OC לPD 805 2.66GHz DC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לPD 805 2.66GHz DC

Drogba

Recommended Posts

שלום לכולם.

קניתי את המחשב שבחתימה לפני כשנה עם מטרה ברורה לעשות OC למעבד ולכ"מ.

אלא שבעצלנותי זה לא יצא אל הפועל.

היום, עם יציאת משחקים בעלי דרישות גבוהות במיוחד, המעבד שלי פשוט חלש מדי.

החלטתי ליישם את התכנית ההתחלתית ולעשות OC למעבד (בשביל זה גוף הקירור לא? :xyxthumbs: ).

אז ככה, מכיוון שבשנה האחרונה אני ממש לא מעודכן בחומרה, ובעיקרון בכל תחום המחשבים,

פרח מזכרוני כל מה שידעתי בעבר על OC.

אז אני אצטרך ממכם עזרה,

איך לעשות OC (בדרך הכי פשוטה - תחשבו עלי כנוב מוחלט) למעבד שלי?

תודה רבה וכל טוב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם ה-FSB: תחשוב על זה כמהירות של הלוח אם, שאיתה הוא מתקשר עם החלקים (זכרונות, מעבד וכ"ו).

ה-FSB שהלוח שלך עובד בו הוא 533 (המהירות BUS של המעבד שלך) : 4 = 133 MHZ. המעבד שלך עובד על מהירות 2.66, זאת אומרת 133 (ה-BUS) כפול ה"מכפלה" של המעבד (לכל מעבד המכפלה שונה) שהיא במקרה שלך 20, יוצא 2.66.

הזכרונות שלך הם מסוג - זאת אומרת שה-FSB של הזכרונות מוכפל כדי להגיע למהירות שלו (לך למשל יש זכרונות של 533MHZ, אז מגיע אליהם FSB של 533:2 = 266). אם כך, היחס בין ה-FSB של הלוח שלך לבין זה של הזכרונות הוא 2:1 (266:133).

אם אתה מעלה את ה-FSB של הלוח בנגיד 50 MHZ, שיהיה 183MHZ, הזכרונות שלך יקבלו FSB של 366MHZ, ובגלל שהם הם יכפילו את זה והמהירות האפקטיבית שלהם תהיה 733MHZ (כמובן שהם לא יגיעו לזה...). ובקשר למעבד שלך - אם יהיה לך FSB של 183MHZ, והמכפלה של המעבד זאת 20, יהיה לך 183 * 20 = 3660MHZ.

אבל, את היחס בין הזכרונות ל-FSB הרגיל, שאצלך הוא היה 2:1, אתה יכול לשנות ללמשל 4:3, ואז אם ה-FSB של המחשב יהיה 183 ה-FSB של הזכרונות יהיה 183 * 3\4 = 243, והזכרונות יעבדו על 486.

אז בקיצור - אני ממליץ לך: להעלות את ה-FSB מ-133 ל-166 ולקבל 3320MHZ במעבד, ואת הזכרונות לשים על יחס של 5:3 ולקבל 166 *1.66 = 275MHZ, כפול 2 זה 550MHZ לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם ה-FSB: תחשוב על זה כמהירות של הלוח אם, שאיתה הוא מתקשר עם החלקים (זכרונות, מעבד וכ"ו).

ה-FSB שהלוח שלך עובד בו הוא 533 (המהירות BUS של המעבד שלך) : 4 = 133 MHZ. המעבד שלך עובד על מהירות 2.66, זאת אומרת 133 (ה-BUS) כפול ה"מכפלה" של המעבד (לכל מעבד המכפלה שונה) שהיא במקרה שלך 20, יוצא 2.66.

הזכרונות שלך הם מסוג - זאת אומרת שה-FSB של הזכרונות מוכפל כדי להגיע למהירות שלו (לך למשל יש זכרונות של 533MHZ, אז מגיע אליהם FSB של 533:2 = 266). אם כך, היחס בין ה-FSB של הלוח שלך לבין זה של הזכרונות הוא 2:1 (266:133).

