שלום אני חדש פה{מה דעתכם על YAMAHA CRW F1?} - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני חדש פה{מה דעתכם על YAMAHA CRW F1?}

tysonbm

Recommended Posts

לא מחשיבים נסיון של אנשים כשמסכמים עובדות על צורבים.

אה, נכון.

חוסר אמינות זו לא עובדה.

בתור נימוק ראשוני: זה חוסר העיקביות בצורבים של ימאהה.

יש כמה אנשים עם צורב כזה שפועל כבר שלוש שנים מנגד קבוצה גדולה (יותר. כן, יותר) עם צורבים שנדפקו תוך שלושה חודשים (Give or take).

לא נארה לי שקראת את המשך השורה. המשפט השני. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה לא?

בוא תגיד את זה לשלושה חברים שלי לעוד כמה משתמשי הפורום הזה ובטוח לעוד מאות אנשים.

זו עובדה קיימת שהצורבים של ימאהה מסוגלים להתפגר בלי שום סיבה לאחר כמה חודשים (לגבי הF1 אני כבר שמעתי על כמה מקרים בודדים אבל הצורב בארץ רק ארבעה וחצי חודשים אז עדיין לא עבר מספיק זמן כדי להיות אובייקטיבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הובכן הצורבים של YAMAHA הם מעולים ונחשבים היום מספר אחד כלומר הכי מתקדמים מבחינה טכנולוגית ופיצ'רים. כמו כן גם הצורבים של נחשבים מעולים עכשיו השאלה היא פונקציה של כסף, כלומר כמה אתה מוכן ויש לך להשקיע בצורב?

עם יש לך את הכסף ואתה מעונייין להשקיע אז אני ממליץ על הצורב הזה של YAMAHA שיודע גם לעשות הטבעה של ציורים ומלל על הדיסק.

לי אישית אין את הצורב הזה אבל יש לי דגם ישן יותר שהוא גם SCSI והוא מצויין (הדבר היחיד שבלתי נסבל בו זה הרעש שהוא מפיק כאשר אתה מנסה להשתמש בו בתור כונן CD כך שאני לא יודע איך זה בחדשים אבל ביינינו בשביל זה נועד כונן ה CD הרגיל שתחרוש אותו ולא תחרוש את הצורב שלך) אם אין לך להשקיע או אתה לא מעוניין להוציא כל כך הרבה כסף אז ישנם מספיק צורבים אחרים טובים בשוק של חברות כמו , aopen, והם יעלו לך הרבה פחות כסף .

מה גם מאוד מומלץ שאת הצורב שלך תחבר לערוץ IDE נפרד לגמרה זה יכול מאוד לסייע לצורב :)

לסיכום הכל בגדול פונקציה של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nova, אני גם מנוסה בצורב מבית החברה וגם לי הוא לא עבד טוב. מכרתי אותו לבן-אדם אחד והוא לא התלונן.

בין אם זה עבד לו (מה שמביא ליתרון) ובין אם לא (לא ממעיט ולא מוסיף), תהיה בטוח שאני הייתי מאוד לא עדין איתו. באמצע שהוא היה קורא דיסקים אני הייתי מפעיל מחדש את המחשב (בצורה הלא-רשמית כמובן) ואף מכבה אותו, הייתי סוגר את המגירה בצורה מאוד ברברית ואף קרו לי המון תקיעות וכיבויים שונים מסיבות שונות של המחשב במהלך צריבה. אז יכול להיות שהוא יותר עדין, וכי רוב הצורבים (burners as an agent noun) הם ממש לא עדינים עם הצורבים שלהם.

אבל זה בכל זאת לא מהוה למשהו משוקלל, אלא לחיסרון של Yamaha. כנראה שאתה צודק, אבל לא מהסיבות המדויקות שאתה הבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אז אמרו שה - F1 צורב באיכות טובה מאוד, למרות מהירויות גבוהות של צריבה.

ולאלה שאומרים שהצורבים מתפגרים תוך מספר חודשים, אז נכון קורא ... אבל האנשים האלה שמתפגר להם הצורב צועקים על כל העולם ויוצרים HYPE ענקי ואז יוצרים לחברה שם רע ... לדעתי YAMAHA דווקא הכי אמינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה יותר מידי?

אני אישית תמיד קניתי צורבי yamaha , יש לי 2 scsi , אחד IDE (הF1) - הכל עובד נהדר so far.

(אלו בממשק סקזי , עובדים יפה מספר שנים , הF1 הוא צעיר מכדי שאני אוכל להגדירו כאמין - אבל בהחלט יתכן שהוא כזה).

מה שכן , הצריבה של התמונות על הדיסק היא יותר hype מhope..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי, חוץ מהDAE, כל הפיצ'רים הללו ממש לא מכריעים בעת קניית צורב. עם זאת, אני עדיין עם Yamaha. כפי שאמרתי, אני מעדיף להאמין בכך שהם מוכרים צורבים עדינים מאשר בכך שהם מוכרים צורבים פחות טובים משאר חברות ושהם מתקלקלים מהר. כי צורב לא סתם מתקלקל כי 'פג תקפו'. לכל דבר ישנה הסיבה אשר גרמה לו לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...