איפה אפשר לישון באוהלים באילת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לישון באוהלים באילת?

MilkMan

Recommended Posts

בעוד כחודש וחצי אני וחברים שלי מתכננים ליסוע לאילת ברכבים הפרטיים שלנו [כ-5 רכבים, תודה על החוק של ה2 נוסעים, זונות], עכשיו אנחנו קצת דלי תקציב אז חשבנו על לישון באוהלים.

עכשיו השאלה כעיקרון היא איפה אפשר להחנות את הרכבים קרוב לאוהלים ואיפה יש מקום מיוחד ומאורגן לאוהלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש על החוף (חוף מסודר לזה), אבל הוא דיי מפוצץ באנשים.

יש עוד מקום שלא הרבה יודעים עליו, בהרי אילת, 10 דקות נסיעה על כביש 12, מגרש מיוחד לשינה באוהלים, קצת קר בלילה אבל מדהים שם.

כל כך שקט שאתה מדבר חלש ושומעים אותך לאיזה 100 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומכם לא ההיתי מתקרב קרוב מדי לסיני ובעוד מקום שומם...

אתם יכולים מקסימום להשכיר איזה דירה זולה, כל אחד ישים משהו כמו 100 שקל ללילה, ובגלל שיש לכם מכוניות, המרחק של ה-15 דקות נסיעה לא יפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוף חשמל (אם עדיין לא סגרו אותו), הוא צמוד לבסיס של חיל הים (מדרום אל הבסיס) . חוף די גדול, בדרך כלל ריק (היתי שם באוגוסט לפני

שנה ואפילו אז הוא היה די ריק) הבעיה שהוא לא ממש מסודר כלומר אין מקלחות ושירותים אבל, תמיד אפשר לקחת

משאבה עם טוש מחובר אליה משו' כמו 50 שקל, ולהביא דלי. הוא גם ממוקם ממש טוב.

הוא כבר מחוץ לעיר עצמה, 2 דקות מהקניון והטיילת, אין רעש בלילה אלא אם כן משיהו שם גנרטור...

יש שם לפעמים קצת חברה צעירים ופה ושם נכנסת איזה אחת להשתזף טופלס...

אה החניה נמצאת בימיה שצמודה אליו, והכי טוב חוף בלי תשלום או לפחות היה בלי תשלום עד לפני שנה...

ואם הולכים קרוב יחסית לבסיס אז יש גם אור ממנו, לפעמים מגיעים לשם חברה שעושים על האש אבל הם קונים פי שתיים

ממה שצריך אז הם יביאו לכם אוכל, שהיתי שם פעם אחרונה אכלתי איזה קילו בשר ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שחוף הבדויים טוב, אבל שמעתי את זה לפני שנים. אני יודעת שבלילה היו באים לשם דולפינים. אבל תכלעס, אוהלים זה בעיה כי אתה לא יכול לזוז מטר משם, צרייך כל הזמן שמישהו ישמור. יש שם בית ספר שדא, זה כמו אכסנייה. זה זול, כמעט חינם, ואני מניחה שיש מקום ליד שאפשר להצתייד בו באוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...