למי שיש DS - איך להריץ Quake :) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שיש DS - איך להריץ Quake :)

Godmoney

Recommended Posts

נראה מדליק ביותר.

סתם כאנקדוטה , החתימה שלך במילים מעטות לא ממש נכונה , הPS3 מכר 4.28 מיליון עוד בסוף יוני והיו לה מאז אחלה מכירות.

ליביו

don't use fancy words if you are clueless about their meaning

א?נ?ק?דו?ט?ה היא סיפור קצרצר שבא להמחיש היבט כלשהו בתיאורה של אישיות או בתיאור של מאורע היסטורי. האנקדוטה עוסקת בפרטים שוליים של האישיות או המאורע, אך יש בה כדי להאיר פרטים מהותיים יותר, ובפרט להוסיף לחלוחית לתיאורן של עובדות יבשות.

דוגמא:

הנה אנקדוטה, היטלר היה הומו, הוא הגה את כל תורת הגזע רק כיוון שהחבר היהודי שהיה לו בתיכון בגד בו עם סלאבי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , במקום לחפש איפה להתנגח בי , תביט בבקשה שוב על המשפט שלי ותראה שגם אם השימוש הוא לא נכון ב100% , הוא מספיק קרוב.

חוץ מזה יש לי תנאים מקלים , לא נולדתי בארץ :)

And look , i can write in English too

And the (bit more) proper way to write that specific sentence is:

Do not use fancy words if you are clueless of their meaning

כמו שאני לא מחפש תאויוט בהודעות שלך , בבקשה תתיחס לשלי באותה הרוח, באנו לדבר על , לא להתפלסף על בלשנות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר בקטע של ציטוטים:

Unlike many other websites (which use manufacturer shipment figures and reports to estimate current console sales), VG Chartz collects data directly from retailers all over the world. Retailer sample sizes are small compared to professional tracking services, but are large enough to provide very accurate projections of the latest console sell through figures worldwide. We are the only provider anywhere in the world of weekly American sales charts and are expanding our data collection and coverage all the time. To find out more, visit our about us and methodology pages.

יכול להיות שבגלל זה המספרים שונים מהמקורות שלך.

אגב, ה עקף את ה 360 ולא בקצת ;)

מזל טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...