שאלה : האם שווה להשקיע ולקנות 8800GTS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה : האם שווה להשקיע ולקנות 8800GTS

msa90

Recommended Posts

שאלה : האם שווה להשקיע ולקנות 8800GTS

כרגע מה שאני מתכנן לקנות זה X1950XT 512MB אבל רציתי לדעת האם שווה להשקיע עוד כסף ולקנות 8800GTS 320 MB או לא?

תודה לעוזרים ..

דרך אגב זה יהיה אצלי כ שנתיים או 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות תמונה לא פחות ממדהימה, מרגישים שמופעלים הרבה אפקטים

הכל עובד חלק ומושלם ועוד תחת ויסטה

חשבתי שאצטרך להתפשר כשעברתי לויסטה, ממש שטויות, נראה הרבה יותר טוב מ-XP

עוד מילה על הרמקולים שלי FX6021

לקחתי אותם בהחלטה של הרגע בדיוטיפרי (200$) חשבתי שהם לא מי יודע מה יחסית ל-ATP3 שהיו לי

עכשיו עם הדמו הם יותר ממעולים, העומק שלהם ממש מכניס אותך למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI וNVIDIA כבר מתחילות לטפטף מידע על הכרטיסים החדשים.

ATI עם המחליף לX1950PRO, ולNVIDIA לפי כמה מקורות, בנובמבר אמורה לצאת הסדרה החדשה באותו מחיר בהשוואה לקודמת (399$ ו499$ לגרסת הGTX) אבל עם ביצועים כפולים (קשה להאמין ,אולי במצבים מאוד ספציפים), עם DX10.1 ועם עוד כמה טריקים בשרוול כמו X4AA ללא איבוד ביצועים.

לדעתי נוצר מצב מאוד מיוחד יש כרטיסים חזקים ומתקדמים אבל כמעט לא יצאו משחקים חדשים, ובאופן קצת תמוהה המון משחקים הולכים לצאת בחודשים הבאים בבת אחת.

נקודה למחשבה לכל מי שנמצא במצב שלי -יש לי כרטיס שעדיין סוחב משחקים, בחודשים הבאים כאשר שוק המשחקים יפרח , אם משחקים כבר לא יעבדו טוב- זה יהיה זמן טוב להשתדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צומפי

אני עומד על התלבטות ועדיין לא קיבלתי תשובה מאף אחד.כל מה שאמרת נכון וגם אני חושב ככה.השאלה שלי היא כזו :

האם לחכות לדור הבא של הכרטיסים - 9800 ולירידת מחירים שהם יביאו לסדרה הנוכחית 8800 (אני אשמח לקנות באותו סכום שעולה היום 320 8800GTS

( 640 8800GTX

או לקנות אותה במחיר שלה הגבוה.או לקנות היום 8800\320 וזה יספיק למשחקים שרצים היום ביושוק וכדומה.

אשמח לקבל תשובות כי אני לא ממש מבין מה הולך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה וזהו, אתה תהנה ממנו, ואם תחכה עוד חודשיים ל"דור הבא" יגידו לך שעוד חצי שנה יצאו כרטיסים פי 4 יותר חזקים ושלך יהיה זבל.

פשוט תקנה! זה לא יגמר אף פעם. ככה זה עם ההתקדמות הטכנולוגית שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סכום של 2000 ש"ח לא הולך ברגל, זה נכון שכל הזמן יצאו כרטיסים יותר טובים, אבל אם יש לך כרגע כרטיס נורמלי שאתה עדיין יכול להנות ממנו (ואפילו על הגדרות בנוניות) אתה לא צריך למהר בשל הסיבות שציינתי .

כשתגיע למצב שאפילו משחק אחד לא עובד כרצונך , אז תוכל לבחור כרטיס חדש בהתאם לדרישות ולתקציב שלך.

עריכה: אני רואה שלך אין לך כרטיס נורמלי אז אין בכלל התלבטות ואין טעם לחכות, תקח עכשיו כרטיס בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...