אם אתה מעלה את ה-FSB של הלוח בנגיד 50 MHZ, שיהיה 183MHZ, הזכרונות שלך יקבלו FSB של 366MHZ, ובגלל שהם הם יכפילו את זה והמהירות האפקטיבית שלהם תהיה 733MHZ (כמובן שהם לא יגיעו לזה...). ובקשר למעבד שלך - אם יהיה לך FSB של 183MHZ, והמכפלה של המעבד זאת 20, יהיה לך 183 * 20 = 3660MHZ.

אבל, את היחס בין הזכרונות ל-FSB הרגיל, שאצלך הוא היה 2:1, אתה יכול לשנות ללמשל 4:3, ואז אם ה-FSB של המחשב יהיה 183 ה-FSB של הזכרונות יהיה 183 * 3\4 = 243, והזכרונות יעבדו על 486.

אז בקיצור - אני ממליץ לך: להעלות את ה-FSB מ-133 ל-166 ולקבל 3320MHZ במעבד, ואת הזכרונות לשים על יחס של 5:3 ולקבל 166 *1.66 = 275MHZ, כפול 2 זה 550MHZ לזכרונות.

כמו שאמרתי , בשנה האחרונה הפכתי לנוב מוחלט בכל מה שקשור לאוברקלוקינג.

איך אני בדיוק עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפוט תעלה את הבאס בקפיצות של 10, כאשר אחרי כל קפיצה אתה בדיקת יציבות עם ORTHOS למשך כמה שעות.

כאשר אתה מגיע לבאס שהוא ממחצית מהירות הזיכרונות שלך (אפקטיבי כמו שאמרו קודם) אז אתה צריך לשנות את היחס של הזיכרונות.

במקרה ונתקעת עוד הרבה קודם אתה צריך להעלות את המתח שמקבל המעבד - בקפיצות של 0.05 כל פעם.

כמובן לפני שאתה מתחיל אתה צריך לנעול את התדרים של הכרטיס מסך ואת שאר התדרים (נעשה על ידי העברה של התדר מאוטומטי לידני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפוט תעלה את הבאס בקפיצות של 10, כאשר אחרי כל קפיצה אתה בדיקת יציבות עם ORTHOS למשך כמה שעות.

כאשר אתה מגיע לבאס שהוא ממחצית מהירות הזיכרונות שלך (אפקטיבי כמו שאמרו קודם) אז אתה צריך לשנות את היחס של הזיכרונות.

במקרה ונתקעת עוד הרבה קודם אתה צריך להעלות את המתח שמקבל המעבד - בקפיצות של 0.05 כל פעם.

כמובן לפני שאתה מתחיל אתה צריך לנעול את התדרים של הכרטיס מסך ואת שאר התדרים (נעשה על ידי העברה של התדר מאוטומטי לידני)

שמע אתה פשוט מדבר אלי סינית.

מה שהבנתי זה שאני צריך להיכנס לביוס להעלות את הבאס בקפיצות של 10 [איך?]

ואחרי כל הקפצה אני יוצא מהביוס ובודק את המחשב עם ORTHOS [אני מניח שגם S&M בסדר?]

כשאני מגיע לבאס שהוא מחצית ממהירות הזכרונות שלי [מתי אני יודע שזה מגיע?]

אני צריך לשנות את היחס של הזכרונות [איך ולאיזה יחס בדיוק?] .

אם נתקעתי בזמן הקפצת הבאס אני צריך להעלות את המתח של המעבד בקפיצות של 0.05 כל פעם [שוב, איך ועד מתי לעשות את זה?]

לפני שאני מתחיל אני צריך לנעול את התדרים של הכ"מ ושאר התדרים [איך ואיפה אני מוצא את זה?] .

שוב , כמו שאני אומר , אני ממש לא בקיא בכל המושגים האלה ואני פשוט נוב בOC.

אני מקווה שתתייחס לכל אחד מהסוגריים המודגשות.

תודה רבה וסליחה על הטירחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...