכתן ללא כדאיות.

אין כמו לשחק בסלון על מסך גדול , אבל עדיין השליטה בקונסולות מציקה במשחקי FPS (לטעמי) ובRPGים שיש בהם אלמנט REAL TIME, ולכן יש לי מחשב סביר (שיריץ משחקים כאלו , גם אם לא הכי טוב) וקונסולות בסלון להנות על 42 :)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו, אתה צודק, גם אם היה צ'יפ שמאפשר לקרוא צרובים לא הייתי קונה PS3 בדיוק מהסיבות שציינת. אם היה יוצא צ'יפ שמאפשר להשתמש בHD שלו, כמו שאפשר בXBOX הישן, אז הייתי קונה. אין ספק שלשחק על מסך גדול זה אחרת לגמרי, בגלל זה המחשב שלי מחובר לטלויזיה 32 ;D. כנראה שבדור הבא של הקונסולות לא תהיה לי ברירה וגם אם לא יפרצו, משום כיוון, אני בטח אקנה, כי ללא ספק רוב הפיתוח בעולם הגיימינג הולך אליהן.

FPS אלה לא המשחקים הכי דורשניים? :P אם זה הז'אנר האהוב עליך, לא עושה רושם שיש לך ברירה אלא להמשיך להחזיק מחשב חזק יחסית... או לקנות עכבר ומקלדת לקונסולה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאפשר לחבר עכבר ומקלדת או לקונסולות אני יודע בוודאות שלפחות בPS3 אי אפשר לשחק איתם.

בקשר לאהבתי לFPS?

לא אוהב במיוחד , רק משחקים יוצאי דופן (רידיק ופארקריי היו האחרונים ועכשיו ביושוק מסקרן אותי אבל הוא עובד בHIGH אצלי על המחשב ב1024*768 ככה שזה לא מתריד אותי במיוחד) ככה שלמשחק אחד בשנה שנתיים - לא מה שיחייב אותי להחזיק מחשב (במיוחד אם הם יצאו גם לPS3 / ואז אני פשוט אתפשר קצת על השליטה)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד מאיתנו כבר יש מחשב בבית.

השאלה היא אם לקנות מחשב חדש חזק בשביל משחקים (הוצאה שיכולה בקלות להגיע לסכומים של 8000-10000 שקל) ולהמשיך לשדרג אותו כל הזמן (שדרוג כספי בכל שנה)

או לקנות קונסולה למשחקים (כ4000 שקל), הוצאה כספית אחת ללא שדרוגים.

ואמנם מחירי הקונסולות בארץ מוגזמים ביחס לאירופה וארה"ב אבל עדיין לא מדובר במחירים מטורפים.

כך שמבחינת ההוצאה הכספית אני חושב שהיתרון הוא לכיוון הקונסולות.

ובראייה רחבה, ניתן לראות שעולם המשחקים הגלובלי (חברות הפיתוח) נוטות יותר לעולם הקונסולות מאשר למחשב.

אל תשתולל יותר מדי - אני יודע ומבין שעולם המשחקים במחשב לעולם לא ימות. אבל ניתן לראות ולהבין שבשנים האחרונות, ובשנים שיבואו עלינו לטובה,חברות פיתוח יעדיפו את עולם הקונסולות כיעד פיתוח ראשוני על פני המחשב הביתי.

אבל פה אני כבר הולך לכיוון פילוסופי ועתידי שצריך הרבה יותר מפוסט אחד כדי להיכנס לעומק שלו ;D

זה לא מדויק

המחשב שלי בשלבי גסיסה

ואין לי גם ככה טעם לתקן מחשב כזה

ככה שאני כבר חייב לקנות מחשב

גם לי היה תחשיבה של לקנות קונסולה ומחשב חלש יחסית

חשבתי אפילו על המיני מאק למרות שהוא די יקר

אבל בסופו של דבר הבנתי שמהקונסולות שאני רוצה 360 קרוב מידי למחשב

ומיני מאק+360 יעלה יותר ממחשב מאוד חזק

תWII אני יקנה בכל מיקרה כי אני מת על המשחקים של

ובגלל שמחשב חזק יתן לי לשחק בביוסוק\GOW\DIRT וכו אני יקנה גם מחשב חזק

בדור הבא אני גם חושב לנטוש את עניין המחשב חזק ולקנות מסך HD אמיתי\קונסולה אחת לפחות\

ולפטופ או מיני מאק אני מדבר על עוד כמה שנים

בנתיים אני יחבר תPC ותWII שאני יקנה לPW201 למרות שהוא די קטן לקונסולות

ויסתדר ככה

זה לא שאני לא מבין אותך אני כן אבל זה לא פתרון לכולם

בעניין השדרוגים אני החלטתי לא לשדרג או לקנות מחשב חדש לתקופה של מינימום 3 שנים

אחרי הקניה

אז אני יוריד הגדרות פה ושם לא נורא

אני כרגע משחק בזלדה 64 ומאפיה ככה שזונת גרפיקה אני לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...