סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007). - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איזה קונסולה הייתם קונים כרגע ולמה (26.08.2007).

HitmanW

איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?  

1759 הצבעות

1. 1. איזה קונסולה הייתם קונים כרגע?

Recommended Posts

וזה עדיין לא מסביר איך הגעת ל-30 אחוז קונסולות תקולות, אם זה היה ככה הייתה מפסידה מיליארדי דולרים בגלל עלויות התיקון וההחלפה. בנוסף לכך כמות כזו גבוהה של תקולות הייתה תופסת את תשומת לבם של ארגוני צרכנות ושל התקשורת והיית רואה כתבות גדולות על הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היו כתבות גדולות\היו דיווחים כלכלים והיו הרבה דברים שקשורים לנושא

כולל תביעות יצוגיות

אבל כל זה קורה בחול שם הקונסולה הושקה רישמית

בארץ ה360 לא משווק רישמית

תעשה חיפוש בגוגל על הנושא ותיראה תביעות בארצות הברית ובאירופה

תיראה כתבות אפילו מעיתוני ותוכניות מינסטרים

כולל אחת מתוכניות הבוקר הכי ניצפות בארצות הברית שדיברה על הנושא

אתה באמת חושב שלא היו תובעים אותם דיבה על הנזק אם זה לא היה אמיתי?

עריכה חיפוש קצר בוויקי-

as a result of "an unacceptable number of repairs to Xbox 360 consoles," extended it yet again to 3 years (for general hardware failures only), a warranty length covering all Xbox 360s sold.[15] Additionally, customers who paid to have their out-of-warranty consoles repaired would be reimbursed. Microsoft stated that they reserved US$ 1.15 Billion for fixing malfunctioning consoles, enough money to fix 2.5 million consoles

http://en.wikipedia.org/wiki/RROD

שזה אוכרז היה בערך 10 מיליון 360 בידים של גימרים

זה אומר בסביבות 25%

אני זוכר מקור אחר שהגיע ל30%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WII בלי לחשוב פעמיים.

גם כי הקונסולות האחרות עלות ימבה של כסף.

גם כי לא צריך לשדרג את הTV בשבילה .

וגם כי אין משחקים יותר מידי כבדים

והכי חשוב-מה יכול להיות יותר מגניב מלשחק טניס או מה שזה לא יהיה כשאתה ממש מניף ביד את המחבט ולא לוחץ על כפתור.

וגם יותר כיף לשחק בקונסולה עם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - שים לב שכתוב שמיקרוסופט שומרת לעצמה בצד סכום שיספיק לתיקון 2.5 מיליון , זה לא אומר שעד עכשיו הם תיקנו את כל הקונסולות הללו. בנוסף לכך הכסף הזה מיועד לכל מה שקשור להרחבת אחריות שזה אומר למשל החלפה של שלטים פגומים או דברים כאלו, ברגע שהם הרחיבו את האחריות הם מן הסתם יצטרכו להוציא יותר כסף על תיקונים שונים במסגרת האחריות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא נתמקד ביתרונות וחסרונות של כל קונסולה, בלי דיעות רק עובדות(לא צריך להוכיח אלא פשוט לא להמציא):

אני אתמקד בSONY PLAYSTATION 3:

-יתרונות:

1)הגרפיקה הטובה ביותר שנראתה על הקונסולה, והגרפיקה הטובה ביותר מבין כל הקונסולות בשוק.

2)יכולה לשמש במדיה סנטר ביתי כולל תמיכה בBLUE RAY.

-חסרונות:

1)עלות גבוהה מדי עבור ה60GB של העבר, ועלות עוד יותר גבוהה עבור ה80GB של היום, לא שווה את המחיר.

2) אין משחקים לPS3, הרבה הורכזו ומעט יצאו ומהמעט אין משהו טוב.

3)בכדי להינות מכל הגרפיקה במלוא מיטבה, חובה לרכוש מסך שתומך HD בסביבות ה10 אלף+חיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, איזה קירבה יש לX360 למחשב?

קודם כל מבחינת משחקים

הרבה מהמשחקים הטובים שיוצאים ל360 מגעים גם למחשב ולאפך

אם נילך לפי ציונים אז אובוויליון\ביוסוק\Rainbow Six

ועוד רבים וטובים יוצאים גם ל360 וגם לPC באותו הזמן

משחקים מסוימים יוצאים יותר מאוחר -GOW יצא שנה אחרי גירסת ה360

אבל בכל זאת יוצאים למחשב

שנית ידית ה360 תואמת למחשב

שלישית שרות הLIVE מגיע למחשב

אם זה לא קירבה אני לא יודע מה זאת קירבה

וזה גורם לאנשים כמוני שקונים במיוחד בגלל הבילעדיות ליתרחק מה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאתה מראה את זה יש בהחלט קירבה. עברתי בריפרוף קל על הבלעדיים של הps3 ושל הx360. ובשניהם אין משחק שבאמת שווה את קניית הקונסולה.

המשחקים הבאמת טובים יוצאים לשני הקונסולות, ולעיתים גם למחשב.

אני חוזר על השאלה שלי לPhenomFX, (או לכל אחד אחר שיודע את התשובה)

אתה בטוח לגבי הגרפיקה של הPS3? יצא לי לשחק בx360 ובPS3 (בPS3 יותר זמן) ולא שמתי לב להבדל כל כך. בשני המקרים שיחקתי על HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאין משחקים טובים ומעולים

העניין שהרבה מהם יוצאים גם למחשב

בעניין הPS3 והWII

לסוני ונינטנדו יש משחקים טובים שלא יצאו למחשב לפחות לא בשנים הקרובות מה שמרחיק תקונסולות האלו מהמחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי דוגמא למשחקי PS3 בלעדיים שבאמת שווים את הקנייה של הקונסולה הזאת ולא אחרת (אני לא מדבר על מחיר.)

ואני לא מחפש את הבלעדיות, אלה את ההבטחה שגם עוד שלוש שנים משחקים ירוצו כמו שצריך. אבל בלעדיות זה בחלט פלוס רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי דוגמא למשחקי PS3 בלעדיים שבאמת שווים את הקנייה של הקונסולה הזאת ולא אחרת (אני לא מדבר על מחיר.)

ואני לא מחפש את הבלעדיות, אלה את ההבטחה שגם עוד שלוש שנים משחקים ירוצו כמו שצריך. אבל בלעדיות זה בחלט פלוס רציני.

Gran Turismo, Metal Gear Solid, Ratchet and Clank, Killzone2... וזה רק מה שקפץ לי לראש בשנייה הראשונה.

וכמובן רק המשחקים האלה לא שווים את המחיר, הרשימה עדיין קטנה מידי לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...