שמירה על תיקיות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמירה על תיקיות

ofcourse

Recommended Posts

נראה לי שאתה צריך לבדוק יותר לעומק תתוכנה הזאת כי היא פשוט מעולה

שלא נדבר על כך חינמית ,אתה יוצר קובץ שישמש כמחיצה וירטואלית (וגם מוצפנת) אתה בוחר לו תגודל ושם את כל המידע החשוב שמה

אפשר אפילו ליצור יותר ממחיצה וירטואלית אחת (אגב גם כדאי להשתמש בתוכנה למחיקה בטוחה כדי למחוק תקבצים אחרי ששמתה אותם

במחיצה הוירטואלית)

כדי להטעין את הקובץ של המחיצה הוירטואלית יש צורך בסיסמה או שילוב של סיסמה+קובץ מפתח,אגב התוכנה הזאת תומכת בשיטות

הצפנה מאוד חזקות , אחרי שהמחיצה כבר מוטענת זה יופיע לך ב"מחשב שלי" ופשוט אתה משתמש כמו דיסק קשיח אמיתי

עזוב שינוי גודל,אם אתה רוצה הצפנה ביחד אם דחיסה זה סתם טרחה ,שתמש ב truecrypt הכי סבבה

עבודה קלה אם הקבצים המוצפנים כמו לעבוד אם דיסק קשיח אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת , האופציה לשינוי גודל חשובה לי מאד ... אני פשוט עובד עם אנשים שמשנים מידע וזה קריטי ..

אני מכיר תוכנה שנקראת safehouse והיא כן נותנת את האופציה לשנות גודל .. אבל היא מתרסקת על מחיצות של 50-100 גיגה ..

בשלב הזה הייתי מסתפק גם באיזו תוכנה שנועלת ספריות בצורה נוחה על דיסקים חיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מרבית תוכנות ההצפנה לא תומכות בפונקציה הזאת כי זה מאוד קשה לשמור על אמינות המידע שכבר מוצפן

שמגדילים תגודל וממליצים כשהCONTAINER יעני קובץ דיסק קשיח וירטואלי נהיה מלא ליצור אחד חדש יותר גדול ואז

להעתיק מפה לשם אבל אתה אומר לי שמדובר בהמון מידע אז זה לא ממש אידיאלי במקרה הזה

יש מעט תוכנות שכן תומכות בפונקציה הזאת ,אני מכיר 2

steganos safe

drivecrypt

הם כמובן לא חינמיות ,ועכשיו בקשר להצפנת תיקיות הנה האמת הקשה: בלתי אפשרי להצפין תיקיות זה

לא אפשרי על רמת המערכת קבצים בכלל מה שקורה כשאתה משתמש בתוכנה שהיא טוענת שמצפינה תתיקיות

הוא זה שהתוכנה או הדרייבר שלה כל הזמן רצים ברקע ומתי שהתוכנה/דרייבר מבחינה שיש גישה לתיקיה מסויימת

שהיא ברשימה של התיקיות מוגנות אז היא שואלת סיסמה ואם הסיסמה טובה הגישה מתאפשרת וזה כל הסיפור פה

הצפנת תיקיות זה בולשיט אחד גדול ,בנאדם יכול לעשות בוט מאיזה דיסק לייב או bartpe (אולי גם אפילו להכנס למצב בטוח) ולראות הכול

וגם אם יגנבו לך תקשיח ו/או יחברו אותו למחשב אחר אז יראו הכול ,לסיכום אין מה להשוות בין "הצפנת תיקיות" להצפנה אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...