רעיון לסטיקי חדש - אנטולי ומנהל הפורום לתשומת לבכם - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לסטיקי חדש - אנטולי ומנהל הפורום לתשומת לבכם

avidan28

Recommended Posts

עלה לי רעיון שראיתי דווקא בפורום תצוגה וגרפיקה ואני אוסיף כמה סעיפים על מנת להתאים אותו לצרכים שלנו

אני רואה שאלות שחוזרות על עצמן על כרטיסי קול.בפורום גרפיקה יש סטיקי על ברמות משתמש ותקציב הרעיון שלי הוא כזה לפורום שלנו :

רמת משתמש : בסיסי ביותר

איזה כרטיס מומלץ : קריאטיב עד 300 שקל

שימוש : וקצת משחקים

רמת משתמש : מתקדם

איזה כרטיס מומלץ : קריאטיב או ESI עד 800 שקל

שימוש : סרטים משחקים

רמת משתמש :כבד

איזה כרטיס מומלץ : EMU ESI בין 800 ל 1600 שקל

שימוש נטו

נוחות שימוש

חשוב לציין כל דגם מחווית שימוש של חברי הפורום.שאלות חוזרות ונשנות פה ונפתחים ת'רדים מיותרים.יעוץ של כמה שורות על דגם לפי רמת המשתמש יכול

למנוע פתיחת שאלות מיותרות.כמו כן קישורים לביקורות וכרטיסים נוספים יכולים לעזור לסטיקי שיהיה.

אני פתוח להצעות.

מחכה לתשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא כזה יטעה את רוב האנשים. כי בניגוד לכרטיס מסך, כרטיס קול יקר הוא מיותר לאנשים בעלי מערכת שמע בתקציב של לא יותר מכמה מאות שקלים, וכך אנשים יקנו כרטיסים במאוד שקלים שלא יועילו כמעט בכלום לסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שקודם כל אנשים לא קוראים סטיקי, אין מה לעשות, כמה דיונים נפתחים כל יום בפורום ספקים על ספק מומלץ במחיר X? עשרות!

אבל נחש מה, יש סטיקי של ספקים מומלצים, והוא עדיין עדכני.

מעבר לזה יש המון כרטיסים ולכל אחד צרכים שונים, זה יהיה סטיקי ענק שלא נראה לי מישו יקח על עצמו.

לרוב המתשמשים X-FI יתאים(חוץ מכרטיסי הLOW PROFILE שהם די זבל), משתמשים מתקדמים יותר עדיף שיתיעצו ויתנו להם המלצה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לעשות סטיקי מצומצם עם כרטיסים איכותיים עם לינקים לביקורות

כמובן במידה ולא יכסה את כל הכרטיסים שיש בשוק אבל את רוב הכרטיסים הבינונים ומעלה.אבל שוב לכל כרטיס יהיה "כרטיס" משלו עם נתונים שיועתקו מהעמוד

מוצר שלו כולל לינקים לדריברים.אני מודע לעניין שאני בדעת מיעוט לנושא כרטיסי קול בתקציב גבוה אבל אני רואה שאחת לכמה זמן הנושא חוזר על עצמו.

בתודה על תגובותיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה אני אשם? :-[

קודם מנסים לעשות אותי מנהל פורום בעל כורחי, אחרי זה נותנים פניות אישיות אליי בכותרות ואז אני מחויב לעשות את זה :-\

ועכשיו יותר ברצינות. אתה יכול לעשות את זה, אני לא רואה צורך יותר מדיי בזה. סטיקי עם סתם מידע לא רלוונטי. אם כבר, אפשר לעשות משהו אחר. דיון שבו בפוסט הראשי יהיו המון קישורים לפוסטים רציניים על כרטיסי קול שונים. לדוגמא, הדיון על התגובות לביקורת של הרייזר, הדיון עם הביקורת של הצ'יינטק שאצלי בחתימה, דיון ארוך על כרטיס ה-Revolution וכו'. סתם מידע כל אחד יכול למצוא. מה שיכול להיות נחמד זה להביא מידע רלוונטי שנדון פה בפורום. ברגע שיש פוסט כזה (שתאכלס רק מרכז את כל הדברים הרלוונטיים בשביל חדשים בתחום שרוצים להכיר קצת - ולדעתי זה מבורך תמיד), נותנים קישור אל הפוסט הספציפי הזה בדיון דביק המרוכז של הפורום וזהו.

השאלה היא מי באמת יחפש עכשיו את כל הדיונים האלה?! :s05:

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ יאמי

אתה מתכוון לעבור על ככללללללללללל דפי הפורום ולרכז פה את כל נושאי כרטיסי הקול השונים.אוקי זה יכול להיות דומה למה שרציתי

אבל זה ייקח זמן .ברגע שזה יראה מספיק טוב ניראה מה יעשו איתו.

אבל איך מונעים מזה להפוך לדיון כמו כל דבר אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ יאמי

אתה מתכוון לעבור על ככללללללללללל דפי הפורום ולרכז פה את כל נושאי כרטיסי הקול השונים.אוקי זה יכול להיות דומה למה שרציתי

אבל זה ייקח זמן .ברגע שזה יראה מספיק טוב ניראה מה יעשו איתו.

אבל איך מונעים מזה להפוך לדיון כמו כל דבר אחר??

הדיון הזה ינעל, ואני לאו דווקא מדבר על דיונים בעבר, אלא אם בא לך לחפש/ יש לך שמות של כמה כאלה שהיו לא מזמן ואז אפשר למצוא בקלות. הכוונה היא מהיום והלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאכלס זה לא ביג דיל. יש דיונים כמו אלה שציינתי, וזה לא בעיה גדולה למצוא עוד. סך הכל מריצים חיפוש נורמאלי (לדוגמא, "כרטיס קול" בשילוב של מילות מפתח מסוימות כמו למשל "איכות", "ביצועים" וכו', ובודקים בקצרה מה שווה התייחסות) וזה הכל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...