OverLord עזרה נתקעתי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OverLord עזרה נתקעתי

MisterVB

Recommended Posts

אני אחרי החלק שמשיגים את הגובלינים הירוקים כבר השגתי אותם והגעתי למקום ההוא שחייבים את הגובלינים הכחולים שיודעים לשחות חרשתי על כל המקום ואין לי מושג מאיפה אני משיג אותם

זה במקום ההוא שצריך להרוס 6 כאלה מצברי כוח של Overbern או איכשלא קוראים לו ואני חייב את הגובלינים הכחולים שיודעים לשחות

ודרך אגב סתם שאלות מה עושים המתקנים האלה שיש לך במגדל? למשל החדר הזה שאתה בוחר אוייב להילחם בו מזה נותן אם אתה מנצח?

.. עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון את הכחולים אתה משיג ב"עולם" הראשון, איפה שיש מלא כבשים ואיפה שמתחיל המשחק בעצם.

אתה צריך ללכת לעיר הזאת של האנשים שהצלת (סורי אני לא זוכר שמות של שום דבר מהמשחק). לעיר הזאת יש 4 יציאות, תצא מהיצאה הצפונית ותגיע לסוג של טירה שבנויה מאבנים... משם כבר תמשיך

שוב אני לא בטוח שזה שם אני כבר לא זוכר אבל שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-NIGHT

יש לך טעות, שם משיגים את הגובלינים האדומים, הכחולים משיגים ב-heaven's peak

את האדומים משיגים איפה שהמלך הענק הזה.. MELVIN משמו

לא למקום הזה התכוונתי

אז איך מגיעים לheaven's peak אם לא בדרך שאמרתי למעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון את הכחולים אתה משיג ב"עולם" הראשון, איפה שיש מלא כבשים ואיפה שמתחיל המשחק בעצם.

אתה צריך ללכת לעיר הזאת של האנשים שהצלת (סורי אני לא זוכר שמות של שום דבר מהמשחק). לעיר הזאת יש 4 יציאות, תצא מהיצאה הצפונית ותגיע לסוג של טירה שבנויה מאבנים... משם כבר תמשיך

שוב אני לא בטוח שזה שם אני כבר לא זוכר אבל שווה לנסות

יש את היציאה הכי ימנית של ה halfing party אחר כך יש עוד יציאה של הטירת אש הזא ואחר כך היער הזה ששם אני תקוע שמשיגים שם את הכחולים.. איפה בדיוק הרביעית? משמאל ליער הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את היציאה הכי ימנית של ה halfing party אחר כך יש עוד יציאה של הטירת אש הזא ואחר כך היער הזה ששם אני תקוע שמשיגים שם את הכחולים.. איפה בדיוק הרביעית? משמאל ליער הזה?

בידיוק, בטירת אש הזאת

כנס לטירה, יש שם כניסה לHEAVENS PEAK ומשם תסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...